ג'יימס בונד נשק (צילום: MGM)
אה, הם גם שרמנטיים? | צילום: MGM
רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד, יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה. הפעם נתמקד באנשים שנולדו ב-11 בחודש.

>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?

אינטואיציה חזקה

ילידי ה-11 בחודש הינם חזקים ואינטליגנטים במיוחד. יש להם יכולת לשרוד תקופות קשות בחיים ולמצוא פתרונות למשברים. בדרך חשיבתם משלבים בין חוכמה לאינטואיציה. הם אידיאליסטים, בעלי יכולות ריפוי וצורך לפעול למען החברה. יש להם יכולת קליטה ואבחון יוצאות דופן, מצד אחד המספר אחד שחוזר על עצמו ב-11 מסמל את החשיבה ההגיונית והמנתחת וכאשר מחברים את ה-1+1 מקבלים 2 המביא עמו אינטואיציות, רגישות ויכולת להבין ו"להרגיש" אנשים בסביבה.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

יחסים: מכילים והרמוניים

ילידי ה-11 בחודש לעיתים נתפסים כ"קרירים" ברושם ראשוני, אך רושם זה מנוגד לתכונותיהם, כאשר הם מתחברים לאדם יעשו הרבה למענו, ילוו אותו ויכילו גם בתקופות קשות. נחשבים לאנשים אחראיים. הינם בעלי יכולת לאבחן, להבין ולעזור לאנשים. הם שואפים ליצירת הרמוניה במערכות יחסים, אך לצד שאיפה זו לא תמיד ידברו בגלוי על מה שמפריע להם כתוצאה מהרצון לשמור על הקיים.

קריירה: שילוב בין רוחני וארצי

ילידי ה-11 בחודש הינם בעלי חושים חדים, ועליהם לשלב בין המישור הרוחני לארצי על מנת לממש את עצמם. כלומר, ניתן ללמוד מקצוע ריאלי אך מומלץ שהתפקיד ישלב ניהול, ייעוץ ועבודה עם אנשים. כמו כן, בולטת היכולת שלהם לפתור בעיות, לאבחן ולרפא אנשים. התחומים המתאימים להם: משאבי אנוש, גישור וייעוץ משפטי, חינוך, ייעוץ ארגוני, רפואה, עבודה סוציאלית, מקצועות הטיפול לרבות רפואה משלימה, הייטק ופיתוחים חדשניים.

ילדים: אינדיבידואליסטים

ילידי ה-11 בחודש יחפשו חום ותמיכה מהסובבים אותם, וזהו אחד הפרמטרים המשמעותיים שישפיעו על התקשורת והאכפתיות שלהם מהסביבה. הם אינטליגנטים, אינדיבידואליסטים וינתחו אנשים בסביבתם. כמו כן, בעלי חוש צדק מפותח כבר מגיל צעיר.

ניגוד: ילידי ה-11 בחודש לעיתים יהיו שונים באופן קיצוני זה מזה. כיצד זה בא לידי ביטוי? יהיו את אלו שיפתחו מודעות, שיגלו אכפתיות כלפי הסביבה והקרובים להם, אך מנגד יהיו את האגואיסטים שבחבורה שיפעלו בקרירות וריחוק מהסביבה, ולעיתים התנהגות בדרך זו הינה ביטוי לצורך שלהם להגן על עצמם.

מסר: קיבלתם מתנה ושמה אינטואיציה, הקשיבו לה ולמדו לשלב אותה בחייכם, דעו כי יש לכם יכולת יוצאת דופן לרפא ולסייע לאנשים בקרבתכם.

בשבוע הבא: ילידי 12 בחודש

>>בשבוע שעבר: ילידי ה-10 בחודש

רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד

>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?