אירוע יוגה ערבה 2019 יוצא לדרך בפעם העשירית בתאריכים 31/10 – 02/11  כ-50 סדנאות שונות ומגוונות המקשרות בין רוח וחומר, מחכות לאורחים שיגיעו להתחבר למדבר וליוגה. האירוע שמעצב וחושף את החידושים האחרונים לקהילת היוגה של ישראל, מביא אלינו סוגי יוגה שונים המתאימים למגוון רחב של אנשים מכל גיל ובכל רמת תרגול.

>> לכל הפרטים על האירוע

בסוף השבוע יתקיימו שלל סדנאות ושיעורים שונים על ידי המורים והמנחים המובילים בארץ ובעולם. בין השאר: סדנת יוגה לגב וצוואר - שחרור מתחים ותמיכה בשרירים שפחות מופעלים אצל היושבים יום שלם בעבודה. סדנת יוגה לניקוי רעלים לאנשים שרוצים לרפא את הגוף ולנקותו מרעלים. סדנת יוגה על המים בשילוב סאפ לאוהבי ים ויוגה. יוגה וחץ וקשת- סדנה משותפת של תרגול יוגה ושימוש בחץ וקשת ע"פ מסורות מהמזרח. סדנת יוגה נשית לחיבור והעצמה נשית, לנשים בכל גיל. סדנת יוגה אווירית, יוגה ערסלים, רוקט יוגה-  לגמישים ולהרפתקניים. סדנת יוגה מחול לגברים ונשים. לאנשים שדאגה לסדר, ניקיון, עבודה וכסף השתלטו על חייהם והפכו כבר ממש התמכרות, ישנה סדנת יוגה בדיוק בשבילכם- סדנת יוגה לשחרור וריפוי. בואו לקחת פסק זמן מהיום יום וקבלו כלים לשליטה מחדש על חייכם.

אירוע השיא יתקיים ביום שישי בערב, ה-01/11 מהשעה 16:00 בפארק תמנע. באירוע האיחוד הגדול, כל המורים והמתרגלים, כאלף איש יתכנסו באמצע המדבר לתרגול שקיעה משותף מול הנוף הראשוני של עמודי שלמה וחווים את האיחוד העוצמתי של יוגה, נשימה משותפת והרבה מדבר.

יוגה ערבה (צילום: ניר חיים)
בסוף השבוע יתקיימו שלל סדנאות ושיעורים | צילום: ניר חיים
תרגול בקיבוץ אליפז (3) (צילום: מאי קיסר )
תרגול בקיבוץ אליפז | צילום: מאי קיסר


זו ההזדמנות של מתרגלי יוגה לבחור מורה מתוך עשרות המורים המובילים מהארץ ומהעולם, לבחור מתחם אירוח מתוך עשרות המתחמים שיש לערבה להציע ולהתחבר למדבר וליוגה.

האירוע כאמור, מתאים למתרגלי יוגה בכל הרמות, ניתן לקבל יותר פרטים על כל סדנא ועל מתחמי האירוח השונים וכמובן להירשם באתר האירוע