עינב בובליל, אלי בנישתי (צילום: אלעד דיין)
עינב בובליל. חזק בעניין | צילום: אלעד דיין
לא ברור אם זאת תקופת המיתון שגורמת לאנשים לקבל חיזוקים רוחניים על ידי ענידת קמעות ותכשיטים בעלי סגולה, או שאנשים עדיין מושפעים ממדונה כשהצטלמה עם קעקוע של אותיות הקבלה "לאו". מה שבטוח, תכשיטי הקבלה הם כבר שם דבר בשוק התכשיטים.

יש היום מעצבים רבים שעושים תכשיטים רוחניים בהשראת הקבלה, ולרוב תוכלו לרכוש אותם בחנויות המעצבים, בשווקים ובאתרי האינטרנט. הנה כמה דוגמאות לתכשיטים שתוכלו ללכת איתם ולהרגיש חזק בקודש :

אין תמונה
yoyo. יא וולי איזה תכשיט

אם לבובליל זה טוב
פסטיבל האירוסים של עינב בובליל לא פסח על רכישה מאסיבית של תכשיטים, ואם כבר תכשיטים רצוי כאלה שמשתלבים בעולמו של הקדוש ברוך הוא. אחת מרכישותיה הרבות הייתה אצל מעצב התכשיטים יוריני, שם קנתה הבובלילית לבחיר ליבה שרשרת זהב עם האות ה' בשיבוץ אבנים קטנות, ולעצמה טבעת זהב באותו הקונספט.

יוריני הקים לפני 9 שנים את מותג התכשיטים Yoyo32 , שכולל תכשיטים ויודאיקה עם מוטיבים מן הקבלה. תוכלו למצוא אצלו קולקציות תכשיטים מזהב ומכסף בשיבוץ אבני חן ויהלומים, שמעוצבות בהשראת מסרים רוחניים ובהשפעת חכמת הקבלה. במיוחד שווה לקפוץ לבקר אם אתן בעניין של לפנק את המין הזכרי באקססוריז יפים.

מחירים: החל מ- 100 ₪ ועד 12,000 ₪. להשיג בסטודיו 32 לבנדה 34, תל- אביב 03-6810914

אין תמונה
מנדלה. תכשיט דינמי

 

מנדלה מוכר תכשיטים
המנדלה מורכבת מצורות גיאומטריות שמטרתן למשוך את המחשבות, למרכז אותן ולשחרר אותן. בתוך התכשיט ניתן לשלב ולהחליף אבנים שונות בהתאם לדינמיות המשתנה של היום יום:
אוניקס (שחור) - לאיזון ואומץ.
קורל (אדום) - לבריאות וחיוניות.
אקווה מרין (תכלת) - לשיפור התקשורת וסמל לאושר.
את הקולקציה ניתן להשיג בשני סוגי גימורים: כסף מבריק בגימור רודיום וכסף מט מצופה זהב 18 קראט. כמו כן, התליון מופיע בשלושה גדלים שונים. מומלץ לשים לב במיוחד לצבע הזהב - השרשרת בהחלט מרשימה והיא יכולה לשדרג כל אאוטפיט שחור. 

מחירים: 650 - 1890 ₪

אין תמונה
ORRANA. חשבון פשוט

דבר אליי במספרים
קצת מדכא לחשוב שתליון ענק כמו של דיווה השורדת אמור לשפר אנרגיות, הרי הדיווה יותר מתחברת עם לחץ נפשי, אבל בואו נתעלם מזה לרגע. הרעיון שעומד מאחורי קולקציית תליוני הספרות הוא התאמה לספרה האישית של כל אחד מאיתנו, כאשר בכל אחד מהכיוונים מופיעה ספרה שהיא דמות מראה של עצמה. מוטיבים אלו מייצגים את החיבור לטבע כמו ארבע העונות וארבע רוחות השמיים. יחד עם זאת, הספרות מייצגות גם את החיבור לעצמי כמו המודע והתת מודע.
התכשיטים עשויים כסף, זהב צהוב, או זהב לבן, וחלקם משובצים ביהלומים. במרכז כל תכשיט משובצת אבן חן שמעובדת לצורת פירמידה, ומכילה תכונות של ריפוי ומתן הרגשה טובה יותר. אבן החן במרכזו של כל תכשיט משתנה כדי לתת מקום לנטייה האישית של הנפש, שמסמלת צרכים שיש לתת עליהם מענה.

התכשיטים מותאמים לשני המינים, בהתאם לחומרים ולאבני החן מהם הם עשויים. הקולקציה מורכבת מתליוני ספרות בלבד, אך בשלבים מאוחרים יותר אמורים להצטרף אליהם גם טבעות, צמידים וסיכות, כמו גם קו אביזרים משלימים כחגורות ומחזיקי מפתחות.


מחירים: 660 - 16,000 ₪. "ORRANA", מגדל בורסת היהלומים, תובל 21, רמת גן

אין תמונה
האר"י. טפו טפו טפו

טבעת בלי עין הרע
תכשיטי האר"י שיחזרו את תכשיטיהם תוך הקפדה על אסתטיקה וייחודיות. התכשיטים נעשו אחרי חקירות של משמעות הקמעות מקהילות יהודיות עתיקות וידע רב שנצבר במהלך מאות שנים על ידי סיפורים של מקובלים. בין רשימת העונדים תוכלו למצוא את מדונה, נינט, גלית גוטמן, ציון ברוך, יעל גולדמן ורבים אחרים.
מכל המבחר הרב, מומלץ לשים לב לטבעת הדקה העשויה מכסף, עליה חרוט הפסוק: "בן פורת יוסף בן פורת עלי עין", הלקוח מספר בראשית פרק מ"ט, שנוהגים לומר אותו כסגולה לשמירה והגנה מעין הרע. בנוסף חרוטים עליה ארבעה מתוך 72 שמות הבורא עפ"י הקבלה: א.ל.ד. – לשמירה והגנה. ס.א.ל. – לשפע. מ.ה.ש. - לבריאות. י.ז.ל. – להרמוניה. או בקיצור, פתרון טוב לשמירה מעין רעה מבלי למשוך יותר מדי תשומת לב.


מחיר: 320 ₪ ניתן להשיג ברשת חנויות האר"י ובאתר

אין תמונה
קאשי. לא נפרדים מהחוט האדום

חוט אדום אבל ממשי
אלטרנטיבה נוצצת לא פחות: צמידי היוניסקס שעיצב עודד קאשי לבני זוג שתקופת המיתון פחות משפיעה עליהם. בקולקציה תוכלו למצוא תחליף עשיר לחוט האדום שבדרך כלל ניתן ע"י תרומה של שקלים בודדים בפתחם של קברי צדיקים. ומה שנחמד הוא שניתן להחליף את שרוכי המשי אם במקרה, לא עלינו, מאסתם באמונות הטפלות.

מחיר: 8000 ₪. עודד קאשי ה' באייר 28