ילד בוכה (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
מאוד רגישים (אילוסטרציה) | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד, יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה. הפעם נתמקד באנשים שנולדו ב-22 בחודש.

לעמוד הפייסבוק mako רוח עשיתם לייק?

נבחרת הרגישים

ילידי ה-22 בחודש הינם אינטואיטיביים, בעלי יכולת להרגיש אנשים ולאבחן אותם. המספר 4 שנוצר מהחיבור בין ה-22 מעניק להם ביקורתיות הנובעת מהרגש. מה זה אומר? תשומת הלב והיחס שיקבלו מהסביבה ישפיעו מאוד על החיבור האישי והמקצועי עימם, מילה לא במקום מצד אדם בקרבתם יכולה ליצור מחסום גדול בתקשורת, בייחוד בצעירותם. אחד השיעורים החשובים הוא למתן את הרגישות לאמירות הסביבה, דבר שהזמן וההתבגרות בחייהם נותנים לו מענה. יום לידה זה מזמן לבעליו אינטואיציות חזקות והאתגר הוא להפוך את החששות והדאגות בחיים לאמונה ושימוש באינטואיציה שלהם.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

יחסים: אוהבים לעזור

אם ילידי ה-20 או ה-2 בחודש נחשבים לרגישים במיוחד, כאן אנחנו פוגשים מעיין של רגשות. לילידי ה-22 חשוב לקבל תשומת לב, להרגיש שמתחשבים בהם, ובאופן עקרוני מחפשים בסיס יציב. גם כאן נחשבים לאנשים שנעלבים בקלות יחסית ויש להם צורך במערכת זוגית עם שיתוף פעולה ואנשים חזקים. לעיתים קיים דפוס התנהגות לפיו לא ידברו על דברים שמפריעים להם מהחשש לפגוע, אך ברוב הפעמים שפת הגוף שלהם תשלים את כל מה שלא נאמר במפורש. על מנת לחוות מערכות יחסים טובות עם ילידי ה-22 בחודש חשוב לעודד אותם ולתמוך בהם מבחינה רגשית, התחשבות חשובה להם מאוד. רבים מיום לידה זה יאהבו לעזור ולסייע לחברים ומשפחה בתקופות קשות ואפילו יהיו אנשי סוד ושיחה של רבים.

קריירה: פרפקציוניסטים

ילידי ה-22 בחודש נחשבים לרגישים ובעלי יכולות אבחון טובות, פרפקציוניסטים, הם יודעים לשים לב לפרטים הקטנים ויש להם צורך לעבוד בעיסוק עם חיזוקים רגשיים, כלומר, מצבים בהם ישנה "חותמת" על הביצוע שלהם. יש לציין שהמספר 22 יוצר לאדם גם רגישות, זיקה לאסתטיקה וצורך בעבודה עם אנשים. כמו כן הספרות המסתכמות ל-4, מעניקות להם חוש צדק מפותח במיוחד. המקצועות המתאימים להם הם: בנקאות, משפטים, עיצוב אופנה, נדל"ן, טיפול ברפואה משלימה.

מסר לחיים: יש לכם אינטואיציות מפותחות, למדו להשתמש בהם על מנת למנוע חששות ודאגות מיותרות.

בשבוע הבא: ילידי 23 בחודש
בשבוע שעבר: ילידי ה-21 בחודש
 רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד