ביבי, ציפי, ברק - כל אחד מהם רוצה שתבחרו בו לראש הממשלה הבא שלכם, וכל אחד מהם מוכן להגיד הכל כדי שזה יקרה. אבל יש הבדל בין מה שאנשים אומרים לבין מה שהם משדרים בפועל. שפת גוף קוראים לזה, וכדי לפענח מה באמת עומד מאחורי התנועות הנחרצות והנהוני הראש הסמכותיים, ביקשנו מאלון גל - קואוצ'ר אישי, עסקי ומשפחתי, לומר לנו מה הוא קולט מכל אחד ואחד מכם.

אהוד ברק, לטענתו, נוקשה מדי בשפת הגוף שלו. הוא משתמש בהמון תנועות הוראה שמביעות כוחנות, נוקשות, וחוסר כריזמטיות. האם העובדה הזו תפיל אותו בכל הנוגע לאמון הבוחר ביום המכריע? יכול מאוד להיות, לפי גל.

גם אצל בנימין נתניהו יש בעיה לא קטנה. ביבי הוא אמנם אישיות חזקה שיודעת איך להתבטא תקשורתית, ולכן מי שתומך בו יעשה זאת בלי שום קשר לשפת הגוף שלו, אבל צריך לבחון את הסיבה שחצי מהעם לא קונה את מה שיש לו לומר, וזה כנראה בגלל איך שהוא מצטייר: לא אמיתי, לא רציני, לא אמין. אם יש מישהו מבין שלושת המועמדים שזקוק נואשות לקואוצ'ר אישי, טוען גל, הרי זה נתניהו.

והנה ההפתעה הגדולה: ציפי לבני, לעומת עמיתיה המתמודדים, עושה עבודה נהדרת. היא לא מבטאת קור, מתאפיינת בשפת גוף אותנטית, נואמת נהדר ועושה את מה שהיא יודעת ורק מה שהיא יודעת. אם לעוץ לה בכל זאת - קצת יותר קלילות וחיוך, אומר גל. כדאי לה לעבוד מעט על הנגישות ועל שפת הגוף הנשית.