מתי בפעם האחרונה קיבלתם החלטה על בסיס ידע אקדמי? מרגישים שחסרה לכם עצה פרקטית מ"אחד שיודע" כדי להתקדם בחיים? וודאי תשמחו לדעת כי המרכז האקדמי פרס הפיק סדרת הרצאות דיגיטליות, מונגשות לקהל הרחב, שיספקו לכם דרך יצירתית להעשרה ורכישת ידע אקדמי ופרקטי באופן מקוון. כך תוכלו לשמוע ממקור ראשון מה באמת קורה במשק, ואף להיחשף לאתגרים שממתינים לכם בעידן הפוסט-קורונה.

"ההרצאות הדיגיטליות נוגעות בעולמות התוכן של מסלולי הלימוד שנלמדים אצלנו", מספר בן טל, סמנכ"ל השיווק של המרכז האקדמי פרס, "אנחנו במרכז אמונים על העברת התוכן מהעולמות האלה לסטודנטים שלנו, וכעת החלטנו לפתוח אותן גם לקהל הרחב. חשוב להדגיש שאין שום צורך ברקע קודם כדי להשתתף. ההרצאות מיועדות לכולם ופונות לכל מי שרוצה לרכוש ידע פרקטי ומעשיר".

מיכל אנסקי אצלכם במטבח

בין ההרצאות הדיגיטליות השונות תוכלו למצוא שלל תחומים מעניינים ומסקרנים. כך לדוגמא אלדד תמיר מבית ההשקעות "תמיר פישמן" יספר לכם באיזה תחום הכי כדאי להשקיע, בעקבות משבר הקורונה, בעוד שעדי רונן (מייסדת "עדיקה" ובעלת המותג IT MOMZ) תחשוף טיפים ליזמות ותשתף מהניסיון העשיר שלה בתחום.

במקביל, מיכל אנסקי תלמד אתכם על חשיבות המזון שאנו אוכלים ותמליץ על תזונה נכונה לסטודנטים, בעוד שפרופ' יורם יובל יספר לכם על הקשר בין פרויד והביולוגיה של הנפש בצל תקופת הקורונה. בסדרת ההרצאות תוכלו למצוא גם את הפסיכולוג הקליני דני פרידלנדר ("חתונה ממבט ראשון"), עורך הדין הפלילי ציון אמיר, כתב חדשות 12 גיא פלג ועוד.

מיכל אנסקי הרצאה דיגיטלית המרכז האקדמי פרס
מיכל אנסקי תלמד אתכם על חשיבות המזון שאנו אוכלים ותמליץ על תזונה נכונה לסטודנטים | צילום: זאפה, shutterstock

נשמע טוב? זה ממש לא נגמר כאן – לכל ההרצאות האלה מתווסף חלק אקדמי, ולא פחות חשוב: "כדי להשלים את הרובד האקדמי למרצים האורחים שהבאנו, הוספנו הרצאות סיכום שיועברו על ידי מרצים מהמרכז האקדמי פרס", מגלה טל, "למעשה, בתום כל הרצאה כזו, יעלו המרצים של המרכז כדי לסכם ולהציג את נקודת המבט האקדמית על הנושא. הדוקטורים והפרופסורים במרכז יביאו עימם נדבך נוסף לכל נושא שבו ההרצאות עוסקות".

סוף סוף: נסגר הפער בין האקדמיה לשטח

במרכז האקדמי פרס רואים חשיבות רבה בצמצום הפער בין האקדמיה לפרקטיקה. בין היתר, "מַסְלוּל הַחֲבָרוֹת" פורץ הדרך של המרכז הוקם כדי להפגיש את הסטודנטים עם בכירי החברות המובילות במשק שמגיעים מהשטח, בעוד מסלול "תואר פלוס" מקנה לימודי תעודה מתקדמים הניתנים לשילוב עם התואר - ללא כל עלות נוספת.

המרכז האקדמי פרס
"היה לנו חשוב שהסטודנטים יתאהבו בקריירה שלהם כבר בזמן הלימודים, ויקבלו יתרונות ברורים בשוק העבודה" | צילום: יח"צ המרכז האקדמי פרס

בין החברות והארגונים שכבר מעבירים את הידע שלהם לסטודנטים במרכז האקדמי פרס ניתן למצוא את משרד יחסי הציבור של רני רהב, משרד הפרסום גיתם BBDO, קופ"ח כללית ועוד. "אחרי שכולנו הבנו סופית את הכוח של העברת תוכן מעניין ואינטלקטואלי באמצעות וידאו, היה לנו חשוב שהסטודנטים יתאהבו בקריירה שלהם כבר בזמן הלימודים,  ויקבלו כבר בשלב מוקדם יתרונות ברורים בשוק העבודה. ההרצאות שיצרנו לחלוטין עונות על הצורך הזה", אומר טל.

אז למה אתם מחכים? הצעד הבא מבחינתכם הוא רק לפנות קצת זמן ולהתיישב מול המסך – אבל הפעם כדי לצפות בהרצאה שתעניק לכם ידע Priceless. ההרצאות מחכות לכם במתחם "מתאהבים בקריירה" שזמין בכל רגע ומכל מכשיר – שווה לנסות!