ילד קטן עומד על ערימת ספרים (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
צמאים תמיד למידע חדש | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד, יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה. הפעם נתמקד באנשים שנולדו ב-7 בחודש.

כשחוכמה ואינטואיציה נפגשים

אנשים שנולדו ב-7 בחודש הם אנשים בעלי יכולות אבחון וניתוח, וחשיבה הגיונית לצד חשיבה אינטואיטיבית. אחד השיעורים שלכם בחיים הוא ללמוד לשלב בין הגישות. יש לכם יכולת להכיל אנשים, וכתוצאה מכך, גם אם לא תעסקו בטיפול, לעיתים תרגישו שאנשים מתייעצים אתכם  ובאים לשתף אתכם. האינטואיציה שלכם באה לידי ביטוי באמצעות חלומות, ותחושות חזקות שילוו אתכם לגבי אנשים וסיטואציות.

עוד בערוץ הרוח:

דניאל, אושר ויהב: אלו שמות כדאי להחליף?
איך חודש הלידה משפיע על התינוק?

להורוסקופ השבועי שלכם

יחסים: יודעים להכיל

אתם מייחסים חשיבות רבה לפרטיות שלכם, לעיתים נוטים להתבודד ולא מקבלים בקלות אנשים למעגל החברתי הקרוב. הדבר נובע מחשדנות ומזמן שאתם צריכים על מנת לבחון את הסביבה. כאשר תבחרו להיות עם אדם במערכת יחסים מכל סוג אתם תדעו להכיל אותו, להקשיב לו, ולעזור לו בפתרון בעיות. אינכם מושפעים בקלות מדעות הסביבה ומבססים התרשמות על סמך הניתוח שלכם. בחייכם אתם מעדיפים כמה חברים איכותיים על פני חברים רבים שאינכם מתחברים אליהם. קיימת אצלכם נטייה להדחיק את התחושות שלכם ולהעבירם לעולם הפנימי. בזוגיות נכון לכם להפגין יותר פתיחות על מנת להימנע ממצב של נתק וחוסר שקיפות.

קריירה: טיפול וחינוך

התברכתם בכישרונות רבים, חשובה לכם המקצועיות במקומות העבודה ואתם נוטים לפרפקציוניזם. המספר שבע מתקשר לתחומי העיסוק: מחקר, רפואה ומקצועות הטיפול, פסיכולוגיה, הייטק, חינוך, מקצועות טכניים, אמנות וכתיבה. מקצועות המשלבים אבחון ופתרון בעיות מתאימים לכם. לצד המקצועות בהם תעסקו, קיים צורך ללמוד תמיד ולהרחיב אופקים וזאת תעשו באמצעות פיתוח התחביבים שלכם וחיבור לעולם הרוח.

ילדים: חכמים ושקטים

ילידי ה-7 בחודש הם ילדים חכמים מאוד לגילם, נחשבים לשקטים אך המוח שלהם עובד שעות נוספות. יש להם יכולת קליטת מידע ברמה גבוהה. מומלץ לשלב אותם במסגרות מעבר לבית הספר, על מנת להעשיר את הידע שלהם ולבנות תשתית לחיי החברה. היות וברוב המקרים אינם נוטים להתפרץ ולהגיד כל מה שהם חושבים, חשוב לא לשכוח לפתח איתם שיחה, לשאול אותם על דעותיהם בעניינים השונים וכן להקשיב להם.

מסר לחיים: התברכתם בחוכמה ואינטואיציה חזקה. השתמשו בשני הפרמטרים הללו על מנת לראות את השלם.

בשבוע הבא: ילידי 8 בחודש

>> ואיזה אופי יש לילידי ה-6 בחודש?

רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד

>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?