ילד בוכה (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
רגישים ומתחשבים (אילוסטרציה) | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד, יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה. הפעם נתמקד באנשים שנולדו ב-20 בחודש.

>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?

חכמים ורוחניים

ילידי ה-20 בחודש הם רגישים מאוד, יודעים לקלוט ולהרגיש את הצד השני ונחשבים לחכמים ובעלי אינטלקט גבוה. יש להם דמיון מפותח ולעיתים זיקה לאומנות ביצירה או כתיבה. לבית ולמשפחה יש השפעה רבה עליהם, בדגש לאחר תהליכי מיסוד. לעיתים, המיסוד בחייהם גורם להם לדחות מעט את החלומות, אך בטח ובטח לא לוותר. אירועים בחייהם יוצרים אצלם התפתחות וזיקה לרוחניות במהלך החיים. גם אם לא יעסקו בתחום הטיפול ייתכן מאוד כי נראה אותם עוזרים ומסייעים לסביבתם. חשוב לדעת שלעיתים הצלחתם המקצועית בחיים לוקחת זמן, אך זהו זמן המאפשר להם להתפתח רבות ולעבור גיבוש ברמה האישית.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

יחסים: רגישים אך מדחיקים

למשפחה ולקשר הזוגי יש משמעות רבה בחייהם. לעיתים, כדי להתאים את עצמם לסביבה הקרובה, הם דוחים מעט את שאיפותיהם ומטרותיהם. הם אנשי משפחה מתחשבים ורגישים, אך לא תמיד משתפים בתחושות שלהם ומעדיפים להדחיק אותם. חשוב לשים לב לבטא יותר את הרגשות ולא לחשוש מלהעליב כל הזמן. במערכות יחסים חבריות ימצאו את עצמם עוזרים רבות לאנשים בסביבתם, ולעיתים גם פותרים סכסוכים בין אנשים.

קריירה: צריכים לדחוף את עצמם

ילידי ה-20 בחודש הינם בעלי זיקה לרוח, אומנות, טיפול ועבודה עם קהל. מומלץ להם לעסוק בתפקיד המשלב פידבקים מאנשים ואינטראקציה איתם. התחומים המתאימים להם הם: מרצים ומורים, עובדי ציבור, אומנים ומטפלים. במישור התעסוקתי הם מוכשרים מאוד, אך עליהם לדחוף את עצמם יותר לעבר ההישגים בדרכים אסרטיביות. חשוב מאוד שירגישו קודם כל בעיני עצמם שהם ראויים למטרות שלהם, וכך גם הצד השני ישתכנע.

 מסר: בעשייה למען אחרים אל תשכחו את עצמכם, הציבו מטרות להתפתחות אישית ועקבו אחריהן למען הגשמה עצמית.   

בשבוע הבא: ילידי 21 בחודש
בשבוע שעבר: ילידי ה-19 בחודש
 רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד
>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?