תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר צריך להיות כזה שיכין אתכם לעולם האמיתי ולקריירה מתגמלת. בפועל, זה אומר שכדאי לכם ללמוד מקצוע נדרש ומבוקש ולוודא שהוא באחד התחומים שיש להם עוד פוטנציאל להתפתח ולגדול. בדיוק כאן נכנסת לתמונה המכללה האקדמית צפת, שלמעשה מרכזת את כל היתרונות האלה תחת קורת גג אחת.

בראש ובראשונה, היתרון של המכללה האקדמית צפת מתבטא באפשרות להגשמה עצמית דרך מקצועות לימוד מבוקשים. כיום מתקיימים במכללה מסלולים אטרקטיביים ללימודי סיעוד, פיזיותרפיה, משפטים, עבודה סוציאלית ועוד, שביניהם קו מחבר מאוד ברור: הם גם מאוד נדרשים בשוק העבודה של המאה ה-21 וגם מעניקים תחושת סיפוק ומוטיבציה.

שנית, הקורסים במכללה מועברים על ידי סגל מרצים מהשורה הראשונה. כשמוסיפים לזה אווירה ביתית מחבקת ותומכת, אפשר להבין בקלות מה עומד מאחורי ההמלצות החמות של הסטודנטים והבוגרים.

בית הדסה המכללה האקדמית צפת
היתרון של המכללה האקדמית צפת מתבטא באפשרות להגשמה עצמית דרך מקצועות לימוד מבוקשים. | צילום: יוני לובלינר

איך לזהות השכלה גבוהה ואיכותית?

רגע לפני התואר הראשון, כדאי שתדעו שלא כל מוסד אקדמי מעניק לכם את אותם תנאים. אם אתם מתכננים תואר פרקטי, חשוב לעשות זאת במוסד שמספק הזדמנות לרכישת השכלה גבוהה ואיכותית שמאפשרת לסטודנטים לפתח את כישורי החשיבה ולרכוש מיומנויות שדרושות לכם כדי להשיג מטרות אישיות. על הדרך, תתכוננו לקריירה מקצועית ותגיעו לשוק העבודה עם יתרון על בוגרים אחרים.

במכללה האקדמית צפת לוקחים את כל זה צעד קדימה, עם התפתחות בתחומי החברה, הבריאות ורווחה (מה שמכונה "חב"ר").

בין היתר, תחומים אלו מכתיבים את מגמת ההתפתחות האקדמית של המכללה ואף הופכים אותה למוסד אקדמי איכותי ומבוקש ברמה הארצית. בינינו, כך נראית השכלה גבוהה ואיכותית ועל פחות מזה אין לכם סיבה להתפשר.

מה כדאי ללמוד?

תחומי הלימוד במכללה האקדמית צפת כוללים את בית הספר למשפטים, הפקולטה למדעי הבריאות, הפקולטה למדעי החברה והרוח, החוג למערכות מידע קהילתיות ומכינות.

אם תבחרו למשל ללמוד משפטים, תרוויחו תואר עם שכר לימוד אוניברסיטאי במקום רציני ומקצועי ואווירה מרגיעה שצופה פני עתיד. בנוסף, במכללה האקדמית צפת גם תוכלו להתרשם מסגל מרצים בכיר ומנוסה, שישלב בחומר ההוראה הדידקטי אנקדוטות מהקריירה המשפטית ומהעולם האמיתי.

הספרייה במכללה האקדמית צפת
המוסד מספק רכישת השכלה גבוהה ואיכותית שמאפשרת לסטודנטים לפתח את כישורי החשיבה ולהשיג מטרות אישיות | צילום: יוני לובלינר

מתכננים התמחות ברפואת חירום ורוצים להיות אנשי רפואה מקצועיים? בשבילכם הקימו במכללה האקדמית צפת את המסלול של לימודים לתואר ראשון ברפואת חירום. בניגוד למסלול המקצועי של מגן דוד אדום שמכשיר פרמדיקים ברמה גבוהה אך לא מעניק תואר ראשון, במכללה האקדמית צפת מציעים את התואר הזה בשכר לימוד אוניברסיטאי. התואר נקרא "בוגר רפואת חירום" (B.EMS) והוא מוענק לבוגרים שעומדים בכל המטלות ומסיימים את שלוש שנות הלימוד. רוצים לקחת את האהבה שלכם לרפואה צעד אחד קדימה? וודאי תשמחו לדעת שישנו תואר שני חדש בסיעוד במכללה האקדמית צפת, אשר מיועד לבוגרי תואר ראשון בסיעוד. התואר השני בסיעוד יספק לכם את הידע המקצועי הנרחב בתחום הסיעוד וגם יעניק לכם כלים לפיתוח וניהול מדיניות מערכות בריאות.

וכמובן שאי אפשר בלי הייטק. בסופו של דבר, אנחנו חיים בעולם דיגיטלי ומי שיש לו כלים לעבוד עם מערכות ממוחשבות יכול להשתלב במגוון רחב של מקומות עבודה ובתחומים שונים.

בדיוק בשביל זה, קיים התואר במערכות מידע במכללה האקדמית צפת. התואר לא מתבסס אך ורק על לימודי טכנולוגיה, כמו במדעי המחשב או בלימודי הנדסת תוכנה, אלא משלב בין נושאים מרכזיים (שפות תכנות, מסדי נתונים, אבטחת מידע, ביג דאטה ועוד) לבין הקניית כישורים שמאפשרים להבין גם את הצרכים והמשתמשים של המערכת (עיצוב מבוסס משתמש וניתוח מערכות מידע, לדוגמה).

יש לכם שאלות? רוצים להכיר את הסגל? ב- 19.3.20 יתקיים במכללה האקדמית צפת יום פתוח, שיכול להיות הצעד הראשון שלכם בדרך לקריירה עם משמעות. עם מעל 2,800 בוגרים במסלולים השונים ו-11 תכניות לימוד לתואר ראשון, המכללה האקדמית צפת תיתן לכם בדיוק את מה שאתם מחפשים. לפרטים נוספים לחצו כאן