ילד עם משקפיים (צילום: Rui Frias, Istock)
אוהבים להעמיק (אילוסטרציה) | צילום: Rui Frias, Istock
רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד, יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה. הפעם נתמקד באנשים שנולדו ב-25 בחודש.

לעמוד הפייסבוק mako רוח עשיתם לייק?

רב הנסתר על הגלוי

הם אינטואיטיביים, בעלי יכולות קליטה טובות, ויש להם צורך ללמוד ולהחכים. הם לא נפתחים בקלות בפני הסביבה, וגם אם חושבים שמכירים אותם, בתוכם נמצא עולם פנימי עשיר. הדיסקרטיות חשובה להם, וגם אם הם נראים "עייפים" או "שקטים" זה בגלל שהם מנתחים את הסביבה אך לא תמיד משתפים. אחד השיעורים שלהם הוא התמודדות עם הדחקה, ועל מנת לבנות תקשורת טובה יותר עם הסביבה, חשוב שיעבדו על פתיחות בייחוד מול הסביבה הקרובה. הם רגישים מאוד גם אם לפעמים ייתפסו כקרירים ברושם ראשוני, והם מאוד אוהבים ריגושים. רבים מהם יעברו שינוי חשיבתי במהלך החיים - מחיפוש אחר ההיגיון בכל דבר ועד שילוב האינטואיציה בקבלת החלטות. הם אוהבים את השקט והשלווה שלהם.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

יחסים: שיתוף הוא שם המשחק

ילידי ה-25 בחודש אוהבים מערכות יחסים בהם הם חווים רגישות ותשומת לב מהצד השני. ברוב המקרים הם יחפשו אנשים בעלי אינטלקט גבוה על מנת לפתח שפה משותפת. רבים מהם נחשבים לבני זוג מכילים, אך לצד ההכלה ויכולות ההקשבה לאחר, יהיו פעמים שידחיקו את תחושותיהם והיכולת לדבר בפתיחות כלפי סביבתם תהווה עבורם אתגר משמעותי. מנגד לקבוצת המכילים, יהיו את אלו המרוכזים בעצמם ובעיסוקם יתר על המידה ואפילו "יברחו" לאזורים אלו בתקופות משתנות. על מנת לחוות זוגיות תקינה חשוב להם לחוות תחושת שותפות ו"ביחד" לצד חופש פעולה והקפדה על ריגושים.

קריירה: אוהבים להעמיק

ילידי ה-25 בחודש נחשבים לעמוקים וחכמים מעל הממוצע. יש להם יכולת להעמיק בתחומים שמעניינים אותם, ואף להגיע להישגים מקצועיים מרשימים. חשוב להקפיד לפרגן מבחינה מקצועית גם להצלחות עמיתים, על מנת להפיג את המתח ולעיתים גם את התחרותיות המוגזמת. יש לשים לב שהקריירה והלימודים לא יבואו על חשבון התא המשפחתי שזקוק גם לתשומת ליבם, וגם על מנת שלא יתעוררו אחרי עשרות שנים ויחוו החמצה. המקצועות המתאימים להם: חינוך והוראה, אימון ספורט, פסיכולוגיה, מקצועות רפואיים, ביולוגיה ומחקר. חשוב להם להתפתח במקצוע שלהם ויש להם יכולת ליצור ידע עבור אחרים ולפתח שיטות עבודה בעצמם. רבים מהם יתברכו ביכולות אבחון וניתוח טובות ויתאימו למקצועות המחשבים ולמקצועות הטכניים גם כן.

מסר: שימו לב לנקודות ההדחקה והקפידו לשתף יותר על מנת לחוות שייכות וחיבור לסביבתכם הקרובה.

בשבוע הבא: ילידי 26 בחודש

בשבוע שעבר: ילידי ה-24 בחודש

 רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד