שפל ביחסים. נתניהו ואובמה (צילום: AP)
האם נצליח לשקם את היחסים? | צילום: AP
אסטרולוגיה מערבית

זהר – מבכירי האסטרולוגים בישראל

התקופה שהחלה בסוף 2011 ותמשך עד לנובמבר 2014 היא תקופה חשובה לעתיד המדינה ומוצלחת מאוד לבניינה. תקופות דומות חווינו בעבר בסביבות 1953- 1955 ובשנים 1983-1975. בתקופות אלה מונחת התשתית ל-30 השנים הבאות. המשותף בין שתי התקופות האלה הוא שראשי הממשלה - בן גוריון ומנחם בגין - פרשו מראשות הממשלה. גם לראש הממשלה בנימין נתניהו יש סיכוי רב שלא ימשיך בכהונתו מעבר ליולי 2013.

תחום נוסף שימשיך לעבור טלטלות ושינויים הוא שוק העבודה. נראה שהרבה עובדים יאלצו לשנות את מקום עבודתם ולעבור הסבה למקצועות אחרים. המקצועות בהם תהיה פריחה סובבים סביב תחומי הטכנולוגיה המתקדמת. 

יחסי הכוחות בבחירות בארצות הברית נראים צמודים למדי, אולם על פי האסטרולוגיה נראה שלמיט רומני מסתמן יתרון קל על ברק אובמה. בכל אופן, 2013 היא שנה מאוד לא פשוטה עבור ארה"ב וייתכן שהיא תהיה מעורבת בעוד מערכה שהיא כרגע לא חפצה בה.

בסוריה, בשאר אסד נמצא בשיא השפל שלו כעת, ואם לא יזדרזו להוריד אותו מהשלטון בקרוב הוא דווקא עלול להתחזק. לגבי נסראללה, נראה שהוא מכין לנו איזו הפתעה בשנה הקרובה ורצוי לעקוב אחר מעשיו בקפדנות וזהירות.

תקשור וקבלה

יאיר – תקשור, לראות מעבר, פתיחה בזוהר עם תשובות מדויקות

בתחום הבטחוני - בשלושת החודשים הקרובים יהיה קיפאון. אם יהיו התרחשיות כלשהן , הן יקרו רק לקראת פסח הבא ואפילו אחריו. מה שכן, יהיו הרבה התגרויות מהצפון (חיזבאללה) וגם מהדרום בעזה (חמאס).
בסוריה, אסד ימשוך עוד קצת את כהונתו, ולפחות בשלושת החודשים הקרובים לא נראה שינוי. לקראת ינואר יש אפשרות לנפילה, אבל האגו שלו ימשיך להדריך אותו.
המצרים ימשיכו בשלום קר מאוד איתנו. צריך להיזהר מסיני, איזור בעייתי עם הרבה פעילות מתחת לפני השטח.

בתחום הפוליטי - הכל תלוי בראש הממשלה בנימין נתניהו. כל הקלפים בידיים שלו, והוא ימשיך לשלוף שפנים פוליטיים. הוא בשנת מבחן גדולה ורק הוא יחליט אם יהיו בחירות או לא. נכון להיום, אני לא רואה מישהו שיכול באמת לאיים עליו מבחינה פוליטית. לגבי הבחירות בארצות הברית, הסיכויים נכון להיום נוטים לטובת אובמה, אבל זה יהיה קרב צמוד.

בתחום הספורט - מצפה לנו שנה מעניינת. הקרב בליגת הכדורגל הבכירה יהיה בין חיפה לתל אביביות, עם סיכוי טוב שראובן עטר ומכבי חיפה ינצחו. בכדורסל יש סיכוי להפתעה גדולה של נבחרת ישראל בכדורסל (אותה כבר הספיקו להספיד במדורי הספורט).

טארוט ונומרולוגיה

ג'ולייטה (יולי) מומחית קלפים וטארוט – בדיקת זוגיות, שינוי שם, עתידות

מבחינה בטחונית - לפי הבדיקה בקלפי הטארוט ומבחינה מספרית נומרולוגית, ניתן לראות שיש סיכויים גדולים לפרוץ מלחמה שתהיה קשורה בהבטחות שלא יתקיימו ובמפגשים שיתקיימו לשווא. התפרצות מצד מדינות שכנות עשויה לגרום לישראל להגיב בחומרה ועקב כך להתחיל במאבק.
מצרים תשמור על הסכם השלום עם ישראל בצורה יציבה יחסית. לא נראה שההסכם יתבטל ובשנה הקרובה הכל יישאר בדיוק אותו הדבר.
לגבי אסד, ניתן לראות שהוא ייפול ויעזוב את סוריה. בסופו של התהליך הוא ייפגע וייתכן אף שייפצע.

מבחינה פוליטית - ניתן לראות שבאוקטובר הקרוב בנימין נתניהו ייכנס לשנה של התחלות חדשות. הוא יתחיל דברים חדשים, פרוייקטים חדשים, הרבה אנשים חדשים ייכנסו לחייו, ישפיעו עליו וייעצו לו. זו שנה שבה הוא יעשה דברים ויכיר דברים שלא עשה קודם, כולל המון השפעות חיצוניות על החיים שלו (הן מישראל והן ממדינות זרות). אירועים בלתי צפויים ופגישות עם אנשים חשובים עשויים לגרום לו להחליט החלטות פזיזות ובלתי צפויות.
מבחינת הבחירות בארה"ב, הסיכויים של אובמה ורומני כמעט ושווים. שניהם חזקים והמאבק יהיה צמוד ביותר. לאובמה יש יתרון קל, אך רומני יכול לקחת את הנשיאות בדקה ה-90. אובמה חייב להיות מוכן להפתעות ולאירועים שיטו את דעת הקהל לטובת רומני.

יחד עם הקשיים הרבים, השנה הקרובה תהיה מלאת אירועים משמחים ומחממי לב בתוך המדינה. יתרחשו הרבה אירועים שיגרמו למדינה להיות גאה, אם זה במשחקים שונים, באירועים שונים ובזכיות שונות במגוון התחומים.

בתחום הספורט לא ניתן לראות איזו פריצה גדולה, אבל ישנו סיכוי להצליח בתחום הקולנוע והטלוויזיה, יכולה להיות גם פריצה בינלאומית. מדינת ישראל תהיה במרכז העניינים העולמי, הרבה אירועים חשובים יתרחשו כאן והרבה עניינים חשובים ישפיעו גם על מדינות אחרות.

ראובן עטר (צילום: אורטל דהן)
ייקח אליפות? | צילום: אורטל דהן
נומרולוגיה ומדעי השם

עדנה - מתקשרת עם יכולות על חושיות ונומרולוגית מומחית

מדינת ישראל נולדה ביום עם הרבה תהפוכות גורל (לטוב ולרע), לכן מאז קום המדינה ידענו הרבה מלחמות על כל פיסת אדמה בארץ. מצד שני, ידעה מדינת ישראל לבנות את עצמה ולשנות את פניה הן בתעשייה והן בהשכלה. שינויים מתמידים הם גורל המדינה, ולכן ישראל עדיין לא יכולה להיכנס  למצב של מסגרת ויציבות. היא נמצאת במצב של מתח מתמיד, מתקשה להגיע לאיזון הן מבחינה בטחונית והן מבחינה כלכלית. מבחינה תקשורתית, קיימת בעיית תקשורת עם שאר מנהיגי העולם, כולל מנהיגי העם הערבי. בשנה הבאה ישראל תיכנס לשנה 6 שהיא שנה של משברים קשים, הרבה עבודה קשה והתמודדות יומיומית שמלווה בהרבה דרמות וניתוקים (והמבין יבין).

מחמוד אחמדיניג'אד - הוא מנהיג בעל אישיות מאוד חזקה, שמאופיינת בעקשנות, שאפתנות ועם כושר ארגון וביצוע להפליא. יש לו מצבי רוח קיצוניים עד כדי אי יציבות נפשית. הוא מאוד אגוצנטרי, מצטיין בכל דבר, יכול לעשות הכל בעת ובעונה אחת ותמיד יחפש להיות במרכז. אחמדינג'אד זקוק להרבה שינויים, אוהב לקחת סיכונים ויודע לנצל כל הזדמנות שנקראת בדרכו. איש מאוד ביקורתי ופרפקציוניסט. כרגע הוא נמצא בשנה 6 עם השפעות מאוד חזקות ועם קונפליקט לגבי מדיניות החוץ והמשולש ישראל-סוריה-ארה"ב. הוא די פוחד לאבד שליטה על המצב ומנתח כל התפתחות בקפידה.

בשאר אסד – מנהיג בעל אישיות אימפולסיבית. קולט ומתרשם מהר, בעל אידיאלים גבוהים. יש בו אינטואציה מאוד טובה, מבריק (למרות שיש לו גם צד מאוד חולמני), חייב לשלוט בנעשה סביבו, בעל כושר דיבור מעולה, יצירתי מאוד, איש כריזמטי שזקוק לתנועה מתמדת. אישיות קלאסית של עריץ ורודן. נמצא כרגע בשנה 7 עם הרבה קונפליקטים. עובר כרגע הרבה משברים מבית, פוחד לאבד שליטה על המצב ומחפש עיר מקלט.

בנימין נתניהו – מנהיג בעל אישיות אנרגטית מאוד וממגנטת, מעט גאוותן, פרפקציוניסט שמגיע להישגים תוך ביקורת עצמית נוקבת (ולא ממהר לסלוח לעצמו). רוצה מאוד לבטא את עצמו ואת האפשרות שלו להגיע לשלמות. אוהב להתבלט כדי לזכות לפידבקים, לוקח סיכונים ללא פחד, זקוק לחופש פעולה תמידי ובעל נתינה ונדיבות. אדם מאוד רגיש, נפגע בקלות מאוד, ותלוי בזוגיות שלו.
יש לו יכולת אינטואיציה מדהימה, הוא חייב להיות בתנועה מתמדת. לרוב הוא פועל על פי הרציונל, ולעתים על פי הרגש. הוא רואה את כל התמונה עוד לפני שהיא נוצרה.

אירן מאחורי מתקפת הסייבר? אחמדינג'אד (צילום: רויטרס)
האם ימשיך להתגרות בנו? | צילום: רויטרס

כרגע נתניהו נמצא בשנה 8 המסמלת הצלחות, אך גם הרבה נפילות. ישנה השפעה שיכולה להרים אותו, אך בד בבד להפיל אותו. במידה וירצה להיבחר שוב בשנה 9 (המסמלת מעברים חדים בחייו) הוא עשוי להרגיש בודד. בשנה הבאה יחווה סיום של הרבה דברים, תקופה דרמתית בחייו, מאוד גועש, נלחם ונסער. רואים במפה שלו ניתוקים, שינויים ומעברים חדים מאוד.

ברק אובמה – מנהיג בעל אישיות ייחודית. יש לו יכולת להתנתק ולהתעופף, לראות דברים מלמעלה, ולכן הוא יודע לנתח מצבים מורכבים בצורה פנומנלית ומדהימה. הוא בעל כושר חשיבה מבריק, אנליטי, רואה הכל בצורה מאוד אובייקטיבית. אוהב לדבר הרבה, אך לעתים ללא עשייה תכליתית. הוא פוליטיקאי מעולה השואף להגשים את האידאולוגיה שלו. תמיד מאורגן, אדם אחראי, מצפוני, רציני, נאמן וסבלני, מדויק ונחוש מאוד בדעתו, ועם זאת רגיש ועדין. בעל דמיון מפותח, אוהב שיתוף פעולה, משתנה בקלות ובעל מזג חביב. כרגע נמצא בשנה 8, עם הרבה השפעות של התחלות חדשות ונראה כי ייקח שוב את הנשיאות.

מיט רומני – מנהיג בעל אישיות רגישה וחמה. יש לו יכולת דיבור והבעה יוצאי דופן. חוש ההומור שלו מדהים. הוא לוקח המון סיכונים מיותריים בחייו, נדיב רחמן ואידאליסט, ויש לו גישה בלתי שגרתית לפתור בעיות קשות. הוא דורש הרבה מעצמו וגם מאחרים. יש לו חוסן רגשי ונפשי, ופשוט פילוסוף מדהים. לעיתים ילדותי, עשוי להיות משעשע במקצת, חייב לשתף את הזולת ברגשותיו. לפעמים הוא גם ישיר מדי, בעל מזג חם ועקשן ואף עלול להתפרץ. הוא לוקה בחוסר טקט הרבה פעמים, בעל חלומות ושאיפות גדולות, ניחן באופטמיות נצחית. תמיד נותן יותר ממה שצריך.
כרגע נמצא בשנה 2 עם הרבה השפעות של קונפליקטים, חוסר איזון, חרדות והרבה בלבול ופחדים. הוא לא מוותר בקלות.

רוצים גם אתם להתייעץ עם מתקשרים, נומרולוגים ומומחי קבלה? כנסו עכשיו לאתר "מיסטיקנים אונליין" ובחרו את המיסטיקן שלכם

>> המיסטיקנים מעריכים: מלחמה תפרוץ השנה