קלוז אפ על אוזן (צילום: istockphoto)
הפסיכולוגים של החבר'ה | צילום: istockphoto
רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד. יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה. בכתבה הבאה נכיר את ילידי ה-29 בחודש.

הפסיכולוגים הטבעיים

ילידי ה-29 בחודש הם "פסיכולוגיים טבעיים", בעלי יכולת להרגיש ולקלוט אנשים, לרבות הדברים שלא נאמרים במפורש. גישתם לחיים מיוחדת, ויש להם יכולת לשקם ולרפא אנשים בסביבתם. הם סוחפים אחריהם אנשים מבלי "לצעוק", מעצם אישיותם. רבים יראו בהם דמויות להתייעץ איתם ולקבל מהם עזרה בעת הצורך. באישיותם מתחלקים ל-2 קבוצות עיקריות, אלו שנוטים להיות דעתניים בפומבי יותר כמו ה-9 המרכיב את ה-29, ולהטמיע את דעותיהם בסביבתם, ומנגד את אלו שינסו לרצות יותר את סביבתם הנוטים להביא לידי ביטוי יותר את אופיו של ה-2 הרגיש והמתחשב. שני הדברים הבולטים ביותר באישיותם הם: אינטואיציה ואמונה, ובזכות השימוש בהם יוכלו להגיע לידי מימוש בחייהם.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

יחסים: שלבו בין רגישות והתחשבות להבעת דעה

ילידי ה-29  בחודש מתאפיינים ברגישות סביבתית. יש להם יכולת לקלוט את הצד השני ולהתאים את עצמם. יכולות ההקשבה וההכלה שלהם מסייעים רבות למערכות היחסים בחייהם, כל עוד הם שומרים על הביטוי האישי שלהם, ומביעים את דעתם ללא פחד. לחלקם יש נטייה לרצות את הסביבה ומנגד יש את הקבוצה הדעתנית יותר שלעיתים תמנע לגיטימציה של דעות בסביבתם, השילוב בין ה-9 הדעתן ל-2 הרגיש והמתחשב הוא הפתרון הטוב עבורם, והמפתח לתקשורת נכונה עם הסביבה.

לימודים וקריירה: טיפול באנשים

ילידי ה-29 בחודש מתאפיינים ביכולות ריפוי ואבחון טובות של אנשים. ולכן מומלץ על מקצוע שישלב ברובו שיח ותקשורת. לרבים מהם יש גם יכולות הדרכה וכריזמה שמאפשרת להם לסחוף אחריהם אנשים. המקצועות המתאימים להם הם: פיקוד בגופים סמכותיים, רפואה לרבות רפואת חירום, פסיכולוגיה, הוראה וחינוך, טיפול ברפואה משלימה, עבודה סוציאלית ומשאבי אנוש. בנושאים כספיים, חשוב לפתח יותר אסרטיביות.

מסר: יש לכם אינטואיציה חזקה במיוחד. הקשיבו לה, למענכם ולמען הסביבה.

רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד

>> בפעם הקודמת הכרנו את ילידי ה-28 לחודש