בחורה מנסה לפתור תרגיל במתמטיקה (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
חזקים בלוגיקה, וחייבים להקפיד על התקשורת עם הקרובים להם | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד, יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה.

זקוקים למעמד מקצועי

חשוב לזכור כי כל מספר דו ספרתי משלב את תכונות מרכיביו והסכום שלו גם יחד. ילידי ה-17 בחודש מתאפיינים על ידי המספרים 1, 7 ו-8 שהוא החיבור שלהם. המספרים אחד ושבע מעידים על יכולות גבוהות של חשיבה אנליטית, ויכולות ניתוח טובות. המספר אחד מביא עמו הגיון, צורך בעצמאות, ואילו ה-7 משלים עם אינטואיציות, זיכרון מפותח ויכולות קליטה והכלה טובות. השמונה הנובע מהחיבור בין האחד והשבע מעיד על אנשים שאפתנים, חדורי מטרות, ובעלי כוח רצון שיכול לסייע להם להגיע למטרות שלהם.

ילידי ה-17 בחודש שואבים את כוחם דרך המעמד המקצועי שלהם והישגים בתחומם בו יבחרו. בפן הרגשי הם לא חושפים רגשות בקלות ודרוש זמן כדי להכיר אותם.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

יחסים:  מחזקים ותומכים

רבים מילידי ה-17 בחודש מתאפיינים בחשיבה לוגית, ומחפשים הגיון בכל דבר. במערכות יחסים מומלץ לתת ביטוי ל-7 המכיל, האינטואיטיבי שרואה מעבר לחוקים הברורים. ילידי ה-17 בחודש מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות: באחת הם מתאפיינים ביכולות הכלה, הקשבה, ואינטואיטיביים מאוד. ובשנייה: מתנהגים בקרירות, סגירות, ולעיתים אפילו ריחוק.

יש להיזהר מ"להשאב" לעיסוק המקצועי על חשבון המשפחה, ומומלץ מאוד לשים לב לזמן איכות קבוע עם בני המשפחה ולא לוותר עליו. לילידי יום זה יש יכולת להכיל ולחזק אנשים בסביבתם, על מנת ליצור תקשורת קרובה יותר חשוב להקפיד לשתף בתחושות וברגשות.

קריירה: מפתחים ומחדשים

המספר 1 מייצג הגיון לוגיקה וגם ראשוניות, לצד המספר 7 בעל יכולות האבחנה, אינטואיציות וקליטה ברמה גבוהה. השילוב בין השניים מסייע לילידי ה-17 ליצור פיתוחים וחידושים בתחומם, זה יכול להיות בכל עיסוק שיבחרו גם בתחומים: הייטק, רפואה, מקצועות הטיפול, ופיתוחים טכנולוגיים. הם חושבים קדימה ובעלי יכולת להשתלב בפרויקטים גדולים. לעיתים עלולים לחוות תנודות קיצוניות עם כספים, וכאן המקום להקשיב לאינטואיציות ולהגיון הבריא שלהם לפני ביצוע צעדים דרסטיים.

מסר: אתם משלבים בין חוכמה לאינטואיציה, הקפידו להביע את הרגשות שלכם בפני הקרובים על מנת ליצור תקשורת טובה וגלויה יותר.

בשבוע הבא: ילידי 18 בחודש
בשבוע שעבר: ילידי ה-16 בחודש
 רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד
>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?