חגיגה של מילאן וזלאטן הערב בקליארי (Getty) (צילום: ספורט 5)
חגיגה של מילאן וזלאטן הערב בקליארי (Getty) | צילום: ספורט 5
מילאן. שמרה על פער שלוש הנקודות (Getty) (צילום: ספורט 5)
מילאן. שמרה על פער שלוש הנקודות (Getty) | צילום: ספורט 5

שחקו אותה מופתעים. זלאטן איברהימוביץ' חזר לשחק הערב (שני) בליגה אחרי חודשיים וההשפעה שלו היתה מיידית. מילאן ניצחה את קליארי 0:2 מצמד של השבדי הענק שסחט פנדל וכבש אותו (7), ובמחצית השניה הכפיל בוולה נהדר ברגל שמאל (53). סאלמאקרס שעלה כמחליף הורחק אחרי שני כרטיסים צהובים.

אחרי הניצחון של אינטר נגד יובנטוס, מילאן היתה זקוקה לניצחון בכדי לשמור על פער שלוש הנקודות בצמרת. הרוסונרי שלטו במגרש מהדקה הראשונה, הגיעו למצבים ובעיטה של קסטייחו אף פגשה את הקורה. אבל נראה שהשנה שום דבר לא יעצור את מילאן, בוודאי כשזלאטן על המגרש. השבדי כבש צמד נהדר והעניק לחבריו שלוש נקודות משמעותיות במאבק על האליפות.

זלאטן עומד על מאזן של 12 שערי ליגה בשמונה הופעות בלבד ונמצא במקום השני בטבלת מלכי השערים בליגה יחד עם צ'ירו אימובילה ורומלו לוקאקו, כשכריסטיאנו רונאלדו מוליך את הטבלה עם 15 כיבושים. איזו עונה נהדרת באיטליה.

הכיבושים של השבדי הערב היו הראשונים שלו לשנת 2021. אך זהו לא ההישג היחידי שזלאטן ילך איתו הביתה היום, זוהי הפעם הראשונה בקריירה שלו בה הוא כובש בתשעה משחקים ברציפות בהם הוא פתח בהרכב בחמש הליגות הבכירות.

במשחק החוץ הבא שלה תוכל מילאן לשבור שני שיאים. הראשון, שיא ניצחונות חוץ רצופים. הרוסונרי ניצחו הערב בפעם ה-16 ברציפות בחוץ והשוותה את שיאה מאז עידן שלוש הנקודות. השני, שיא כיבושים רצופים. המילאנזים כבשו נגד קליארי את בפעם ה-19 ברציפות בחוץ והשוו את שיא המועדון. בשבוע הבא, כשיפגשו את אטאלנטה בביתה, יוכלו החניכים של סטפאנו פיולי לשבור שני שיאים במשחק אחד.