בשבוע שעבר ניסינו להבין מה מצב הזוגיות שלנו, על ידי שימוש בכתב יד. הפעם, בואו ננסה לראות איך אתם במיטה - מה אתם אוהבים, האם אתם בוגדניים, למי אתם נמשכים וכמה חזק היצר המיני שלכם. לשם כך, ציירו ביד חופשית קערת פירות. אל תעתיקו, פשוט תנו לדמיון שלכם להוביל. אם בא לכם לצייר פרי מסוים אבל אתם לא מסוגלים לצייר אותו – פשוט כתבו את השם שלו בתוך עיגול.

אישה שוכבת על פירות (צילום: istockphoto)
בואו נקווה שיש לה גם הרבה דובדבנים | צילום: istockphoto

קערת הפירות מייצגת את החשק המיני שלנו. ככל שהקערה גדולה יותר, כך החשק המיני גדול יותר, מה שמקשה עלינו לדחות סיפוקים. בעלך צייר קערה גדולה? קחי אותו מיד לחדר המיטות! אשתך ציירה קערת פירות קטנה? נו טוב, לפחות ראית את המונדיאל בשקט. ומה מסמל כל פרי?

בננה
הבננה מסמלת את איבר המין הגברי. אם הגבר שלך צייר בננה אחת - זה בסדר. אם הוא צייר אשכול בננות? תתעקשי לבוא איתו בפעם הבאה שהוא הולך עם החבר'ה לצפות באירוויזיון, כי יתכן שהוא בכלל בעניין של בנים.
אם אשתך ציירה בננה אחת - כנראה שאתה מספק אותה. אבל אם היא ציירה כמה בננות - כדאי שתשים עליה עין.
אם את רווקה וציירת אשכול בננות –תחגגי כל עוד את יכולה.

אגס
האגס מסמל את איבר המין הנשי. אם בעלך צייר אגס אחד, הוא בעל נאמן והגון. אם הוא צייר כמה אגסים, את יכולה כבר להבין למה הוא תמיד רוצה לארח את כל החברות שלך.
אם אשתך ציירה אגס אחד - זה הגיוני. אם היא ציירה כמה אגסים - יכול להיות שהיא רוצה לשחק בקבוצה השנייה.

דובדבן
הדובדבן מסמל את החשק המיני. אם ציירתם דובדבן בקערת הפירות שלכם, אתם בעלי תיאבון מיני רב. אם לא ציירתם, כנראה שסקס הוא לא הדבר הכי חשוב בחיים שלכם.

בננה מגוירת (צילום: istockphoto)
מה זה מסמל תוכלו לנחש לבד | צילום: istockphoto
תות שדה
תות שדה מסמל תאווה. אם ציירתם תות שדה בקערת הפירות שלכם – אף פעם לא מספיק לכם.

תפוח עץ
תפוח עץ מסמל פיתויים. אם אשתך ציירה תפוח אחד – קשה לפתות אותה. היא ציירה יותר משני תפוחים? תתפלל שהעובד החדש והחתיך במשרד שלה צייר אשכול בננות.

אבטיח
אם ציירתם אבטיח בקערה שלכם – אתם תעשו הכול בשביל סקס. את תחמיאי לו בלי סיבה ותספרי לו שהגודל לא קובע. אתה תגיד לה שבשבילך היא ג'וליה רוברטס למרות שהיא מזכירה לך יותר את סוזן בויל. ולא, זה לא משנה אם ציירתם חצי אבטיח או אבטיח שלם.

פירות הדר
אם ציירתם פירות הדר, אתם חסרי סבלנות. משחק מקדים? לא מדבר אליכם!

פירות עם גלעין
אם ציירתם פירות עם גלעין (אפרסק, שזיף, נקטרינה, רימון, ועוד) - אתם פרפקציוניסטים והפרטים הקטנים מאוד חשובים לכם. אתה לא תעז להיכנס איתה למיטה אם יש לה שערות ברגליים ואת לא תעיפי בו מבט אם הוא לא התקלח.

ענבים
אם ציירתם ענבים בקערת הפירות שלכם – אתם אנשים פוריים.

פירות טרופיים
אם ציירתם פירות כמו אננס, קיווי, פסיפלורה ועוד – אתם אנשים אופטימיים ושמחים. אם בן הזוג צייר פרי טרופי גדול ועסיסי, כנראה שהדרך שלו להוציא אותך מהבאסה עוברת דרך המיטה.

לסיכום
ואם ציירתי אשכול בננות וארבעה אגסים אבל אין לי תפוח? אל תמהר להעיף את האישה מהבית. במילים אחרות, אל תקפצו למסקנות מיותרות! בגרפולוגיה יש הרבה מקרים יוצאי דופן, וכדי לקבל את התמונה המלאה צריך לעשות ניתוח יסודי יותר.

מרדכי שרם הוא גרפולוג מומחה ממכון "פלאי הגרפולוגיה"

>> בדקו בעזרת הגרפולוגיה גם איך הזוגיות שלכם