ויקטוריה בקהאם מתאמנת שבעה ימים בשבוע כדי לשמור על הגוף החטוב שלה בכושר. אחרי שהבינה שהיא שונאת ללכת למכון, היא גילתה דרך חדשה לשמור על כושר, בלי לוותר על הנוחות של הבית. הספייס-גירל לשעבר, היום בת 35, הפכה לסלבריטאית האחרונה שהצטרפה לגחמה החדשה בתחום הכושר - שיטה חדשה שנקראת "יוגהלוסופיה".

ויקטוריה בקהאם
גם חתיכה, גם פילוסופית | צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL

מי שהכירה לבקהאם את השיטה הייתה ככל הנראה חברה יוגהלוסופית בשם ג'ניפר אניסטון, ומספרים שבקהאם לגמרי נשבתה בקסמי השיטה. מקורבים לכוכבת אמרו למגזין האמריקאי Heat שויקטוריה שונאת להתאמן במכון הכושר אבל מוכרחה לשמור על הגזרה, ולכן תמיד מחפשת אחרי השיטה הבאה שתכניס אותה למשטר אימונים. הם הוסיפו: "היא קנתה את ה-DVD של יוגהלוסופיה ומתאמנת בבית קרוב לארבע פעמים בשבוע כדי 'לסדר את הראש ואת הנפש'. היא באמת מתחילה לחוש בשינוי".

שיטת האימונים הזו, שהיא שילוב של יוגה ואסטרולוגיה, נוצרה על ידי המאמנת האישית מנדי אינגבר. אינגבר הגתה את השם לשיטה בכדי "לכלול את הפילוסופיה של השילוב", שמשמעותה להגיע למצב של תשומת לב, להשתמש באנרגיה רגשית כדי ליצור מוטיבציה ואז להכניס אותה לתוך תנועה.

אינגבר מספרת: "יצרתי את ה-DVD של יוגהלוסופיה כדי שאוכל לשלב את שיטת היוגה בתוכניות אימונים אחרות. זו ממש התעמלות 'היברידית' - התעמלות מגוונת שמשולבת עם תנוחות יוגה". היא מסבירה שיוגה מעניקה את היכולת להתבונן לתוך עצמך, ובכך היא נותנת את החלק הפילוסופי בשיטת היוגהלוסופיה. אנשים שמתאמנים בשיטה זו מתרגלים מתיחות קלות לחיקוי אבל מאתגרות, שאמורות לעזור בהורדת משקל ולהגדיל את מסת השריר. "יוגהלוסופיה יכולה לעזור לך לנצל את הזרימה הטבעית בכדי ליצור את גופך מחדש בעזרת כוונות, רגשות ומעוררים אחרים", מסכמת אינגבר.

גם ג'ניפר התמכרה

אין תמונה
קנו את הדי.וי.די. וגם אתם תהיו גמישים ונבונים

המעריצה הכי נלהבת של השיטה היא כאמור השחקנית ג'ניפר אניסטון, 41, שמספרת שהיא מבקרת את אינגבר שש פעמים בשבוע כדי "ליישר את הגוף והנפש". היא מוסיפה: "אתה מתחיל להשתוקק לזה, ממש להשתוקק לאדרנלין. מנדי משלבת את הידע שלה באסטרולוגיה עם המח, עם הגוף וגם עם הלב". אניסטון וכמה חברים טובים אחרים גם עזרו למאמנת הנערצת שלהם לקדם את ה-DVD, וערכו מסיבה להשקתו בינואר.

ה-DVD מכיל שתי סדרות של תרגילי יוגה, הנמשכות 30 דקות כל אחת, וסדרה מאתגרת של תנוחות יוגה שאורכה 55 דקות. אניסטון מופיעה בפתיחה של ה-DVD ומנסה לגייס תומכים נלהבים חדשים: "מנדי הביאה את היוגה אל תוך חיי. אני מתרגשת בשבילך על כך שגם אתה תתנסה בה עכשיו. ההתעמלות הזו תשנה את הגוף שלך, אבל גם את התודעה שלך. זו אחת משיטות האימון הכי כיפיות ומאתגרות שהתנסיתי בהן מעודי. אז תהנה ותעבוד קשה, כי זה לגמרי ישתלם לך".

מחיר: 29.95 דולר (כ-110 שקל).
להשיג ב: האתר של מנדי אינגבר.

>> גם הדיאטה מתחילה בנפש
שבע דרכים לשפר את היצירתיות

כל העדכונים הכי חמים מהארץ ומהעולם ישירות לנייד
שלחו את המילה מבזק למספר 5000 ותתחילו להתעדכן