העונה הזאת של "הישרדות VIP" התאפיינה בהרבה טוויסטים, הדחות מפתיעות, בריתות חזקות ופסלון אחד גנוב שעשה בלגן גדול. כעת מגיע המתח לשיאו בגמר הגדול, ובין הימור על זה לבין סמס להיא, כינסנו מיסטיקנים, שהתייעצו בכוכבים, בקלפים ובישויות בשביל לענות על השאלה החשובה  מכל – מי יזכה במיליון ש"ח? נראה שהפעם התחרות צמודה במיוחד, והמיסטיקנים חלוקים. לפניכם הנימוקים המעניינים ביותר. ותודה רבה לאתר 901 על עריכת הסקר.

הישרדות VIP פרק 28 (צילום: ורד אדיר)
שלישיית הגמר - מי יהיה השורד האחרון? הכל בכוכבים | צילום: ורד אדיר

"אנה לא מפוקסת וכנראה לא תזכה"

הישרדות VIP (צילום: mako)
אין לה סיכוי לזכות, אבל תהיה לה שנה טובה | צילום: mako

כל המיסטיקנים איתם התייעצנו הסכימו כי לאנה אהרונוב אין הרבה סיכוי להביא הביתה מיליון, למרות הזוגיות המתוקשרת שניצתה עם איתי תורג'מן על האי. עדנה, מתקשרת עם יכולות על חושיות – תקשור, חיזוי מאורעות, נומרולוגית, מסבירה כי "היא אישה איטית שמושכת תהליכים על פני זמן רב ונוטה לעצלות חסרת יוזמה" ומוסיפה "אנה היא אישה עם כוח הישרדותי חזק מאד - לוחמת בדרך שלה ומתמקצעת בכל היכולות שלה. היא כנראה לא תזכה במקום הראשון מכיוון שהיא מעט מבולבלת בתקופה הזו ויש בעיות כרגע בכל תחומי החיים לכן לא תזכה".

יאיר – תקשור, לראות מעבר, פתיחה בזוהר, תשובות מדויקות, מסכים עם אבחנה זו ומוסיף "אנה לא הייתה צריכה את התוכנית בשביל לפרוץ או לחזור היא לקחה את 'הישרדות' בתור חוויה. אני רואה אותה ממשיכה בעבודה שלה ולא מפסיקה. מה שחשוב בשבילה שהיא כעת יותר מפוקסת בעבודה והיא תיקח כנראה את המקום השלישי.

למרות שלא תזכה ב"הישרדות", כנראה שאין מה לדאוג לאנה. היא השיגה זוגיות חדשה ומוצלחת בעקבות התכנית, וצפויה לה הצלחה בקריירה. קרן מתקשרת מלידה – תקשור וטיפול אנרגטי, תשובות מדויקות במקום אומרת כי "אנה ארונוב הינה בעלת קסם אישי ואצילות ממגנטת, כל פעולה שתעשה משרתת את הצורך הקיומי שלה להביא טוב לב, נדיבות וחמלה לעולם. אנה בתחילה של תפנית משמעותית בחייה במרחב האישי זוגי והן בקריירה"

"איתי במקום נכון לזכות"

איתי שגב היה ההפתעה של העונה – האנדרדוג המצחיק, הליצן המבריק שהצליח להגיע עד לגמר בעזרת חוש הומור וגם קצת מניפולציות ותככים. עדנה המתקשרת אומרת כי איתי הוא "אדם נבון ומבריק, מלא שמחת חיים, שנון ובעל חשיבה מאוד מהירה", אך מציינת כי היא אינה רואה אותו זוכה בגמר הישרדות "אני בספק אם איתי יזכה בתחרות. אני רואה פה הרבה משברים בשלב זה בחייו ועם הרבה מעברים חדים בחיים שלו לצד תלות רגשית מאוד".

אין תמונה
אולי הליצן יזכה?


יאיר המתקשר לא מסכים עם אבחנה זו, וחושב שדווקא יש לאיתי סיכוי: " לאיתי יש את מירב הסיכויים לזכייה משום שהוא בתקופה הכי נכונה כרגע אף על פי שתהיה לו תחרות קשה עם ענת הראל שגם היא בתקופה טובה ומשמעותית. איתי הוא פשוט במקום הכי נכון לזכות". עדנה המתקשרת רואה את איתי מצליחה בעולם העסקים: "איתי אינו נבהל מביקורת ואפילו נהנה לשמוע אותה. כיף לשהות במחיצתו, ונראה כי יהיה טוב יותר בעולם העסקים".

גם אם יזכה וגם אם לא, כל המיסטיקנים מסכימים שאיתי נמצא בתקופה טובה בחייו, והתכנית עשתה לו רק טוב. עדנה המתקשרת רואה את איתי מצליחה בעולם העסקים: "איתי אינו נבהל מביקורת ואפילו נהנה לשמוע אותה. כיף לשהות במחיצתו, ונראה כי יהיה טוב יותר בעולם העסקים".
קרן המתקשרת מציינת " לאיתי מחכה שנה מלאה הפתעות, הרבה דלתות יפתחו בפניו". גם יאיר מסכים ומציין "איתי נכנס לתקופה טובה בחיים שלו. הוא היה צריך את התוכנית כדי לחזור למרכז הבמה. אחד הדברים הטובים באישיות שלו זה חריצות ומשם נובעת ההצלחה שלו".

"ענת היא אישה חרוצה, הזכייה בידיה"

ענת הראל הייתה ההימור הבטוח של העונה הזאת – ערכית, ספורטיבית ושורדת אמיתית. אפילו השורדים עצמם הכתירו אותה "כבעלת הסיכוי הכי גדול להיות השורדת האחרונה". רוב המיסטיקנים הסכימו כי מדובר באישה מיוחדת מאוד. עדנה אומרת כי "ענת אוהבת סדר ושגרה. היא מעט נאיבית, ישרה כמו סרגל ושואפת לצדק. אצלה הכבוד הוא הכל והיא יודעת שרק עם עבודה קשה תצליח מאוד בחיים. יכולת כלכלית חשובה לה מאוד". יאיר מסכים אבחנה זו ומוסיף " ענת היא בחורה מאוד תחרותית ואמביציוזית. היא בנאדם של עבודה קשה והיא נכנסת לתקופה של עוד הרבה עבודה". קרן מוסיפה כי "היא אישה הישגית, ממוקדת מטרה ובעלת יכולת להניע את המציאות להשגת מטרותיה. היא יודעת להניע אנשים רגשית ולעורר בהם מוטיבציה לפעולה שמתגמלת את הכלל. יודעת את האידאל ויודעת להשיגו. צפויה לה שנה של הצלחות בהשגת מטרותיה".

הישרדות VIP פרק 22 ענת הראל (צילום: ורד אדיר,  יחסי ציבור )
המיסטיקנים קובעים: היא תזכה | צילום: ורד אדיר, יחסי ציבור

ומה לגבי הסיכוי שלה לזכות במיליון? הרוב חושבים שענת היא הבחירה הבטוחה. עדנה אומרת כי "ענת לפי טעמי זוכה מכיוון שיש לה הרבה מזל כרגע בחיים כל האנרגיות מעידות על כך הרבה הצלחות לצד תהפוכות גורל מאוד רציניות". קרן מסכימה ואומרת " ענת היא בעלת המעגלים האנרגטיים המכילים את הפוטנציאל המרבי לממש הצלחה ועל כן הזכייה מזדמנת אל מרחב העשייה שלה. כל עוד תמשיך להתנהל מתוך המעגלים האנרגטיים הללו ותישאר נאמנה לעצמה - הזכייה בידיה". רק יאיר לא מסכים עם ניבוי זה ואומר כי " הרבה שינויים צפויים לקרות לה לטובה, אבל היא כנראה לא תזכה ותיקח את המקום השני".

 

רוצים גם אתם להתייעץ עם מומחי קבלה ומיסטיקה?
כנסו עכשיו לאתר "901" – 100 המיסטיקנים הגדולים של ישראל. במיוחד לחג, מחכות לכם מתנות חינם: לפתיחה בטארוט חינם, לפירוש חלומות חינם, להורוסקופ יומי חינם, למספר גורל חינם.