זוג מחויך יושב על פרקט (צילום: iofoto, Istock)
השנה תעברו דירה? תיכנסו להריון? תשגשגו בקריירה? | צילום: iofoto, Istock
האם שוב בא לכם לעבור דירה? לחפש עבודה חדשה? פתאום חושבים על להתחתן? הנומרולוגיה מראה לנו שישנה משמעות רבה לתזמון בחיינו. ישנן שנים שמתאימות יותר לשינויים, אחרות לחיזוק מערכות יחסים קיימות, ישנן שנים מלאות בהזדמנויות וישנן כאלו בהן כדאי לקפוא על השמרים. לכל אחד מאיתנו מתאימה שנה אחרת לכל דבר, ולכן בנומרולוגיה קיים מונח המקרא "שנה אישית". איך מחשבים זאת? הנוסחה מאוד פשוטה. מחברים את יום הלידה, חודש הלידה והשנה הנוכחית ומצמצמים עד שיוצא לנו מספר אחד.

אם, לדוגמא, תאריך הלידה שלי הוא 1.1.1981, נחבר את היום (1) והחודש (1) וצמצום השנה הנוכחית (6=2+0+1+3=2013): 1+1+6=8. ולכן, השנה האישית שלנו היא 8. אם יוצר לכם מספר דו ספרתי, המשיכו בצמצום עד אשר תגיעו לספרה אחת. כיצד נדע מהי השפעת השנה האישית עלינו? לפי המקרא הבא:

שנה אישית 1: דרך חדשה

שנה של התחלות חדשות והכרויות חדשות. מרגישים בה כח ותחושה של פריצת דרך. בשנה זו קל להיות ממוקדים יותר ומתלבטים פחות לגבי מטרות וסיטואציות בחיים. זו שנה שטובה עבור יצירת קשרים והתחלות ראשוניות בחיים: פתיחת עסק, לימודי תואר, הכרות בזוגיות, התחלת תפקיד חדש וכדומה. שנה זו מאפשרת להשאיר את העבר מאחור וליצור נתיב חדש בחיים.

שנה אישית 2: מערכות יחסים ושותפויות

שנה המתאימה לשיתופי פעולה וזוגיות, ונושאים הקשורים לעשייה משותפת באים לידי ביטוי יותר מתמיד. קיים בה פוטנציאל לחתונות והולדה. לעיתים יש בה תחושה של "תקיעות", גם בעסקים, ולכן טוב יותר להשקיע בשיתופי פעולה. קיים פוטנציאל לקבל הצעות לשותפויות.

שנה אישית 3: יצירה וגמול

שנה של הזדמנויות רבות, גמול על הבניה בשנים 1 ו-2. היא טובה לשינויים ומעברים, יש בה יכולת להתפרסם ברמה האישית והעסקית, ודברים עשויים להתנהל באופן מזלי יותר. זו שנה פוריה בהקשר של הרחבת המשפחה והצלחה עסקית.

שנה אישית 4: ארגון מחדש

שנה לארגון מחדש בחיים, חשוב להיות זהירים עם כסף, לתכנן צעדים לפרטים הקטנים ולנתח תוצאות בחיים. משנה זו אפשר ללמוד כיצד נכון לנו להתנהל בחיים הלאה. לעיתים, תחושת עצירה תלווה שנה זו וביקורת עצמית רבה יותר.

שנה אישית 5: משנה מקום משנה מזל

שנה של שינויים ומעברים וניתוקים ממערכות יחסים. זו שנה טובה למימוש שינויים, נסיעות, מעברי דירה והחלפת מקום עבודה או תפקיד. כמו כן, היא מעודדת את האדם לספונטניות.

שנה אישית 6: טיפוח וטיפול במשפחה

מספר 2 (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
מה המספרים אומרים על השנה שלכם? | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
שנה המזמנת אירועים הקשורים למשפחה ולקרובים לנו, צורך לטפל באנשים במשפחה, מיסוד מערכות יחסים והגדלת המשפחה. לזוגות נשואים נכון להשקיע יותר בביסוס התא המשפחתי והאווירה המשפחתית. זמן לפתרון בעיות הקשורות למערכות יחסים.

שנה אישית 7: חשבון נפש

דומה מאוד לשנה אישית 4, שנה בה האדם עורך חשבון נפש עם עצמו, לעיתים מתבודד יותר. זו שנה בה יש רצון להיות לבד ולהביט לנפש. רבים מתחברים לצד הרוחני והאומנים יוכלו למצוא את עצמם כותבים ספר. יש להיזהר בשנה זו עם כסף והוצאות ולקבל את האיטיות של השנה הזאת. שנה המאפשרת לאדם לכוון את עצמו מחדש ולהגדיר שאיפות מתוך חיבור עמוק לעצמו. שנה טובה ללימודים, קורסים והעשרה עצמית, כמו כן גם לטיפול. בעבודה ופרנסה רבים ירגישו האטה ולעיתים דוחק פיננסי. לעיתים רבות שנה זאת מלווה בעייפות.

שנה אישית 8: מתחזקים

במידה ופעלנו בזהירות בשנה אישית 7 נרגיש תחושת התחזקות אישית, גם בהיבט הכלכלי. זו שנה שיכולה לגלגל סכומי כסף גדולים לרווח והפסד ויש להיזהר מקיצוניות בקבלת ההחלטות. קיים בה פוטנציאל להגדיל את הסמכות במקום העבודה. לכל מי שהשקיע מאמצים והתמיד בשנים קודם לכן שנה זו תזמן הגדלת רווחים במגוון תחומים ושיפור העמדה בחיים. לכל האנשים שהתעצלו, דחו משימות והזניחו שנה זו תזמן לאדם מועדים ואירועים "לשלם" את החובות. 

שנה אישית 9: סיום מעגלים

זו שנה של סיום מעגלים ותהליכים, לעיתים רבות גם ניתוקים בזוגיות ומערכות יחסים. כמו כן, יהיו בה ריבוי התלבטויות לקראת המחזור הבא (9 השנים הבאות).     

הכותב, רוני שדה, הוא נומרולוג וקורא בקלפי טארוט

>> הנומרולוגיה צדקה ב-2013? תבדקו