תינוק חמוד (צילום: mschalke, Istock)
חשוב שהשם שלו יעזור לו למצות את עצמו | צילום: mschalke, Istock
ניתן למפות אופיו של אדם וייעודו על פי סיכום מספרי הלידה, השם הפרטי ושם משפחתו של האדם. כל ספרה בתאריך הלידה ובשם המלא שלנו ניתן לתאר כתווי מוזיקה ולדמות את סך כל המספרים לסימפוניה הנוצרת כתוצאה מהחיבורים ביניהם. לכל אחד נוצרת מנגינה ייחודית על פי שמו ותאריך הלידה שלו. שמנו המלא ותאריך הלידה שלנו הוא הקונצרט שמלווה אותנו לאורך כל הדרך, כתשתית, גם כשאנו מתחתנים וגם אם משנים שם. ככל שמשתמשים בשם החדש יותר שנים, כך השם הקודם "יורד למחתרת", אבל הוא כל הזמן נמצא מאחורי הקלעים, הוא אף פעם לא נעלם.

לעמוד הפייסבוק mako רוח עשיתם לייק?

שם הוא מוזיקת הרקע של חיינו. על פי מוזיקת הרקע משתנה מצב הרוח שלנו. כשמוזיקת הרקע צורמת ועצבנית, אנו עצבניים מבלי בהכרח להבין מדוע, מה קורה, למה רע לנו, למה קשה לנו. כשמשנים את מוזיקת הרקע מצב הרוח שלנו משתנה. המידע לגבי משמעות הקשר בין תאריך הלידה לשם המלא מאפשר לנו לפתוח עוד ערוצים של ידע המעניקים לנו עוד אופציות בחיים שקודם היו נסתרות מעינינו ולא ראינו אותן.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

שם ללא סתירות

סיכום המספרים הנומרולוגיים (מספרי תאריך הלידה: יום + חודש + שנה מצומצמים לספרה אחת), מורה לנו את הייעוד שהאדם בחר להגיע אליו או למצות בחייו אלה, ומכונה במספר שמות: מספר הייעוד, הגורל או הלב (אני משתמשת בכינוי "מספר הלב"). השם המלא מצביע על המנגינות המתנגנות בחייו ומשפיעות על הדרך בה האדם ינהג, יחשוב, יישם ויגיע לייעוד הנבחר.

לכל ספרה בנומרולוגיה, (1-9) משמעות, אפיון וסוג מסוים של אנרגיה. שמו המלא של האדם נותן את "מספרי המעטפת" המקיפים את מספר הייעוד/הלב/הגורל, שהאדם בדרך כלל אינו מודע לו. המודעות למספר הלב של יילוד, מאפשרת בחירת שם הרמוני. כך ניתן למנוע התנגשויות של אנרגיות סותרות, שייצרו קונפליקטים, "משיכת חבל' בין תכונות המושכות לכיוונים מנוגדים, כלומר, כאלה שייקחו ממנו בלי סוף כוחות להתגבר עליהם והאדם ימצא עצמו רוב חייו עסוק בגישור האנרגיות הסותרות.

בחרתי לתת דוגמא אחת מיני רבות, שתבהיר טוב יותר למה הכוונה. ילדה שנולדה ב-10.3.2010. נחבר את המספרים: 1+3+2+1 =7 (ה-0 אינו נספר). כלומר, מספר הלב שלה הוא 7 ויש לבחור לה שם שיתמוך במספר הלב.

אך קודם עלינו להבין מה פירוש מספר הלב שבע. 7 מסמל חיבור לחוכמה פנימית אותה על האדם לגלות על ידי כניסה פנימה לתוך עצמו, לחקור, לשאול שאלות ולהגיע לתשובות האמיתיות, האותנטיות של עצמו. כמו כן, מסמל ה-7 היגיון ברזל ועוצמות רגשיות אדירות המוחזקות על ידי היגיון זה.

"מספרי המעטפת" הנגזרים משמו המלא של האדם, מאפשרים או מקשים על מימוש מספר הלב (הייעוד/הגורל). במידה ו"עוטפים" את מספר הלב שבדוגמא, מספרים של "קופצנות" יתרה, של צורך חזק מאוד בחברתיות ובקשר, בקושי להקשיב, לשבת בשקט, להתבונן ולחקור כפי שמבקש ה-7, יש להניח שזה יקשה עליו מאד להגיע לשאול את השאלות, לחקור פנימה ולקבל את התשובות שלו. במקרה הזה נראה כמעט בטוח שהוא ילך בניגוד ל-7 ויצא החוצה במקום להיכנס פנימה.

באותה מידה לא נכון, בלשון המעטה, ש"מספרי המעטפת" יהיו כאלה שיגרמו לו להסתגר בתוך עצמו, לחוש זאב בודד ולא לאפשר לאחרים להתקרב אל ליבו.

יש צורך לבחור שם שיאזן ויאפשר לאדם ש-7 הוא מספר הלב שלו, את השקט, את המרחב לו הוא זקוק, ויחד עם זאת לעודד אותו להיות רגיש לתשובות מתוך עצמו, לאפשר לו לשחק לבד, לגלות לבד, לחשוב לבד, קרי לא לחשוב במקומו, ולפתח מהיום שהוא נולד את חשיבתו העצמאית, את הסקרנות לחקור ולחפש תשובות. בדיוק באותה מידה צריך לחבקו מגיל קטן, מבלי לפגוע במרחב שלו, לאפשר לו להביע רגשות מפני שאדם כזה באופן טבעי סגור מאוד, לא נוטה להביע רגשות, בעיקר כשהוא מתבגר, הוא נוטה להחניק את המספר הזה פנימה. עליו ללמוד להתחבר לאינטואיציות, לתחושות ולרגשות האמיתיים של ה-7, בכדי שהשכל יתרגם את הידע הפנימי ואת האינטואיציה למילים ולא הפוך, כלומר, שלא השכל והחוקים החברתיים ישתלטו וכך יפעל בניגוד לרגש שלו.

אדם שמספרי שמו המלא מקשים על חיבור למספר הלב שלו (לא משנה מה המספר), עלול להתקשות בתחושת מיצוי, בין שזה בבחירת מקצוע או בתחום אחר, להרגיש לא מסופק, מתוסכל וכדומה, כאילו והוא הולך בניגוד למספר הגורל שלו. הוא "אינו במים שלו", ועל כן הרבה פעמים הולך בניגוד לעצמו.

לסיכום, יש חשיבות ממדרגה ראשונה להתאים בין שם היילוד לבין תאריך לידתו. חשוב לי להעביר את המשמעות האדירה שיש להתאמה זו. גם אם נחליף את שמנו, השם שניתן לנו בלידה עובד בזרם התת קרקעי לאורך כל חיינו. כשמחליפים שם, יכול לקחת בין שנה לשלוש שנים עד שהמנגינות החדשות נכנסות לפעולה והקודמות נכנסות אל מאחורי הקלעים.

דורית יעקבי היא יועצת אישית ומנחת סדנאות, אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת.

לכל מחשבוני האסטרולוגיה והנומרולגיה של mako

>> איך הולכת להיות השנה שלכם? תחזית שנתית לכל המזלות

עוד באלטרנטיבלי

מגזין אלטרנטיבלי בחינם