אתמול (רביעי) התקיימה פעילות מיוחדת במסגרת שביל העסקים של ישראל בה השתתפה המשפיענית והדוגמנית נטלי דדון. במהלכה דדון ביקרה בסניף לב המפרץ חיפה ופגשה את מנהל הסניף, רונן כהן ואת מנהלת אזור צפון וחיפה, נעמה ציגלר קונפינו.

משם יצאו דדון עם הצוות מהבנק למסע בעיר חיפה, במהלכו הם ביקרו בעסקים קטנים ובינוניים - לקוחות הבנק, והפתיעו אותם במתנות ובמדבקות של שביל העסקים. בין העסקים בהם ביקר הצוות נמנו עסקים בינוניים באזור התעשייה כגון מ.א.ל.מ מוצרי איכות לבנייה מתקדמת, קונדיטוריית אייל בע"מ וס.ד צעצועים בע"מ.

שביל העסקים - הפתעה בחיפה (צילום: אביב גוטליב)
צילום: אביב גוטליב

במסגרת הפעילות, נטלי דדון, תקשרה את הביקור בדף האינסטגרם, לו מאות אלפי עוקבים. בתי העסק בהם ביקר הצוות, הודו על הביקור וחיזקו את אנשי הבנק על הפעילות מחממת הלב ששמה את העסקים במרכז. 

שביל העסקים - הפתעה בחיפה (צילום: אביב גוטליב)
צילום: אביב גוטליב
שביל העסקים - הפתעה בחיפה (צילום: אביב גוטליב)
צילום: אביב גוטליב

 מנהל הסניף, רונן כהן, התייחס לפעילות ואמר: "החוויה הייתה לא פחות ממדהימה, הן לעסקים והן לצוות הסניף. הלקוחות התרגשו עד מאוד להציג את פועלם ומעריכים עד מאוד את החיבור והתמיכה של הבנק בשטח, היום ובכל יום במשך השנה".

 נטלי דדון עצמה סיפרה: "היה לי יום חוויתי ועוצמתי. תמיד שמחה לחזור הביתה לצפון ולבוא במגע אישי עם האנשים שם. הנגיעה האישית בעסקים שנותנים מקום לאנשים עם מוגבלויות ומשלבים אותם בעבודה ריגשה אותי עד מאוד".