ילד צועק- משפטים מעצבנים של ילדים (צילום: Leigh Schindler, Istock)
אחד השיעורים החשובים שלהם הוא ללמוד להימנע מעקשנות | צילום: Leigh Schindler, Istock
רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד, יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה.

מגיבים בקיצוניות

ילידי ה-18 בחודש מכילים בתכונותיהם את המספרים 1, 8 ו-9 שהוא סכום הספרות. המספר אחד מסמל את הצורך להוביל אחריו אנשים, להנהיג, ודרך חשיבה הגיונית. המספר שמונה מסמל את האנרגיות החזקות, שאפתנות ולעיתים קיצוניות בתגובות. אצל ילידי ה-18 בחודש המספר 8 מסמל את אחד השיעורים החשובים והוא לדעת לקבל צורות חיים שונות מהשקפתו ולהימנע מעקשנות. ילידי ה-18 בחודש הינם דעתניים, בעלי צורך בביטוי אישי, יכולת השפעה והנהגה ואל תתפלאו אם דעותיהם ישמעו גם אם לא בדיוק שאלתם אותם. הם אוהבים לשבור את השגרה, דבר שיתאפיין באהבה לטיולים, גיוון ולעיתים רבות גם שינוי בתחום התעסוקתי במהלך החיים.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

יחסים: קשורים למשפחה

ילידי ה-18 בחודש נחשבים לאנשים תקשורתיים שקל יחסית לפתח איתם דיאלוג. הם מייחסים חשיבות רבה למשפחה, ולעיתים רבות חווים קושי לקבל דעות שונות משלהם  ומנסים להנחות את סביבתם כיצד לפעול. אם ידעו לפתח הקשבה ולצאת מהתבניות שלהם יוכלו להסתדר בקלות עם הסובבים אותם ולזכות לאהדה ואהבה רבה הן במשפחה והן בחברה. ילידי יום זה נחשבים לבעלי דרישות גבוהות מעצמם ומסביבתם.

קריירה: מפקדים או שחקנים

ילידי ה-18 בחודש נחשבים לוורבאליים, מושכים תשומת לב ובעלי כושר ביטוי בעל פה. נכון להם להשתלב במקצוע עם ביטוי אישי ועבודה מול אנשים. פעמים רבות הם אוהבים לשיר כבר מגיל צעיר ומפתחים את תחום השירה והמשחק בחייהם כמקצוע או כתחביב. המקצועות המתאימים להם: הוראה החל מגנים, הדרכה, אימון כושר, משחק, מרצים באקדמיה, הדרכה ופיקוד בצבא.

 מסר: הביאו את עצמכם לידי ביטוי מול הסביבה ובתחום העיסוק שלכם, אך למדו להקשיב לדעות של אחרים. 

בשבוע הבא: ילידי 19 בחודש

בשבוע שעבר: ילידי ה-17 בחודש

 רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד

>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?