אחרי שהביאו לנו את הסרטים "המיניונים", "החיים הסודיים של חיות המחמד", "לשיר", וכמובן "האחים סופר מריו – הסרט", גאוני האנימציה מפתיעים בלהיט נוסף: "סיפור הברווזים". סרט חדש, מקורי ומצחיק לכל המשפחה. ואם אתם חובבי סרטי אנימציה שהם גם קורעים מצחוק וגם מרגשים -  אז הוא לגמרי בשבילכם. אבל שימו לב, זה לא הכל! לפני הסרט יוקרן סרט חדש, קצר, וקורע מצחוק בכיכובם של המיניונים: "תקוע על הירח".

ב"סיפור הברווזים", שיעלה לבתי הקולנוע ב-11.4, היוצר והקומיקאי רשף לוי מדבב את מאק מלרד, אבא ברווז וחרדתי שמגונן יתר על המידה על משפחתו הברווזית, שמעולם לא יצאה לחופשה משפחתית. לבסוף הוא משתכנע, אורז את הפקלאות ולוקח את כל הפמליה המגעגעת לחופשה הראשונה שלה אי פעם. היעד – ג'מייקה, המטרה – להנות עד מעל למקור. אבל הבעיות מתעוררות כשמשפחת מלרד עושה כמה טעויות ניווט בדרך, ומגיעה אחרי מסע ארוך לתפוח הגדול-ניו יורק! העיר הגדולה מתגלה כהרפתקה מפתיעה ומסמרת נוצות עבור הברווזים, שתשנה את חייהם.

למה כדאי לכם לרוץ לצפות ב"סיפור הברווזים" בקולנוע? זו שאלה קלה מדי. קודם כל, מדובר בסרט מבית היוצר של אולפני אילומיניישן, שכבר הוכיחו לא פעם ובטח שלא פעמיים, איזה להיטים הם יודעים לייצר. אם צפיתם (ואנחנו מקווים שאכן צפיתם אחרת יש לנו בעיה) בסרטי המיניונים לדורותיהם וב"האחים סופר מריו – הסרט", אתם רק יכולים לנחש אילו הפתעות מחכות לכם ב"סיפור הברווזים". הנה רק חלק קטן מהרשימה: אנימציה משגעת וצבעונית, סיפור מדליק והרבה צחוקים כמיטב המסורת!

רוצים עוד סיבה? בבקשה. בגרסה העברית של "סיפור הברווזים", הגאון הקומי רשף לוי מדבב את מאק, אב המשפחה הכי חרדתי שמתעופף בשמיים. לוי הוא בעצמו אבא לשבעה ילדים! אז אם יש מישהו שיודע יותר טוב מכולם איך לדבב אבא דאגן ומגונן, זה רק רשף לוי.

והקרם דה-לה קרם: "סיפור הברווזים" הוא סרט לכל המשפחה וזו סיבה מנצחת מספיק כדי לצפות בו על המסך הגדול. מגדול ועד קטן, מצעיר ועד מבוגר – כולם הולכים להנות ולהתגלגל מצחוק. אז תתחילו למתוח את הכנפיים ולסדר את הנוצות מעכשיו, כי אתם הולכים להתעופף על "סיפור הברווזים"!

"סיפור הברווזים" יעלה בבתי הקולנוע ברחבי הארץ ב - 11.4.24. הסרט מוצג בשפה האנגלית ובדיבוב לעברית. לרכישת כרטיסים >>