ידעתם שיש היום יותר מ-15 פארקי מים פעילים בארץ? גם אנחנו לא. ידעתם שרק השנה נפתחו בארץ 3 פארקים חדשים? גם אנחנו הופתענו.

בקיץ הקודם, טרום 7 באוקטובר, חשבנו שהיינו בשיא פריחתם של הפארקים הרטובים, שהיו המקום הנכון להתרענן מהחום הלוהט. מאז, אף על פי ולמרות הכל, הפארקים התרחבו וגדלו, והצטרפו אליהם שלושה חדשים – באילת, בעפולה ובנוף הגליל. כל הפארקים הנבחרים נראים גדולים, מאתגרים ומפתים לברוח אליהם לכמה שעות של שפיות והתנתקות מכל הטירוף שקורה פה.

לכבוד אלה, ובכלל, סידרנו את הפאזל מחדש, וכך גם את דירוגם ברשימה, אבל חשוב לציין שכולם יפים, כולם טובים וכולם מומלצים, אבל רק אחד מככב זו השנה השנייה בפסגה.

15. ספלאש, מתחם meex שרונים, הוד השרון

ספלאש (צילום: מיקס שרונים)
צילום: מיקס שרונים

שנת הקמת הפארק: 2015 | שטח הפארק: 500 מ"ר | המחיר: 40 שקלים, 200350 שקלים ל-612 כניסות, ללא תשלום למלווה מעל גיל 18

גם ספלאש הוא לא בדיוק פארק מים קלאסי, אלא יותר אטרקציית מים עם מזרקות צבעוניות, פרחים ופטריות משפריצי מים, תותחי מים, מנהרת סילוני מים ודלי ענק שמתהפך. כל המתקנים יובּאו במיוחד מקנדה ומארה"ב ומעניקים לילדים, וגם להורים, חוויה שמחה ורטובה. במהלך השנים עבר הפארק שדרוג ושיפוץ ניכרים בהשקעה של כ-3 מיליון שקל כדי לחדש ולרגש במתקנים אטרקטיביים.

ערך מוסף: הפארק ממוקם בתוך מתחם meex, שבו מגוון מסעדות ובתי קפה להפסקת אוכל, בין השאר ב-DINER מקום של בשר, בשגב אקספרס & ניהון, ב-BBB, בקפה גרג ובמקדונלד'ס, ומשם אפשר להמשיך לשופינג.
שעות הפעילות: ביוני – שישי (12:00–16:00) ושבת (10:00–20:00); וביולי–אוגוסט – כל השבוע.

לעוד פרטים


14. פארק המים שונית, קיבוץ נווה ים

פארק שונית, חוף נווה ים (צילום: אריאלה אפללו)
פארק שונית, חוף נווה ים | צילום: אריאלה אפללו

שנת הקמת הפארק: לא נמסרמספר המגלשות: 4 | מספר הבריכות: 2 | המחיר: 80 שקל לילד, מגיל שנתיים

הבילוי בפארק המים הקיבוצי הוא חוויה אחרת, בעיקר בשל מיקומו הייחודי – על החוף, לרגלי הכרמל. בניגוד לכל שאר הפארקים, שונית פתוח ופועל רק בשבתות, אז יעמדו לרשותכם פארק רחב ידיים עם מגלשות גדולות, מתחם "עולם הילד" עם בריכות ומגלשות לקטנים, ג'קוזי ענק, בריכת שחייה מוקפת דק עץ עם שמשיות ומיטות שיזוף, מדשאות, סככות צל ומקלחות ושירותים.

ערך מוסף: ירידה ישירה לחוף הרחצה הצמוד, מהיפים בארץ. החוף מפורץ בלגונה שהיא מעין בריכה טבעית מוקפת סלעים.
שעות הפעילות: בכל שבת (עד 31.8.24) בשעות 9:00–17:00.

לעוד פרטים


13. פארק המים חפץ חיים, קיבוץ חפץ חיים

פארק מים חפץ חיים (צילום: ישראל הלפרין)
צילום: ישראל הלפרין

שנת הקמת הפארק: 1988שטח הפארק: 10 דונםמספר המגלשות: 9 | מספר הבריכות: 3 | המחיר המלא: 60105 שקלים, מגיל 3.

להבדיל מכל פארקי המים האחרים ברשימה, חפץ חיים הוא פארק ייעודי המותאם לציבור הדתי–חרדי. זה אומר שיש הקפדה על לבוש צנוע ועל שעות גלישה שונות ונפרדות לנשים וגברים – בזמן רחצת הנשים הכניסה לבנים מותרת עד גיל 3, ובזמן רחצת הגברים אין כניסה לבנות בכל גיל. בימי שישי (14:3016:45) הכניסה מותרת לגברים בלבד.

בשטח הפארק מדשאות גדולות, סככות צל, בריכה חצי-אולימפית, בריכת גלים גדולה, מגלשת סלאלום, מגלשת צינור במסלול אבובים, וכן בריכות ושלוש מגלשות מים המותאמות לקטנים. ויש גם מזנון גלאט כשר למהדרין.

ערך מוסף: מתחם נופש פעיל (ויבש) עם מתנפחים, טרמפולינות, רכיבה על סוסי פוני, פינת חי, הקרנת סרטי טבע, ועוד. המתחם אידיאלי לפעילות בזמן הפרדת שעות הרחצה.
שעות הפעילות: ראשוןחמישי  9:0017:00; שישי  6:0017:00.

לעוד פרטים


12. אקווה כיף, חוף גנים בכנרת

אקווה כיף (צילום: יצחק פוגל)
צילום: יצחק פוגל

שנת הקמת הפארק: 2016 | שטח הפארק: 150 מ"ר | מספר המגלשות: 3–4, לפי המתקנים | מספר הבריכות: כל האגם לרשותכם | מספר המבקרים: לא נמסר | המחיר המלא: 6085 שקלים לפעילות של 45–90 דקות, מגיל 6

כזה עוד לא היה לנו. פארק מתנפחים גדול וייחודי שכולו צף בתוך מי האגם הלאומי, צמוד לחוף גנים שעל הכנרת. הפארק הצף מגודר על ידי מצופים ומחולק לשלושה אזורי פעילות ברמות קושי משתנות – פארק אולימפי, פארק אתגרי ופארק משפחתי הכולל טרמפולינות, מקפצות, גשר מכשולים, קיר טיפוס, סולמות מאתגרים ומגלשות לתוך הכנרת. בחלק האתגרי עשרות מתקנים ומגלשות, ובחלק האולימפי מגוון משחקים ופעילויות תחרותיות.

עוד בשטח: חוף רחצה צמוד ומוסדר, מתחם גריל, מדשאות, הצללה והשקיעות של "קסם על ים כנרת".

ערך מוסף: אקווה רייס – קארטינג על המים, הראשון מסוגו בעולם, ואקווה תור (יושק בקרוב) – אוטובוס חווייתי וראשון מסוגו בארץ שהוא גם סירה, המשלב נסיעה לטיול בעקבות ההיסטוריה של טבריה הקדומה, ואחריו יירד לשיט במים.
שעות הפעילות: הימים ושעות הפעילות משתנים ומומלץ לעקוב באתר שלהם.

לעוד פרטים


11. פארק המים אופקים

פארק מים אופקים (צילום: מיכאל פורלטוב)
צילום: מיכאל פורלטוב

שנת הקמת הפארק: 2023 | שטח הפארק: 7 דונם | מספר המגלשות: 5 | מספר הבריכות: 3 | מספר המבקרים: כ-1,000 ביום | המחיר המלא: 120 שקלים, 50-60 שקלים לתושבי העיר

באין ים באופקים הבריכה המקומית היא התחליף הכי ראוי. ואם בריכה, אז למה לא להוסיף גם פארק מים כדי לשמח את ילדי העיר והסביבה? כך החל מחודש שעבר יש באופקים גם וגם – גם בריכות וגם פארק מים חדש הכולל חמש מגלשות בגובה 8 מטר, ובהן מגלשת אבובים באורך 86 מטר, מגלשות נוספות באורכים שונים, ושתי מגלשות לילדים הקטנים, מזרקות מים, בריכה גדולה, בריכת פעוטות וגם בריכה מקוֹרה המיועדת למינויים בלבד.

בפארק החדש, שהצטרף לקאנטרי המקומי, הושקעו יותר מ-13 מיליון שקל והוא הראשון מסוגו באזור, אטרקציה מרעננת לימים הלוהטים. ויש גם את מסעדת "פסטה וזהו", עסק המתמחה בפסטות והוא מותג מוכר ואהוב.

ערך מוסף: מסלול מיני-גולף ובקרוב יוסיפו גם בריכת גלים.
שעות הפעילות: ראשון-שבת, מ-09:00. ביום שלישי הרחצה בהפרדה בין נשים (09:0013:00) לגברים (14:0018:00).

לעוד פרטים


10. פארק המים מודיעין–מכבים–רעות

פארק המים מודיעין  (צילום: חורחה נובומינסקי )
צילום: חורחה נובומינסקי

שנת הקמת הפארק: 2020 | שטח הפארק: 9 דונם | מספר המגלשות: 5 | מספר הבריכות: 5 + 1 שצפויה להיפתח בקרוב | המחיר המלא: 100 שקלים (לא כולל מתקן גלישה), ו-50 אחוזים הנחה לתושבי העיר

פארק הנופש והספורט העירוני הוא מהיפים והמטופחים בארץ, שלכבוד פתיחת העונה התחדש בבריכת אינפינטי חצי אולימפית, חיצונית ומחוממת, ובמקביל גם שטח המדשאה גדל. בין המדשאות תוכלו להתענג בבריכת הזרמים ובמתחם בועות האוויר באזור המים העמוקים ובישיבה על ספסלי הג'קוזי לאורך הבריכה – בעוד הילדים יחגגו במתקן המגלשות, בשתי המגלשות הפתוחות והארוכות ובמגלשת הספידי כיף הסגורה והמהירה.

הצעירים יותר ישתעשעו במתחם "עולם הילד" ובו בריכת חוף רדודה, מגלשה זוגית, פטריית מזרקה ותותחי הזרקת מים לאורך הבריכה, ולטובת הפעוטות הכשירו מתקן חווייתי המדמה גלישה ומתקני משחק עם פסלי חיות שמזליפים מים. בין לבין תוכלו לשחות בבריכה החצי-אולימפית המקוֹרה, ובימים אלה נשלמות העבודות להקמת בריכה חצי-אולימפית (25 מטר) אחרת, חיצונית, והיא תהיה מוכנה בשבועות הקרובים.

עוד בשטח: בריכת גלים (בתשלום נוסף של 45 שקל) המותאמת לארבעה גולשים בו-זמנית, חדר כושר, מזנון וקיר טיפוס שמוקם בימים אלה.

ערך מוסף: לקראת אוקטובר ייפתח במקום מתחם של קיר טיפוס אולימפי.
שעות הפעילות: ראשון-חמישי, 09:0019:00, שישי, 18:00-09:00 ושבת, 18:00-08:00.

לעוד פרטים


9. פארק המים יבנה

פארק המים יבנה (צילום: לימור קרסנובסקי)
פארק המים יבנה | צילום: לימור קרסנובסקי

שנת הקמת הפארק: 1987 | שטח הפארק: 30 דונם | מספר המגלשות: 7 | מספר הבריכות: 5 | המחיר המלא: 120-80 שקלים, מגיל שנתיים

אל תראו את הפארק היבנאי כפרובינציאלי, להפך. מדובר בפארק המים היפה, האקסקלוסיבי והמטופח בארץ עד לקצה עלי הכותרת. הפארק פועל כעמותה, מיוצג בידי ועד נבחר והכניסה אליו מותרת לחברים של חברי העמותה. הפארק, מהראשונים בארץ, נפתח מתוך כוונה לספק פעילות מקומית של תרבות, פנאי, רוגע ונופש. כדי להעצים את תחושת הנופש הוא עוצב בסגנון כפרי ומעוטר בעצים, בפרחים ובמדשאות ירוקות, לצד בריכות כחולות ואמפי טבעי, המשקיף עליו מלמעלה. בשנים האחרונות עבר הפארק כמה שדרוגים ובין השאר הוחלפו המגלשות ושופצו המלתחות.

בשטח הפארק תמצאו בריכת מפלים, בריכה אמורפית בגודל 900 מ"ר, בריכה מקוֹרה ומחוממת (שפתוחה רק לחברים), בריכת פעוטות ובה מגלשות ומתקנים משפריצים, בריכה ובה שלוש מגלשות צבעוניות לילדים, וגולת הכותרת שלשמה התכנסו – ארבע מגלשות חדשות בגובה 15 מטר, שתיים מהן עקלקלות, השלישית קמיקזה והרביעית מגלשת אבובים. ויש גם שתי בריכות ג'קוזי, ספא, חדר כושר, סאונות, מגרשי ספורט, מזנון וקפטריה.

ערך מוסף: מגוון פעילויות תרבות וספורט, הצגות לילדים והופעות באמפי.

לעוד פרטים


8. חוף גיא, טבריה

פארק מים חוף גיא, טבריה (צילום: איציק ברוך)
פארק מים חוף גיא, טבריה | צילום: איציק ברוך

שנת הקמת הפארק: 1979 | שטח הפארק: 14 דונם | מספר המגלשות: 8 | מספר הבריכות: 3 | המחיר המלא: 136 שקלים, מגיל שנתיים

פארק המים ממוקם על שפת הכנרת, בצמוד לחוף רחצה פרטי, שזכה לאחד מהנופים היפים המשקיפים על האגם ומרחיקים עד ל"שם הרי גולן". בשטח הפארק מגלשות לולייניות, מגלשת טייפון ומגלשת קמיקזה, ומגלשת אקסטרים חדשה עם 4 מסלולי גלישה מאתגרים. בין גלישה לגלישה אפשר לתפוס גלים בבריכה הגדולה (במחזוריות של 50 דקות לסשן גלים), בבריכת הכלים היחידה מסוגה בכנרת, להשתכשך עם הקטנים בספינת השעשועים עם מגלשות, מתקני התזה, דליים נשפכים ושחפים שמתיזים סילוני מים, בבריכת עולם הילד - בריכה רדודה עם 4 מגלשות, פטריות מים ומתקני התזה או בספלאש – משטח חדש עם מתקני התזה, ופסלי דולפינים שיורקים מים. בעוד הילדים מתזזים בין המתקנים תוכלו לעשות בטן-גב בחוף המוסדר, הצמוד, ואם תרצו לבלות שם גם את הלילה, שריינו לכם חדר במלון הצמוד לפארק.

עוד בפארק: מרחבי דשא, פינות מוצלות, כיסאות נוח, מכונות משחק, לוקרים (בתשלום), מוזיקה ומתחם אוכל.

ערך מוסף: צוות בידור, משחקי מים, וספורט ימי על החוף עם סירות טורנדו, אבובים, בננות, אופנועי ים, וסירות בנהיגה עצמית, בתשלום נוסף.
שעות הפעילות: ראשון-שבת, 09:3017:00.

לעוד פרטים

7. פארק גליצ', עפולה

פארק מים עפולה (צילום: דוברות העירייה)
צילום: דוברות העירייה

שנת הקמת הפארק: 2023 | שטח הפארק: 12 דונם | מספר המגלשות: 6 | מספר הבריכות: 2 | המחיר המלא: 120160 שקל, 3040 שקל לתושבי העיר

הפארק העפולאי הושק בקיץ שעבר על שטח של 20 דונם שכוללים מדשאות ושבילים מטופחים, מגרשי טניס, מתקני כושר, בריכה חצי אולימפית (שמקורה ומחוממת בחורף) ומתחמי מגלשות ושעשועי המים. עיקר העניין והאקשן מתמקד במגדל המים ממנו יוצאות שש מגלשות אקסטרים בהן ארבע מגלשות ספירלה, מגלשת אבובים עם קונוס ענק, ומגלשת קמיקזה מהירה עם אפקטים של אור.

לטובת הקטנים יותר הקימו את "עולם הילדים" – מתחם גדול שכולל בריכת מים רדודים מוצלת ומתקן פעילות בגודל 600 מ"ר עם שלוש מגלשות לילדים, שתי מגלשות לפעוטות, פטריות מים, דלי מים מתהפך, מזרקות, ג'טים ועוד אטרקציות רטובות. עוד בפארק: מדשאות, כסאות חוף, משטחי שיזוף, מלתחות ופודטראקים.

ערך מוסף: בקיץ הבא ירחיבו את מתחם המגלשות ויוסיפו שתי מגלשות אקסטרים – האחת מגלשת אמבטיית אבובים, השנייה מגלשת קפסולה ולופ של 360 מעלות.
שעות הפעילות: ראשון-שבת בשעות משתנות.

לעוד פרטים


6. פארק יו ספלאש, קיבוץ אילות

פארק המים יו ספלאש  (צילום: איה בן עזרי  )
צילום: איה בן עזרי

שנת הקמת הפארק: 2021 | שטח הפארק: 5 דונם | מספר המגלשות: 10 + 7 מגלשות בבנייה | מספר הבריכות: 3 (אחת מהן חדשה ומחכה לאישור פתיחה) | המחיר המלא: 69115 שקלים; ללא תשלום לאורחי המלון

ספלאש הוא פארק המים היחיד בארץ שממוקם בתוך מלון אך פתוח לכולם. מאז השבעה באוקטובר המלון מארח את חברי קיבוץ ניר יצחק אך הפארק פתוח ופועל כרגיל. במקביל הפארק נמצא בתנופת פיתוח ובנייה במהלכה יגדילו את שטחו ויוסיפו שני מתחמים רטובים עם 5 מגלשות חדשות. כל החדשים הצפויים יצטרפו למתחם האקסטרים עם מגלשות הצונאמי, הבאנג'י, האנקונדה, הקוברה והבלו ממבה, בגובה 3–19 מטר. יש גם אקווה טאוור – מתחם שעשועים בהשראת אי המטמון שהותאם לילדים קטנים, ובו 5 מגלשות ומתקני מים צבעונים ומשעשעים, וכן בייבי ספלאש, המותאם לפעוטות. בשטח יש גם מתחם דוכני מזון ושתייה.

בספלאש עונת הפעילות ארוכה מהרגיל ונמשכת עד נובמבר–דצמבר, בהתאם למזג האוויר.

ערך מוסף: הקרבה לאילת. 5 דקות נסיעה ואתם במרכז העיר.
שעות הפעילות: ראשון-שבת, 10:0017:00, וביולי-אוגוסט עד 18:00.

לעוד פרטים


5. נוף הגלים, נוף הגליל

פארק מים נוף הגליל (צילום: ארתור רוזנגורט)
פארק מים נוף הגליל | צילום: ארתור רוזנגורט

שנת הקמת הפארק: 2024 | שטח הפארק: 12 דונם | מספר המגלשות: 7 | מספר הבריכות: 1 | המחיר המלא: 120160 שקלים, 2535 שקלים לתושבי העיר

הפארק של נוף הגליל (נצרת עלית, בשמה הקודם) הוא הצעיר בחבורה. נפתח בשבוע שעבר ומיד קטף את התואר "פארק המים הגדול בצפון". הפארק, בו הושקעו כ-45 מיליון שקלים, משתרע על 12 דונם, כולל 400 מטרים של מגלשות ומחולק לשלושה מתחמים של מתקני מים בעיצוב חדשני, וכן בריכת שחייה קיצית עם מתקן קירוי לעונת החורף.

המתחם הראשון מיועד לילדים, לנוער ולמבוגרים חובבי אקסטרים ואטרקציות רטובות, לרשותם העמידו ארבע מגלשות גוף בגובה 7 מטרים, שנעות בארבעה מסלולי גלישה. המתחם השני מזמין לחגיגה רטובה במרומי מגדל שם יקדמו את הבוגרים מנהרות גלישה באבובים בגובה 15-9 מטרים. המתחם השלישי מותאם לבני 0-7 וכולל בריכה, שלוש מגלשות, מגוון מתקנים ומשחקים רטובים, וכן משטחי ישיבה להורים שיכולים לצפות בילדים בזמן שהם משתעשעים במים. עוד בפארק: משטחי שיזוף ופודטראקים.

ערך מוסף: הפארק ממוקם בסמוך למתחם הקאנטרי, הספא וקריית הספורט, ומשלים את פאזל הפארקים ומתקני הנופש העירוניים.
שעות הפעילות: ראשון-שבת, 09:00 – 18:00.

לעוד פרטים


4. ווטרלנד, אילת 

 פארק המים אילת (צילום: אילן ארנון)
צילום: אילן ארנון

שנת הקמת הפארק: 2023 | שטח הפארק: 20 דונם | מספר המגלשות: 14 | מספר הבריכות: 2 | המחיר המלא: 160 שקלים (יום/לילה), ישנם מחירים זולים לחברי מועדון

אחרי לא מעט דחיות, פארק המים באילת נפתח בקיץ 2023 וסוף סוף הביא את הדבר הכי מתבקש לעיר הכי חמה בארץ. הפארק עצמו לא גדול מאוד, עם שלושה מגדלים שכוללים 14 מגלשות אקסטרים, בריכת ילדים ובריכת גלים, אך הוא הכי מתקדם שיש. אחת המגלשות היא הכי גבוהה במזרח התיכון (בגובה 8 קומות), ההסתובבות נעשית עם צמיד דיגיטלי שמשמש גם כארנק, הוא פתוח בלילה ומואר בצורה מרשימה, אחת המגלשות היא אניטרקטיבית ועוד.

כמו לא מעט מקומות בארץ, בפארק התמודדו עם קשיי ההקמה בזמן הקורונה ואז כשלבסוף הצליחו לפתוח, הגיעה המלחמה. הקיץ הקרוב צפוי להיות טבילת האש האמיתי הראשונה של המקום, וזה יהיה המבחן האמיתי שלו לראות האם מדובר בפארק שיצליח להתמודד עם העומסים והחום בעיר, או שיצליח להתגבר עליהם כפי שהבטיח שיעשה. 

ערך מוסף: כיאה לפארק מים שנצא בעיר התיירות הדרומית, תוכלו למצוא כאן לא מעט דברים חוץ מהמים: ארנק בצמיד חכם, אולם אירועים, מסעדה, בהמשך יהיו הופעות ומסיבות ועוד. בנוסף, הפארק פתוח בשעות הלילה וכל המתקנים מוארים (בכרטיס נפרד).
שעות הפעילות: כל השבוע 10:0018:00 ולאחר מכן בשעות 20:0000:00 (כרטיס נפרד).

לעוד פרטים


3. המימדיון, גני יהושע, תל אביב

שנת הקמת הפארק: 1990 | שטח הפארק: 100 דונם | מספר המגלשות: 10 | מספר הבריכות: 5 | המחיר המלא: 152 שקל, ללא תשלום מתחת לגובה 90 ס"מ

לצד מגלשות הסלאלום, המטאור, הסייד מוונדר והמדרון הפרוע – משטח גלישה באבוב בגובה 11 מטר – יש גם שֵיט אבובים במסלול רגוע מול מונסון – בריכת גלים גדולה וסוערת, בריכת הרפתקאות באורך 50 מטר עם אטרקציות מגניבות ובהן תותחים וזרנוקי מים חזקים ופטריות שיוצרות מסכי מים ומדמות מפלים בטבע. גם כאן יש "עולם הילד", אלא שפה הוא משתרע על פני 900 מ"ר ונחשב לגדול בארץ, ויש גם מיני-גל – בריכה לפעוטות. הכי נחשקות וייחודיות הן מגלשות הסלאלום – שלושה מסלולים שונים ומטורפים עם קונוסים, צלחת ענק, אור וחושך ואפקטים צבעוניים, ומגלשות המטאור, שבהן הגלישה מתבצעת על הבן כשאתם שכובים על מזרן.

שטח הפארק הוא הגדול בארץ ולצד המגלשות יש מדשאות ענק, בריכת שחייה ומגרשי ספורט (גם כדורעף חופים), חנות ספורט, גלידרייה ומסעדה.

ערך מוסף: צוות בידור שמשחק ומפעיל את הילדים.
שעות הפעילות: ביוני בימי שבת, 09:0016:00, וביולי-אוגוסט כל השבוע ב-09:0016:00.

לעוד פרטים


2. פארק המים ימית 2000, חולון

פארק ימית 2000, חולון (צילום: סנאפ מרכז חברתי לצילום)
פארק ימית 2000, חולון | צילום: סנאפ מרכז חברתי לצילום

שנת הקמת הפארק: 1991 | שטח הפארק: 70 דונם | מספר המגלשות: 26 | מספר הבריכות: 4 | המחיר המלא: 140 שקל, מגיל שנתיים

פארק המים של עיר הילדים הוא היחיד שפועל כל השנה, כי בשטחו גם פארק מים סגור ומקורה. בפארק הגדול, שהוא ראש בראש מול פארק שפיים, 26 מגלשות אקסטרים שאהובות על הגולשים בשל גובהן, מהירותן והיותן מפחידות. בין המגלשות יש טייפון, הוריקן, אנקונדה וקוברה – 4 מגלשות high speed גבוהות; ספייס בול – מגלשת שבתחתיתה בריכת נחיתה עגולה, סופר-קמיקזה, בלאק הול (מגלשה סגורה ושחורה ואפקטים של תאורה), באנג'י ואמזונס – מסלול אבובים מאתגר המדמה שיט בנהר. מגלשה מספר 27 תצטרף בקרוב והיא, כך מבטיחים, תהיה מגלשת קונוסים אבובים מטלטלת ותתנשא לגובה של 12 מטר.

לפעוטות בחבורה עיצבו אי טרופי ובריכה מוצלת, מגלשות מים וחיות משפריצות, והגדולים יותר מוזמנים להשתעשע ולהירטב מתחת למפלים, לג'טים, לברזי התזה ולמטריית המים הענקית, שבמתחם "עולם הילד". המגלשות ומתקני המים מצטרפים לבריכה האולימפית, לבריכת הגלים ולבריכה המקורה.

לכבוד העונה החדשה הוסיפו מדשאות ברחבי הפארק ורעננו את החדשות, הוסיפו עוד אזורים מוצלים, בדגש על אזור "עולם הילד", הדק באזור מגלשות המרוץ הוחלף בשבילי בטון מעוצבים, למתחם הספא נוספה מעלית ומתחם האוכל חודש כולו.

עוד בפארק: מגרשי ספורט, מגרשי בדמינטון, מכון כושר, ספא, סאונות, חמאם טורקי, 5 בריכות ג'קוזי, ספא, מרפסת שיזוף ומנוחה וקפטריה.

ערך מוסף: מתחם פעילות מקורה בצמוד לבריכות הג'קוזי כך שתוכלו לשכשך ולתצפת על הילדים משתעשעים בתותחי המים, בתעלת הסחף ובבריכת הגלים. וגם, מסעדה שמגישה את השניצלונים הכי טעימים בעיר.
שעות הפעילות: ראשון–שבת, 9:00–17:00.

לעוד פרטים


1. פארק המים שפיים, קיבוץ שפיים

פארק המים שפיים (צילום: Modern Talking)
פארק המים שפיים | צילום: Modern Talking
פארק המים שפיים (צילום: גיא סידי, יחסי ציבור)
צילום: גיא סידי, יחסי ציבור

שנת הקמת הפארק: 1984 | שטח הפארק: 60 דונם | מספר המגלשות והמתקנים: 31 ו-8 מתחמי מים | מספר הבריכות: 2 | המחיר המלא: 105129 שקלים

> פיצחנו את השיטה: הגענו לפארק המים שפיים ולא עמדנו בתור

אחרי קרייזי קונס, קמיקזה, סופה וסלאלום, כזו עוד לא הייתה לנו – מגלשה שמנגנת ברקע בזמן שאנחנו גולשים ומעצימה את חוויית הריגוש והאקסטרים. המוזיקלית מצטרפת לריינבו סליידס עם 14 מסלולי הגלישה, למגלשות רייסר על גלשן, לבריכת הגלים הגדולה בארץ ולמסלולי האבובים ב"נהר הגועש" ובפנטזיה – שיט זוגי במסלול חשוך שמלוּוה באפקטים מיוחדים. גם לפעוטות יש שפע אטרקציות רטובות והם זכו ל"עולם הילד" – מתחם שמעוצב כחוף ים קאריבי עם ספינת פיראטים שיובּאה מפארק דיסני ובה מגלשות, מזרקות, מתקני משחק ודלי מים ענק שמתהפך לשמחת הזאטוטים הצוהלים, וכן מתחם ג'ונגל גדול (מגיל שנה עד 8) עם מנהרות מים וחיות משפריצות. בסך הכל בפארק 140 מזרקות, 8 מתחמי מים ו-31 מגלשות – נתון שהופך אותו לשיאן המגלשות בארץ.

שפיים הוא הפארק הוותיק בארץ, ולמרות הצלחתו וגילו הוא לא קופא על שמריו, להפך: הוא מטופח מאוד ומתחדש בכל עונה בעוד אטרקציות ובמגלשה–שתיים, בהרחבת אזורי הישיבה המוצלים וכן בנושא הקולינרי – בקיץ הוסיפו 4 פודטראקים ו-4 מתחמי מזון מעוצבים המאפשרים להשאיר את הצידניות בבית. תוכלו להתחיל את הבוקר בקפה ומאפה ולסיים בארוחה מלאה ובקינוח; את האוכל תזמינו און-ליין, באמצעות סריקת ברקודים, ותאספו אותו מוכן ובלי לעמוד בתור.

ערך מוסף: הרגישות, הנגישות וההקפדה של המצילים ומפעילי המגלשות לבעלי "פטור מתור", ומי שמסתנן לתור בלי סיבה מוחזר אחורה, וכבוד להם על כך.
שעות הפעילות: ראשון–שבת – 9:00–16:00; יולי–אוגוסט – עד 17:00. לעתים פתוח עד 21:00 ויש להתעדכן באתר, וכן לגבי ימים סגורים.

לעוד פרטים