ילד מצייר ציור עם מכחול מצולם מגבו (צילום: RapidEye, Istock)
לרבים מהם תהיה זיקה לאמנות (אילוסטרציה) | צילום: RapidEye, Istock
רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד, יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה. הפעם נתמקד באנשים שנולדו ב-28 בחודש.

לעמוד הפייסבוק mako רוח עשיתם לייק?

יצירתיים ותחרותיים

ילידי ה-28 בחודש, מכילים באישיותם את הצד הסמכותי לצד הרושם הראשוני הרגיש. הם בעלי אינטואיציות, בעלי ציפיות גבוהות מעצמם וחשוב להם לחיות בהרמוניה ושלום עם הסביבה. הם נחשבים לאחראים ועצמאותם חשובה להם מאוד. דרך חשיבתם מקורית ויצירתית, ופעמים רבות יחוו את החיים בגישה תחרותית. המספר 1 הנוצר מחיבור ה-2 הרגיש וה-8 השאפתן והסמכותי מכניס גם את האגו לפעילות, וזהו אחד השיעורים אתו יצטרכו להתמודד במהלך חייהם.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

יחסים: נאמנים ואחראים

ילידי ה-28 בחודש מתחברים לבני זוג תומכים ומעשיים, חשוב להם להרגיש חיבור אינטלקטואלי במקביל לצורך במשיכה, לקבל מעמד של כבוד הערכה ותשומת לב. בהתנהגותם משלבים את הצד הרגיש המבטא את המספר 2 לצד המספר 8 המעניק להם סמכותיות ולעיתים חוסר סבלנות. ילידי יום זה יהיו ברוב המקרים נאמנים ואחראים כלפי חבריהם, עם זאת עליהם להיזהר ממצבים של ביקורתיות יתר וקטנוניות בתקשורת הבין אישית.

קריירה: הישגיים ומקוריים

ילידי ה-28 בחודש נחשבים לתחרותיים, הישגיים ובעלי חשיבה מקורית. לעיתים רבות יתקלו בקושי עם סמכות בייחוד בקרב מנהלים ללא יכולות מנהיגות ושיח בגובה העיניים. חשוב להם להיות בעיסוק שיעניק להם עצמאות וחופש פעולה תוך שילוב ביטוי אישי. לרבים מהם תהיה זיקה לאומנות ותחום בעל אופי יצירתי כגון פרסום, שיווק, כתיבה ומוזיקה. תחומים נוספים המתאימים להם: מדע ופיתוח, ניהול עסקים והוראה.

מסר: השאפתנות שלכם יכולה לקחת אתכם רחוק, אך הימנעו מלהפוך כל דבר לתחרות.

בשבוע הבא: ילידי 29 בחודש

בשבוע שעבר: ילידי ה-27 בחודש

 רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד