אישה מלטפת כלב (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
אכפתיים לסביבה שלהם | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד, יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה.

טמפרמנט סוחף

המספר 19 מורכב מן המספרים 1 המנהיג ו-9 החברתי. החיבור ביניהם יוצר לנו גם הוא את המספר אחד. ומכאן הצורך להוביל, להנהיג ולהדריך. רבים מבעלי יום לידה זה יתאפיינו בזיקה למנהיגות ובאכפתיות כלפי החברה. לשם מיצוי הכישורים עליהם לאזן בין ה-1 ל-9 כלומר לשים לב שהם לא מחפשים שליטה בכל עת ומתנהלים מתוך התחשבות בסביבתם ולא רק מתוך הצורך להוביל. השילוב בין המספרים 1 ו-9 מעצים את יכולות ההנהגה ונותן להם גם כישורים טבעיים להביע את עצמם ויוזמה. יש להם צורך בקהל ויכולת לפתח קשרים במהירות.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

יחסים: היו ספונטניים יותר

ילידי ה-19 בחודש נחשבים לאנשים מגובשים, יודעים מה הם רוצים ומגשימים מטרות. עליהם ללמוד להיות ספונטניים וגמישים יותר במערכות יחסים, לקבל החלטות מתוך התחשבות בצד השני ולדעת להקשיב לדעות השונות משלהם. לעיתים טמפרמנטיים מאוד וכאן צריכים לשים לב בתגובות כלפי סביבתם. במערכות יחסים יתפסו כמובילים ואחראים. על אף שמשדרים חוזק רב הם רגישים מאוד.

קריירה: יוזמה מקוריות וניהול

המספר 19 פותח לבעליו קשת רחבה של מקצועות. מדוע? מצד אחד הוא מנהיג עם זיקה חברתית ומצד שני הוא יודע לפרוץ דרך ולהיות אינדיבידואל. לכן נפגוש אותם במקצועות מגוונים כגון: מנהיגות חברתית ופוליטיקה, עבודה סוציאלית, מרצים, אנשי מכירות בכירים, בעלי עסקים עצמאיים. ברוב הפעמים יתאימו לתחומים המצריכים יוזמה מקוריות וניהול. הם צריכים מסגרות אך גם חופש פעולה ומחשבה.

מסר: קיבלתם יכולות הנהגה מרשימות שימו לב להנהיג אך לא לרדוף אחר השליטה בכל הזדמנות.    

בשבוע הבא: ילידי 20 בחודש
בשבוע שעבר: ילידי ה-18 בחודש
 רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד
>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?