מתי בפעם האחרונה לקחתם סוף שבוע לעצמכם, רק כדי לנשום? בלי עבודה שנשארה לכם, בלי ארוחות משפחתיות, בלי סידורים ברחבי העיר? זה בדיוק מה שפסטיבל "צלילי השקט" מזמין אתכם לעשות - ליהנות משלושה ימים של מפגשים בין צלילים נעימים לשלוות המדבר בקיבוץ נאות סמדר. הפסטיבל ייערך בין ה-26-28  במרץ, וישלב סדנאות לבחירה, הופעות, סיורים, יין מקומי וכמובן - נוף מדברי, שיהווה את התפאורה המושלמת לחופשה החלומית בערבה הדרומית.

אורחי הפסטיבל ייהנו מהופעה של שלמה גרוניך שחוגג 50 שנות במה. הופעה שתפתח את סוף השבוע הקסום. כמו כן, במהלך האירוע יתקיימו מעגלי שירה לצד המדורה, מופע מוזיקה ביקב הקיבוץ הכולל טעימות יין וג'אם סשן אל תוך הלילה (רק אל תשכחו את כלי הנגינה שלכם בבית).

שלמה גרוניך (צילום: ארכיון נאות סמדר)
צילום: ארכיון נאות סמדר

בסוף השבוע המדברי תוכלו למצוא אינספור פעילויות שיעזרו לחדש את האנרגיה בגופכם: מסדנאות המשלבות צליל ושקט, או תנועה ומדיטציה, דרך סיורי שקיעה, ועד הליכה מדיטטיבית במדבר ותצפיות כוכבים. אלה כמובן לא יתקיימו על בטן ריקה: האורחים ייהנו מארוחות צמחוניות עשירות, ארוחת טעימות מקומית ובערב שישי תתקיים קבלת שבת מדברית המלווה בארוחת שישי סביב המדורה, שתשלב סיפורים ושירים.

מי שאמונה על האירוע היא קהילה נאות סמדר, בשיתוף תיירות "דרך הערבה" והקיבוצים המארחים, שמזמינים את אורחי "צלילי השקט" לשני לילות בקיבוצי הערבה הדרומית, על בסיס חצי פנסיון והשתתפות בכל הפעילויות, בעלות של החל מ-720 שקל לאדם בחדר זוגי.

רוצים גם? ראשית, בחרו את אתר הלינה - נאות סמדר (1,740  שקל לזוג), יהל (1,440שקל לזוג), לוטן (1,600 שקל לזוג), אליפז (1,740  שקל לזוג), אילות (1,820שקל לזוג) או ואירוח בפארק תמנע 1,700-1,820 שקל, , לזוג). חבילת האירוח כוללת השתתפות בכל הפעילויות בתוכנית, לינת שני לילות וארוחות בוקר וערב. את ההזמנה ניתן לבצע בטלפון מס' 08-6616976, או בכתובת המייל: tayaroot@gmail.com>>לפרטים נוספים