אין מה לעשות, גם הסלבס האהובים עלינו, אליהם אנחנו נושאים עיניים בתקווה להתקרב ולו במעט לזוהר ולכוכבות, חוטאים לפעמים ונופלים לחשקים. אלא שבניגוד אלינו, לשחקנים הוליוודים וזמרים מפורסמים יש הרבה מאוד כסף, ולכן הם יכולים להרשות לעצמם ללכת רחוק עם השגעונות שלהם, בקיצור, להגזים. השתדלו לא ללכת בעקבותיהם.

מייקל ג'קסון – הגזים עם הניתוחים הפלסטיים

אם תראו לילדי דור ה-Z תמונה של מייקל ג'קסון בצעירותו ותמונה שלו בבגרותו הם לא יאמינו לכם שמדובר באותו בן אדם. כוכב הפופ הנצחי עבר תחת סכין המנתחים לפחות עשרות פעמים. על פי ד"ר וואלאס גודשטיין, מנתח פלסטי שעבד תחת המנתח של ג'קסון בשנות ה-90, "מייקל ג'קסון עבר מספר ניתוחי אף, שתלים בלחיים ובסנטר, ניתוח עפעפיים... זרקו כל ניתוח פלסטי – הוא עשה אותו". ניתן לראות בבירור כי הוא הצר את אפו עד שכמעט ולא נותר ממנו דבר. כמובן שפתיו הצטמקו, גוון עורו השתנה ושיערו הוחלק. ג'קסון הגזים לגמרי עם השינוי בלוק וזאת בהחלט לא תוצאה של הזדקנות טבעית.

via GIPHY

ג'סטין ביבר – הגזים עם הרשתות החברתיות

יש סיבה טובה מדוע כל כך הרבה אנשים מוצאים את ג'סטין ביבר מעצבן. כוכב הפופ, שהתגלה ביוטיוב ומאז שמו נקשר בלא מעט שערוריות, לא יכול לנתק את הקשר ההדוק שיצר עם האינטרנט ברגע שהתפרסם. מצד אחד הוא דואג לשמור על חיבור וקרבה למעריציו דרך הפייסבוק האינסטגרם (בו יש לו כ-93 מליון עוקבים! ואף הספיק לפרסם עד היום לא פחות מ-4255 תמונות וסרטונים), שם מפרסם פוסטים וסרטונים המודים למעריציו, ומצד שני הוא נתפס בעדשת המצלמה יורק על מעריצים כשהם חיכו מתחת לבית המלון שלו, מכניס אגרוף למעריץ שהתקרב יותר מדי, ועוד אינספור מקרים כמו השתנה ועישון מריחואנה אל מול המצלמות.  נדמה שג'סטין ביבר לא יכול בלי הרשתות החברתיות כשם שהן הורסות לו את הקריירה.

via GIPHY

לינדזי לוהן – הגזימה עם הקניות באינטרנט

ללינדזי לוהן, שפעם הייתה שחקנית מבטיחה ובשנים האחרונות הסתבכה בלא מעט שערוריות, יש עוד הרבה עבודה לעשות. על פי האתר Radar Online, בעודה שוהה במרכז שיקום וגמילה היא בזבזה 5,000 דולר ביום על קניות באינטרנט. "לינדזי היתה קונה באינטרנט כל היום", סיפרה מטופלת ששהתה במרכז יחד עם לוהן. היא הוסיפה: "היא תבזבז 5,000 דולר ביום ללא בעיה. בעיקר על בגדים".

לעוד מידע בנושא הכנסו לאתר "משחקים באחריות" >>

חבילות החלו להיערם במרכז הגמילה, מה שהפך למטרד לצוות ולמטופלים כאחד. "בסופו של דבר לא נותר מקום המרפאה מרוב כל הרכישות שלה ונאמר לה שהיא לא יכולה להזמין פריטים נוספים. זה היה מטורף!", כך מספרת המטופלת. בראיון עם אופרה ווינפרי שהתקיים בצאתה ממכון השיקום והגמילה הודתה לוהן כי היא "האוייבת הכי גרועה של עצמה".

via GIPHY

ג'יי לנו – הגזים עם המכוניות

למנחה הטונייט שואו לשעבר, ג'יי לנו, יש את אחד מאוספי הרכב הגדולים והיקרים ביותר, לא רק בעולם הסלבריטאים, אלא בעולם כולו. לנו צבר בחניון שלו למעלה מ-200 כלי רכב - כולם ייחודיים ומרשימים. האוסף המגוון של ג'יי כולל 1906 סטנלי סטימר, 1937 פיאט טופולינו, 1955 ביואיק רודמאסטר - וזה רק קצה הקרחון.  בזמן שסבא שלנו שומר בקנאות על רכב האספנות שלו במוסך שאולי יום אחד יימכר תמורת כמה מאות אלפי שקלים במקרה הטוב, לנו הצליח לבזבז לא פחות מ- 50 מיליון דולר על רכבי האספנות שלו. ייאמר לזכותו כי הוא משתדל לנהוג בכולן.

via GIPHY

ג'ואן ריברס – הגזימה עם הניתוחים הפלסטיים

לא רק מייקל ג'קסון, גם הקומיקאית שהלכה לעולמה לפני כשלוש שנים, עברה כ-700 ניתוחים והליכים פלסטיים במהלך חייה. אם זה לא נקרא להגזים, מה כן? ג'ואן ריברס תיארה את היחסים שלה ושל הסכין או המזרק כסיפור אהבה. "בכל סוף שבוע אני עושה משהו חדש", סיפרה בראיון בשנת 2013, "את ההליך העשירי אני מקבלת בחינם", היא התבדחה והוסיפה, "לא אכפת לי מה אנשים חושבים. אם אתם לא אוהבים את הדעה שלי – בעיה שלכם".

 

via GIPHY