כאשר אני מספר לאנשים שאני מתקשר, הבעת הפנים שלהם מתחלקת לשלושה סוגים עיקריים. יש את אלה שמסתקרנים ומתעניינים מה זה אומר ומה אני עושה; יש את אלה שנבהלים ונרתעים; ויש את אלה שמסתכלים עליי כאילו הברגים במוח שלי נשחקו מזמן.

טלפתיה- מיסטיקה (צילום: caracterdesign, Istock)
כולנו מתקשרים בצורה כזו או אחרת | צילום: caracterdesign, Istock

קשה להסביר לאנשים שהמקלדת שבאמצעותה אני כותב את המילים הללו מציאותית עבורי בדיוק כמו טוהר, קבוצת הישויות שאני מתקשר כבר יותר מ-15 שנה, מבלי שחלק מהם יחשבו שמשהו אצלי לא בסדר. אני לא מאשים אותם: גם אני בשנים הראשונות מאז התחלתי לתקשר בגיל 19, חשבתי שאני ממציא הכל. היום, 18 שנה לאחר שכל המסע התחיל, אני כבר מבין שאין זה כך.

אינטרנט ותקשור הם שני סוגים של ערוצי תקשורת עבורי, אלא שאחד מקובל וידוע לכל, ואפשר להתחבר אליו בקלות יחסית. תקשור, לעומת זאת, הוא ערוץ תקשורת מובן הרבה פחות ונגיש הרבה פחות. בכל זאת אני אנסה בפסקאות הבאות להסביר מה זה תקשור ואיך זה בכלל עובד.

לא טראנס, כן מדיטציה

ברמה הבסיסית ביותר אפשר להגדיר תקשור בתור דרך להיות בקשר עם ממדים נסתרים. באופן מסורתי, מתקשר הוא אדם שיש ביכולתו לדבר עם נשמות, ישויות ו/או מלאכים שאינם מתקיימים בממד הפיזי אלא בממדים אנרגטיים.

באופן מסורתי, מתקשר היה נכנס לסוג של טראנס, כלומר עוזב ברמה מסויימת את הגוף שלו, ומאפשר לאותה נשמה/מלאך/ישות להכנס אל תוך גופו. מנגד, ידועה ומוכרת לכולם שיטת הסיאנס. זו שיטה שנויה במחלוקת משום שהיא נחשבת ככזו המאפשרת ליצור קשר עם נשמות במצוקה הזקוקות לעזרה יותר משהן יכולות לעזור. מי שרוצה לדבר עם רבדים אינטליגנטיים יותר, נדרש בעבר לתקשר בעזרת טראנס.

כיום מקובלת מאוד שיטת תקשור אחרת, ידידותית יותר, שאני מגדיר אותה בפשטות כתקשור בעזרת מדיטציה. כלומר, המתקשר נכנס למדיטציה אך נותר נוכח בגופו. הוא יוצר קשר עם מי שהוא מתקשר, ומעביר את המסרים והאנרגיה. כלומר, במקום השתלטות – שיתוף פעולה. כך אני מתקשר.

לתקשר בעזרת פיסול

זו האבחנה המקובלת אך הצרה של מהו תקשור וכיצד זה עובד. בפועל, רבים מאיתנו מתקשרים מבלי שאנו מבינים זאת. כל צורות האומנות הן בעלות פוטנציאל תקשורי, שכן במהלך תהליך היצירה האמן מתחבר לרבדים עמוקים יותר בהוויה שלו, כאלה העוקפים את המודע; בתהליך הזה, קל להתחבר לאותן נשמות וחברותיהן, ולהעביר אותן בעזרת ציור, פיסול או ריקוד.

מעבר לכך, כולנו חווים חוויות שהבסיס שלהן הוא תקשור, אך אנו לא קוראים לזה תקשור אלא אינטואיציה. ברגעים אלו בהם אנו מרגישים את הקול הפנימי שלנו מכוון אותנו, אנו מתחברים לרבדים הגבוהים שלנו ומקבלים מהם הכוונה. זה קורה באופן ספונטאני ולא מובן, אך קורה לכל אחד מאיתנו אי אלו פעמים במרוצת החיים.

למעשה, כולנו מתקשרים, כשם שכולנו יכולים לכתוב. אך מעטים יכולים לתקשר למען אחרים, בדומה לכך שרק חלק קטן מאיתנו יכולים לכתוב טוב מספיק כדי לעסוק בכתיבה. לכן, כל אחד יכול ללמוד לתקשר, כלומר ליצור קשר עם המדריכים שלו; מעטים יחסית יכולים לתקשר לאחרים, כשם שאני עושה.

לא קוראים עתידות

אחרי שהבנו מה זה תקשור ומי יכול לעסוק בזה, אפשר לדבר על ציפיות ממתקשר. כלומר, מה אפשר לקבל ממנו – ומה לא.

מגדת עתידות (צילום: pidjoe, Istock)
המתקשר שלך יכול לקרוא את העתיד? אל תאמין לו | צילום: pidjoe, Istock
אני אתחיל בדברים הקלים, כלומר במה אי אפשר לקבל ממתקשר – לדעת מה יקרה בעתיד. כן, אני יודע שהרבה מתקשרים מבטיחים את זה, כמו רבים מהעוסקים בתחומי המיסטיקה. אך בפועל, בעידן בו אנו חיים אי אפשר לקרוא עתידות משום שהעתיד אינו כתוב או ידוע מראש. זה קשור בשינויים המתרחשים בכדור הארץ ובתרבות שלנו, שלא אכנס אליהם עכשיו.

לכל היותר אפשר לקבל מידע על המגמה, הכיוון בו אני והמציאות שלי נמצאים באותו תחום עליו אני שואל, אך חשוב להבין כי כיוון או מגמה יכולים להשתנות בכל רגע, לטובה או למה שאנו נגדיר כרעה.

אז מה כן אפשר לקבל ממתקשר? בהירות, עידוד והקלה, או בע"ה.

תפקידם האמיתי של מתקשרים ושל אלו שאנו מתקשרים הוא להביא בהירות ביחס לסוגיות שאנו מתמודדים איתם בחיים. מסתבכים עם בעיות כספיות? לא יוצאים מהבעיות בזוגיות – או פשוט לא מצליחים ליצור זוגיות? בעיות בריאות מעיקות עליכם או אינכם מצליחים לשנות לטובה מערכות יחסים מסוימות? תקשור בכלל, וכך עושים גם טוהר, יביא בהירות לגבי הסיבות שבגללן המציאות היא כזו. זה קורה הודות לתמונה הרחבה של המציאות שאפשר לקבל בתקשור, כמו גם המלצות במה להתמקד כדי לעזור לשינוי לקרות.

העידוד נובע מהבהירות, שכן תקשור יכול לתת תקווה גם כשהמציאות נראית חשוכה, או לכל הפחות נחמה כשאין דרך אחרת ללכת בה. כך גם ההקלה, שכן תקשור יכול להרגיע ספקות ולבטים ולהביא מעט היגיון, כשאנו מתמודדים עם מציאות שיכולה להראות ולהרגיש משוגעת לחלוטין.

המתנה הגדולה של תקשור היא היכולת לקבל נקודת מבט רחבה יותר, עמוקה יותר, ביחס לחיים שלנו. זו נקודת מבט שאפשר לקבל רק מישויות הנמצאות בממד אחר, הצופות ורואות את המציאות שלנו בצורה שאנו לא יכולים לראות. לפעמים, העובדה שהן אינן בגוף יכולה לתסכל, שכן יש פער בין החוויה האנושית לראייה האלוהית, אך במרבית הזמן והמקרים, בהירות, עידוד והקלה הם מה שתקשור טוב נותן.

* הכותב הוא מתקשר את טוהר ומנחה סדנאות חופש להרגיש, 054-4226546

 >> האם המתקשר שלך אמיתי או רמאי?