רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד, יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה. הפעם נתמקד באנשים שנולדו ב-21 בחודש.

לעמוד הפייסבוק mako רוח עשיתם לייק?

צריכים מרחב פעולה

ילידי ה-21 בחודש הינם אנשים בעלי קסם אישי, יכולת למשוך תשומת לב ובקלות, יצירתיים בגישה שלהם. במהלך חייהם מחפשים עשייה שמלהיבה אותם ומעניקה להם ביטוי אישי. אוהבים להיות בעשייה, ללמוד ולפעול להתפתחותם האישית. צריכים מרחב וחופש פעולה. באמצעות התקשורת שלהם יכולים להשפיע רבות על הסובבים אותם ולגרום לאנשים לרצות להיות בקרבתם. המספר 3 שהוא הסכום של ה-2 וה-1 מעניק להם מזל של הרגע האחרון ויכולת להתגבר על משברים.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

יחסים: אוהבי ריגושים

למערכת היחסים הזוגית משמעות רבה על חייהם. הם נוטים לרצות את הצד השני, ויחד עם זאת גם זקוקים לתשומת לב. פעמים רבות ייכנסו למערכת יחסים מתוך ריגוש ולא בהכרח תחושת חיבור מעבר לכך - דפוס התנהגות המאפיין אותם יותר בגילאים הצעירים. הם אוהבים להיות בקרבת אנשים עם חוש הומור ומעניינים. יש להם יכולת לשמח ולהאיר את דרכו של הצד השני בכל מערכת יחסים בה יהיו. עליהם ללמוד להקשיב לעצמם ולסביבה ולא להתעלם מקונפליקטים במערכת הזוגית.

קריירה: צריכים להתמקד

בחירת הקריירה של ילידי ה-21 בחודש צריכה להגיע דרך עיסוקים המצריכים ביטוי אישי או השתלבות במקצוע המתלווה לייצור כגון בישול, הנדסה וכדומה. יש להם את היכולת להצליח בתנאי שירגישו שמבטאים את עצמם, ויחוו התלהבות מהעשייה שלהם. התחומים המתאימים להם הם הדרכה, תקשורת, כתיבה, הנדסה, הפקת אירועים ויחסי ציבור. מעצם היותם בעלי עניין בכמה תחומים בעת ובעונה אחת לעיתים ישנו אתגר להתמקד, יהיו שישלבו שני עיסוקים ויותר.

מסר: הנכם מביאים את עצמכם לידי ביטוי, אך שימו לב להימנע מהנטייה לרצות בתוך מערכות יחסים.

בשבוע הבא: ילידי 22 בחודש
בשבוע שעבר: ילידי ה-20 בחודש
 רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד