ילד מצייר ציור עם מכחול מצולם מגבו (צילום: RapidEye, Istock)
נכנסים לפרטים הקטנים | צילום: RapidEye, Istock
רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד, יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה. הפעם נתמקד באנשים שנולדו ב-23 בחודש.

לעמוד הפייסבוק mako רוח עשיתם לייק?

אל תשמרו בבטן

ילידי ה-24 בחודש מעניקים חשיבות רבה לתא המשפחתי ולסביבתכם הקרובה. אנשים שיחליטו לשהות במחיצתם יקבלו כרטיס כניסה פתוח לחייכם, ואלו שלא - יעברו דרך חיישני הביקורת. פעמים רבות הם ימצאו את עצמם מייעצים ועוזרים לאנשים כעשייה או כעיסוק. לילידי יום זה חשוב מאוד לפתח חיי חברה ולאפשר לעצמם גם ליהנות ולבלות. הם יודעים לעבוד קשה, חשוב להם להיות פעילים ולהוציא אנרגיות. הם מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות: אלו העומדים על שלהם גם במחיר של אי הסכמה עם הסביבה, ואלו שמרצים את הסביבה אך כלפי פנים ירגישו חוסר בביטוי אישי והחמצה. השיעור החשוב שלכם הוא למצוא את נקודת האמצע ולא "לשמור דברים בבטן".

עוד כתבות בערוץ הרוח:

יחסים: המשפחה בראש

ילידי ה-24 בחודש בונים סביבם מעגל קבוע של אנשים. יש להם את היכולת לחבר בין אנשים, חשובה להם אווירה משפחתית ויצירת קשרים חברתיים קרובים. בזוגיות הם יודעים להעניק לצד השני תחושה שיש לו על מי לסמוך ולעיתים אפילו מרצים את הצד השני על חשבונם. חשוב שיקפידו על פתיחות וביטוי אישי בכל סוג של מערכת יחסים.

קריירה: חינוך ותקשורת

ילידי יום זה מתאפיינים באכפתיות כלפי הזולת, ורבים שואפים לעבוד בקרבת אנשים ולמען אנשים. ברוב המקרים הם יפגינו מוסר עבודה גבוה ויעדיפו מקום עבודה יציב וקבוע. נוסף על הפן החברתי, יש להם זיקה לאסתטיקה ואומנות גם כן. ה-6, אשר מורכב מ-2 ו-4, מעיד על הרמוניה וטעם טוב, ה-2 מחזק אותו והמספר 4 מעיד על היכולת לראות את הפרטים הקטנים ביותר. לכן, התחומים המתאימים להם הם: חינוך והדרכה (לרבות פנימיות), מקצועות הטיפול בדגש על עבודה עם נוער וילדים, אומנות ומשחק, תקשורת ויחסי ציבור.

מסר לחיים: מצאו את האיזון בין עקשנות לבין גמישות יתר.

בשבוע הבא: ילידי 25 בחודש
בשבוע שעבר: ילידי ה-23 בחודש
 רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד