אם גם לכם המשבר האחרון שיבש את התכניות לשנה הבאה - תנו לנו להפתיע אתכם עם התכניה המלאה שלנו לשבוע הפתוח הוירטואלי במכללת תל-חי. כל מה שתרצו לדעת והכי קרוב לדבר האמיתי - עכשיו בלי לצאת מהבית. לאורך השבוע תוכלו מתי שרק תרצו:

להכיר לעומק את החוגים באקדמית תל-חי

- לשמוע הרצאות על מגוון חוגי הלימוד לתואר ראשון ולתואר שני 

לצאת לסיור וירטואלי במכללה ובמעבדות 

לערוך שיחות ייעוץ בזום עם יועצי לימודים

- לקיים שיחת ייעוץ בזום עם ראש החוג הבא שלך בתואר הראשון / בתואר השני

בנוסף, תוכלו ליהנות ממגוון עשיר של תכנים ופעילויות שיתקיימו במתחם בין השעות 11:00-18:00. אז רגע לפני שהכל מתחיל - ריכזנו לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי שלא תפספסו שום דבר.

יום ראשון | 31.5

 • 13:00 - פאנל סטודנטים/ות בזום, כי אין חכם כבעל ניסיון!
  זו ההזדמנות שלכם לפגוש ולדבר עם הסטודנטים/יות שלנו מכל החוגים אשר יספרו מנקודת מבטם על הלימודים באקדמיה, על החיים מחוץ לאזור הנוחות, ועל המגורים באזור הכי יפה בארץ!
  להצטרפות לחצו כאן >>

 • 14:30 - "כיצד מפתחים אקדמיה רלוונטית ופרקטית בשיתוף עם הקהילה?" - פרופ' אילת שביט
  הרצאה מרתקת של ראשת התכנית לפילוסופיה בחוג ללימודים רב תחומיים, LIVE בעמוד הפייסבוק של המכללה האקדמית תל-חי. 
  להצטרפות לחצו כאן>>

יום שני | 1.6

 • 13:00 - פאנל החיים בתל-חי: קהילות, מעורבות ויזמות חברתית
  זה המקום להכיר את חיים החברתיים התוססים שיש בתל-חי, לשמוע מקרוב על האפשרויות המגוונות ליזמות חברתית ומעורבות אזרחית ולהיחשף למגוון הקהילות הקיימות באזור (תוצרת הארץ, קרן רוטשילד, קרן משגב, תא גאווה תל-חי, עמותת הלל, המרכז לשלום ודמוקרטיה ועוד).
  להצטרפות לחצו כאן >>

 • 14:30 - "חינוך בעידן החדש: איך יראו מרחבי הלמידה המודרניים?" - ד"ר עירית ששון
  הרצאה מרתקת של ראשת החוג לחינוך. ההרצאה תתקיים LIVE בעמוד הפייסבוק של המכללה האקדמית תל-חי. 
  להצטרפות לחצו כאן>>

יום שלישי | 2.6

 • 11:00 - מפגש חשיפה: לימודי אומנות במחלקות השונות
  מפגש בהנחיית ד"ר גל שחר, מנהלת המכון לאמנויות באקדמית תל-חי. אתם מוזמנים ללכת בעקבות הלב ולשמוע על חווית לימודים מעוררת השראה ומשנה חיים במכון לאמנויות. בואו לשמוע על לימודי אמנות ועיצוב במחלקות השונות: אמנות, קרמיקה וצורפות ועל האפשרות לשלב את הלימודים במכון עם מגוון תארים שיוציאו אתכם מאזור הנוחות.
  להצטרפות לחצו כאן>>

 • 13:00 - פאנל תוסס עם כל התשובות לשאלות הכי מעניינות שיש
  מהן אפשרויות התעסוקה בצפון? ממה מתפרנסים הסטודנטים באקדמית תל-חי? אילו מלגות ניתן לקבל? וכמובן תוכלו לקבל מענה ב-LIVE על כל שאלה אחרת שמעניינת אתכם אודות הרשמה למלגות, אפיקי תעסוקה בצפון, יזמות ועוד.
  להצטרפות לחצו כאן >>

 • 14:30 - "המירוץ לפסגה: האם עצי האורן הוותיקים בעולם איבדו את כוחם?" - ד"ר חגי שמש
  כדור הארץ חשוב לכם? הצטרפו להרצאה רלוונטית ביותר של ראש החוג למדעי הסביבה, מומחה לאבולוציה ופעיל סביבתי נמרץ. ההרצאה תתקיים LIVE בעמוד הפייסבוק של המכללה האקדמית תל-חי. 
  להצטרפות לחצו כאן>>

יום רביעי | 3.6

 • 13:00 - פאנל סטודנטים/ות בזום, כי אין חכם כבעל ניסיון!
  הזדמנות נוספת עבורכם לפגוש ולדבר עם הסטודנטים/יות שלנו מכל החוגים אשר יספרו מנקודת מבטם על הלימודים באקדמיה, על החיים מחוץ לאזור הנוחות, ועל המגורים באזור הכי יפה בארץ!
  להצטרפות לחצו כאן >>

 • 14:30 - "דחיינות כחלק מאורח החיים: למה זה קורה ואיך מתמודדים עם זה?" - ד"ר מירב חן
  מרגישים שאתם דוחים למחר את מה שהייתם צריכים לעשות היום? מסתבר שאתם לא לבד. הצטרפו להרצאה שמעניינת כל אחד מאיתנו עם ראשת החוג לפסיכולוגיה. ההרצאה תתקיים LIVE בעמוד הפייסבוק של המכללה האקדמית תל-חי. 
  להצטרפות לחצו כאן>>

יום חמישי | 4.6

 • 14:30 - "חיסון לקורונה בבני אדם: האם מתל-חי תבוא הבשורה?" - ד"ר אהוד שחר
  כולם מחפשים תרופה לקורונה, אך האם מתל-חי תבוא הבשורה? חוקרי תל-חי פיתחו חיסון לקורונה בעופות וכעת במרוץ מסביב לשעון לפתח חיסון לקורונה בבני אדם. ד"ר שחר, חבר בצוות המחקר יספר על פיתוח החיסון לקורונה: איך זה התחיל? ומתי צפוי כבר חיסון לקורונה לבני האדם? ההרצאה תתקיים LIVE בעמוד הפייסבוק של המכללה האקדמית תל-חי. 
  להצטרפות לחצו כאן>>

 • 18:00 - "דרמה תרפיה": סדנת היכרות עם תחום הדרמה הטיפולית 
  מוזמנים להתאהב בתחום הטיפולי המרתק של 'דרמה תרפיה' בסדנת היכרות שתשלב התנסות פעילה וחווייתית (מרחוק) ושיח פתוח על עקרונות הטיפול בתחום. דרמה תרפיה הוא תחום טיפול מרתק, המשתמש באופן מכוון בתהליכים ושיטות מעולם הדרמה והתיאטרון למטרות טיפוליות. הגישה מושתתת על הנחת היסוד שתיאטרון, משחק, סיפורים, בובות ותהליכי יצירה בכלל, מאפשרים לאדם לגייס את כוחות הנפש, העוזרים להתמודד עם מגוון מצבים וקשיים נפשיים ופיזיים (כגון משבר, טראומה, התמודדות עם אבל, כאב או מגבלות, הפרעות נפש ועוד). מנחות הסדנה: ד"ר סוזאנה פנדזיק, ראש התוכנית לתואר שני בדרמה תרפיה, וגב' גלילה אורן, מרצה בתוכנית.
  להצטרפות לחצו כאן>>

לצפייה בתכניה המלאה לחצו כאן

למידע נוסף על השבוע הפתוח הוירטואלי באקדמית תל-חי לחצו כאן