אמא מחבקת תינוק (צילום: Shutterstock)
ולאיזה קבוצה של תאריך הלידה הזה אתה שייך? | צילום: Shutterstock
רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד, יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה. הפעם נתמקד באנשים שנולדו ב-23 בחודש.

לעמוד הפייסבוק mako רוח עשיתם לייק?

סיכון או אתגר?

הכירו את ילידי ה-23 בחודש המשלבים בין פיקחות לצד חיפוש אחר ריגושים ואתגרים. ביום לידה זה נפגוש בשתי קבוצות עיקריות: מצד אחד עומדים הפיקחים והמתוכננים, אלו שמחפשים אתגרים לצד למידה מניסיון ומהעבר. ומנגד, בקבוצה השנייה, את אלו המחפשים ריגושים בכל מחיר גם אם הדבר פוגע בהם. זה יכול לבוא לידי ביטוי בזוגיות, בקריירה ובכל תחום בחיים. לילידי יום זה חשובים ההכרה, תשומת הלב והחיים החברתיים, גם אם הם עצמם לא יהיו במרכז העניינים. כבר מגיל צעיר חשוב להקפיד על הרבה חיזוקים חיוביים על מנת שלא ירגישו וישדרו לסביבה תחושה ש"תמיד נטפלים אליהם". במסגרות חשוב לתת להם חופש פעולה לצד מעורבות רבה בהתפתחותם. עודף גבולות עלול ליצור להם "מוטיבציה" לפרוץ אותם. לילידי יום זה יש יכולת להגיע לרמות גבוהות כל עוד יהיו להם מוטיבציה וריגוש כלפי התהליך שיחוו, יהיו שיתאפיינו בתחרותיות רבה.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

יחסים: ביחד עם מקום לכל אחד

המספר 23 מורכב מה-2 שאוהב את השותפות לצד ה-3 המחפש ריגושים וחופש פעולה, וזהו האופי המתאים ביותר למערכת היחסים שלהם - ביחד עם ספייס לכל אחד מהצדדים. לעיתים ה-2 יוצר תלות בזוגיות הגורמת להם לרצות וכאן שוכן אחד השיעורים החשובים שלהם. המספר 5 הנוצר מהחיבור של ה-23, מעיד על צורך בגיוון בתוך המערכת הזוגית, הכרה וגמישות. מערכות יחסים טובות יהפכו במהרה לחלק בלתי נפרד מעולמם וכאשר לא יהיה חיבור יפגינו קרירות כלפי הצד השני.

קריירה: תחרותיים

ילידי ה-23 בחודש מחפשים עשייה מעניינת המשלבת ריגוש וגיוון. התחומים המתקשרים אליהם: תקשורת, פרסום, שיווק, ספורט, אימון, מרצים ומורים, ניהול מקומות בילוי, הפקות ולעיתים גם מחשבים. חשוב שירגישו הכרה לעשייה שלהם, וכמובן שלא ישתעממו, היות ושעמום רב מדי לעיתים יוצר אצלם נטייה לפרוץ גבולות. עליהם להקפיד לשלב עם הגישה התחרותית גם מוסריות רבה שתסייע להם רבות בתקשורת אחד על אחד ואל מול הסביבה.

 מסר: הקפידו על גיוונים בחיים ועל עשייה להתפתחות אישית, למדו לחפש אתגר במקום סיכון.

בשבוע הבא: ילידי 242 בחודש
בשבוע שעבר: ילידי ה-23 בחודש
 רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד