הקולקציה החדשה של ריי באן מיועדת לאנשים החוגגים את הייחודיות שלהם, בולטים בהמון ומראים ממה הם עשויים. סגנונות קלאסיים חוברים לגישה מעודכנת שמתאימה לחובבי ריי באן בעבר, בהווה ובעתיד.

אין תמונה
Smooth as velvet
קטיפה - הקטיפה היא חומר מתעתע, עם דו משמעות. כשלובשים קטיפה בגאווה היא סמל ליוקרה, כשלובשים אותה באירוניה היא סמל לאנטי-ממסדיות. הקטיפה היא בה בעת מחתרתית, יוקרתית ומהפכנית. הביטוי העצמי, הנהנתנות והחושניות של הקטיפה התאימה לרוח של שנות השישים, והחומר אומץ בהתלהבות על ידי מוסיקאים רבים. Ray-Ban  אימץ גם הוא את הרוח המהפכנית ומציג את שני הדגמים הפופולאריים אריקה וכריס לראשונה בגימור קטיפתי. מלאכת יד מוקפדת וחדשנות עיצובית, חוברים יחד בכדי לעטוף את המסגרות בקטיפה רכה. הדגמים האופנתיים מתאפיינים בצבעים נועזים, עדשות מראה וחלק קדמי רך ועדין שלא ניתן לעמוד בפניו.

אין תמונה
Tough as leather
עור - התדמית הקולית של העור מקורה במדיהם של הטייסים הראשונים, אך רק כאשר אומץ החומר על ידי אופנוענים, הוא זכה למעמדו המרדני. ז'קט העור הפך לסמל האולטימטיבי לקשיחות של ה"ילד הרע" בעיני דורות של כוכבי רוק ושחקני קולנוע. לראשונה בהיסטוריה דגם ה-Wayfarer  האייקוני עטוי עור, שילוב של אמנות וחדשנות המאפשרים עיטוף מושלם של המסגרת בעור איכותי.

אין תמונה
Struck in a Flash
עדשות מראה - שנות השמונים עמדו בסימן פריחתו של הפופ מחד, וההארד רוק מאידך עם שלל תלבושות צבעוניות. שנות ה-80 אינן נראות רחוקות במיוחד עם עדשות מראה צבעוניות של Ray-Ban. שלל הדגמים האייקונים: טייסים, ויפרר, קלאבמסטר ועוד עם עדשות מראה צבעוניות שלא מאפשרות להישאר אדישים אליהן. 

אין תמונה
Blends in like Camo
קמופלאז' - הקומופלאז', הדפס צבעי ההסוואה, הוא מזמן לא רק סמל סטאטוס מיליטנטי אלא הצהרה אופנתית. צבאי ההסוואה שנולדו במטרה לבלבל את האויב כבשו את עולם האופנה בתחילת העשור ומאז שוטפים את רחובות הערים ברחבי העולם. המיליטריזם האופנתי מוצא את ביטויו בדגם Wayfarer  האייקוני, כאשר מוטות המשקפיים עשויים בד בטקסטורה צבאית, שילוב של חדשנות עיצובית עם אורח חיים אורבני.

אין תמונה
Strong as titanium
טיטניום - טיטניום הוא חומר עתידני חזק, קליל להפליא ועמיד בפני חלודה. החל בטכנולוגיית האוויר והחלל וכלה במוצרי צריכה, טיטניום מאפשר לנו לדמיין מחדש את העולם מזווית קצת אחרת. טיטניום הוא חומר טהור, היפו-אלרגני נטול ניקל וקליל להפליא. העיצוב החלק, המינימאלי, עשוי 100% טיטניום חתוך בלייזר בדיוק מרבי שמפגין תשומת לב קפדנית לפרטים. דגמי הטיטניום מתהדרים בצירי Light Ray המאפשרים הרכבה נטולת ברגים וללא ריתוך של המסגרת. התוצאה היא עיצוב נקי ומודרני שמבטיח נוחות מרבית ועמידות. זהו הדגם הקל ביותר של המותג.

אין תמונה
Resist as aluminum
אלומיניום - אלומיניום ניחן בקלות, חוזק ועמידות גבוהה, מה שהופך אותו למושלם לתעשיית הרכב והתעופה, הבנייה והאלקטרוניקה. הדגם האייקוני Clubmaster שהושק לראשונה ב1986, זוכה לפרשנות מחודשת עם מסגרת אלומיניום. שילוב יוצא דופן בין גימור קליל, עמידות גבוהה ופלטת גוונים ייחודית.

אין תמונה
Cut Like Steel
מתכת - העולם המודרני בנוי כולו ממתכת – החל ממכוניות וגורדי שחקים וכלה בסכו"ם ושעונים. המתכת נולדה מתוך האש והיא מסמלת עוצמה, מהירות, טכנולוגיה וכוח.   Ray-Ban   מציג דור החדש של מתכת, מסגרת דקיקה ושטוחה, המספקת התאמה קלילה ונוחה, תהליך חיתוך ייחודי בלייזר יוצר אפקט המדגיש את הפרטים הקטנים ביותר. התוצאה – מראה ייחודי ובולט.