החגים כמעט מאחורינו אבל אנחנו עדיין נמצאים בשיאה של מגפת הקורונה שמסרבת לעזוב. הסגר השני שהוטל בישראל מחייב את כולנו להישאר בבית ולהישמע להנחיות, אבל יש כאלה שממשיכים בשגרת העבודה היומית שלהם גם עכשיו והכל במטרה לספק לנו מוצרים ושירותים חיוניים ולדאוג שלא יחסר לנו דבר.

תנובה, חברת המזון המובילה בישראל, היא אחת מאותם המפעלים החיוניים שממשיכים לפעול בכל עת והיא דואגת לאורך כל תקופת הקורונה שלכל אחד ואחת יהיה בדיוק מה שהם צריכים ואוהבים – החל מהגבינות והקוטג' על מדף החלב, דרך השניצלים של מאמא עוף או אפונה של סנפרוסט.

דואגים לביטחונם ולבריאותם של העובדים

על מנת לספק את כל אלו ולענות על הביקושים הגוברים למוצרים בתקופה זו, נדרשת מחויבות יום יומית מסביב לשעון של אלפי עובדים שעובדים במסירות. לכן, עוד בתחילת המגיפה, נקטה החברה בשורה של מהלכים שמטרתם לדאוג לביטחונם ולבריאותם של עובדיה ולהבטיח את אספקת מוצרים: החברה העבירה את עובדיה לעבודה בקפסולות קבועות ונקטה בנהלי בטיחות מחמירים כמו הסעות בקבוצות קטנות והקמת אוהלים עם הושבה בריחוק כתחליף לחדרי האוכל. כמו כן, בתנובה סיפקו לעובדים את כל האמצעים הנדרשים לשמירה על היגיינה אישית.  

בנוסף, במחלבה נערכו מראש לייצור מוגבר שלקח בחשבון את הגידול במאות אלפי ישראלים שנשארו בארץ בשל מגבלת הטיסות, כל זאת בשיתוף פעולה עם החקלאים שגם הם עושים הכל על מנת להבטיח אספקה של חומרי גלם איכותיים. כך, בעבודה משותפת, בחברה דואגים להגיע לכל נקודה בארץ, עד אחרונת הצרכניות בצפון ובדרום, ואנחנו יכולים להיות רגועים.