מזל סרטן: 22.6-22.7

סרטן אדום על סלע (צילום: istockphoto)
מזל סרטן | צילום: istockphoto

אתם נשלטים על ידי הירח המסמל רגישות, אינטואיציה, ביישנות, ביתיות, שורשים, רגישות, רגשנות ומשפחתיות. לכן, אתם נחשבים לטיפוסים ביתיים, משפחתיים, שורשיים, חמים, אוהבים, מתפנקים, מסורים, יצירתיים ורגישים. אתם רומנטיים ומושכים, אבל בדיוק זו הסיבה לכך שאתם זקוקים לבן זוג יציב, רציני ונאמן.

ינואר - מרץ
בחצי הראשון של התקופה, צפוי ים של אנרגיות קוסמיות לבית הזוגיות. התופעה חלומית עבור ריגושים, אך קצת פחות עבור יציבות נפשית. מומלץ להימנע מהתחייבויות הדורשות חוזים רשמיים ולהעדיף הסכמים הנחתמים במילת כבוד ובתקיעת כף. בחציה השני של התקופה, כוכב מאדים מנהל מערכת יחסים עם גזרת מזלכם ומעניק לכם מלוא הטנא נחרצות, אסרטיביות, החלטיות ולעיתים אף אגרסיביות כלשהי.

אפריל - יוני
בתקופת האביב הפותחת רבעון זה, נראה כי הבית האחד עשר שלכם עמוס אנרגיות מלבבות: התופעה נפלאה עבור מנהיגים, פוליטיקאים ואנשי ציבור. במקביל, צצה נטייה לתת אמון בהבטחות חסרות שחר. זו תקופה נפלאה להרפתקאות ולגיוונים, אך לא ממש טובה עבור אלה מכם המחפשים יציבות ומסגרת. יתכנו מצבי רוח מוזרים (לאו דווקא רעים) בשל עומס של אנרגיות (שמש ומרקורי) על בית החלומות שלכם. אתם מושפעים מאנרגיות קוטביות כלומר – שמרניות מול הרפתקניות: התופעה נפלאה להיכרויות מדהימות ולפגישות עיוורות.

יולי - ספטמבר
הסמיכות אל יום ההולדת מאפשרת לכם לנתק כבלים רגשיים שחסמו את דרככם. שורות עליכם אנרגיות מאתגרות של היסודות אש ומים: המישור שבינו לבינה יהיה עמוס וגדוש באירועים מוזרים: גם אם הדחף הראשוני יפתה אתכם להצפינם בסוד, כדאי שתפתחו אותם לשיחה גלויה עם בן הזוג. נראה כי מצבו של כוכב פלוטו בבית הזוגיות שלכם, עלול להוביל אל תחושות של רכושנות דווקא כלפי אלה שאתם מאוהבים בהם, בהחלט חומר למחשבה. כוכב פלוטו מזרים אליכם אירועים רומנטיים מהסוג הלוהט: גם המופנמים שביניכם צפויים לחוש בהתחדשותן של אנרגיות שכבר שכחו מקיומן. אל תזלזלו בריגושים בעלי אופי גשמי, מכיוון שדווקא הם יעשו לכם את התקופה. במקביל, אין להקל ראש בחשיבות עניינים הקשורים בהוריכם או בילדיכם: בשורות טובות בדרך אליכם.

אוקטובר - דצמבר
אתם פוגשים את הכוכבים מארס וונוס כשהם חולפים בבית החמישי, ומעודדים פעילות ענפה בשעות הפנאי. זה הזמן למצוא לעצמכם תחביב אשר עשוי להרוות את נפשכם. הנתיב האישי מותיר רושם מכובד, גם אם הוא מתיש אתכם: עיסוק מקורי לשעות הפנאי עשוי למלא את החלל שנוצר. בחציה השני של התקופה צפוי מצבור כוכבים בבית הזוגיות שלכם, מה שממקד את תשומת ליבכם במשקעים רגשיים שהעדפתם לטאטא אל מתחת השטיח, וזה הזמן לטפל בהם. אתם מדורבנים על ידי אנרגיות מרדניות ומניפולטיביות. היכונו לויכוחים עם הסובבים אתכם ובעיקר עם אלה הרוצים לראותכם מתייצבים. חוסר טאקט מצידכם עלול לפגוע ברגשות הסובבים אתכם.