כל פאשניסטה יודעת שהסוד ללוק מושלם הוא לא בעומס של פריטים, אלא בהקפדה על הפרטים הקטנים. לוק מוקפד ואלגנטי לא צריך יותר מאקססורי או שניים, נעליים מתאימות - ובגדים שפשוט נראים טוב.

גיהוץ הוא פעולה הכרחית כדי לקבל לוק מושלם, אבל רוב האנשים חושבים עליו כעל פעולה טרחנית וצורכת זמן. בעבר, עם מגהצים פשוטים וישנים, זה אכן היה המצב - אבל המגהצים של היום יכולים לעשות הרבה יותר. החברה הצרפתית Tefal היא מותג המגהצים מספר 1 בישראל ובאירופה, ומערכת הגיהוץ החכמה החדשה שלה הגיעה לעשות מהפכה בתחום - ולהקל עליכם את החיים. התכוננו ליישר כל דבר, בשניות - ועוד הרבה יותר.

טפאל מגהצים חדשים 2  (צילום: SEB group)
קרש הגיהוץ החדשני של טפאל מספק מענה לכל צורכי הגיהוץ | צילום: SEB group

לגהץ כפי שנוח לכם

קרש הגיהוץ החדשני של טפאל מספק מענה לכל צורכי הגיהוץ: גיהוץ כמות גדולה של כביסה או גיהוץ פריט לבוש ברגע האחרון, והכול במוצר אחד. זה אפשרי הודותלמערכת הגיהוץ החכמה, ALL IN ONE SOLUTION המאפשרת גיהוץ בשלושה מצבים: :. גם מגהץ קיטור, גם מגהץ אנכי של אדים וגם מחטא ומנקה בדים.

מגהץ הקיטור האנכי IXEO PLUS QT1510 תמיד מתחיל ברגל ימין, עם חימום מהיר ב-70 שניות בלבד. הוא כולל קרש גיהוץ מובנה שאפשר לכוונן לשלוש זוויות: גיהוץ אנכי, אופקי ובזווית של 30 מעלות. הגמישות הזו תאפשר לכם לעבוד בצורה שנוחה לכם ושנכונה לבד איתו אתם עובדים, וגם להחליק בקלות כל קמט, לא משנה כמה עקשן הוא. אם אתם צריכים לטפל בפריט אחד ברגע האחרון, המשימה תיקח לכם רגע קטן; ואם יש סל שלם של כביסה לגהץ, תוכלו לעבוד בצורה זריזה ונוחה עבורכם.

טפאל מגהצים חדשים תמונה 3  (צילום: SEB group)
לוק נקי - בית נקי | צילום: SEB group

הזריזות, אגב, לגמרי הולכת יד ביד עם האיכות. המגהץ מצויד בטכנולוגיית Smart Protect שמתאימה את הטמפרטורה לסוגי הבדים בצורה אידיאלית, כך שהבד יתיישר אך לא ייפגע. בנוסף, העיצוב החדשני כולל את ה-Precision Tip, המעוצב עבור גיהוץ מדויק גם מסביב לכפתורים ולצווארונים - כי טוטאל לוק הוא טוטאל לוק.

לוק נקי - בית נקי

ומה אם היינו אומרים לכם שהמגהץ יודע לעשות יותר מרק ליישר את הבגדים? IXEO PLUS QT1510 מצויד גם בפעולת חיטוי ורענון. הודות לשילוב של טמפרטורה ולחץ אדים בזמן פעולת הגיהוץ, המגהץ מחטא ומחסל חיידקים, כך שתקבלו בגדים נקיים ורעננים לאורך זמן. התוצאה היא לוק נקי לא רק ברמה האסתטית, אלא ממש בכל המובנים.

פעולת החיטוי יקרת ערך במיוחד מפני שהמגהץ נבנה לא רק עבור בגדים, אלא עבור כל סוגי הבדים שבבית. הבסיס הנשלף שלו והגלגלים לשימוש נוח ברחבי הבית מאפשרים לגהץ ולרענן גם ספות, וילונות, מזרנים ועוד בצורה פשוטה ומהירה.

מגהץ הקיטור האנכי של טפאל מבין פאשן, ומבין גם את כל שאר הצרכים שלכם ברחבי הבית. מהרגע שתתחילו להשתמש בו, הוא יהפוך לבן בית - ותגלו גם כמה מעט הוא דורש. עם מיכל מים קבוע בנפח 1 ליטר וזמן חימום של 70 שניות, תוכלו לשלוף אותו במהירות בכל פעם שצריך וליישר הכול, בשניות. בנוסף, הוא מצויד במערכת Anti Calc נגד אבנית ונהנה מאורך חיים גבוה במיוחד.

השילוב של יעילות, נוחות ואיכות יוצר חוויה שהיא לא רק פשוטה יותר, אלא שונה לגמרי מכל מה שהתרגלתם אליו. המגהץ האנכי IXEO PLUS QT1510 יעשה עבורכם הרבה יותר, גם לבגדים וגם לבית, ובקיצור - ישדרג לכם את כל הלייפסטייל. התכוננו ליצור טוטאל לוק מושלם ורושם ראשוני שיהמם את כולם - ואף אחד לא יידע כמה קל זה היה.

לפרטים נוספים ורכישה >>