_פרויקטים

אודישנים מביכים כאלה עוד לא ראיתם

מה קורה כשהשופטים חוטפים התקף צחוק בלתי נשלט, איזו נבחנת יצאה מאיזון ומי לא מבין שהוא לא יודע לשיר? קטעים הורסים מאודישנים לתכניות שירה

דנה נפתלי | מקולנד | פורסם 06/11/13 12:37:14

המסך מלא בתוכניות לזיהוי כישרונות, בעיקר כישרונות מוזיקליים. אלא שהרבה מאוד אנשים חסרי מודעות מגיעים לאודישנים של כל התוכניות הללו ועושים מעצמם צחוק גמור. זה לא תמיד יפה לצחוק על אודישן גרוע, אך אנחנו בחרנו את האודישנים שבטוח שאין סיכוי שהמתמודדים לא ידעו כמה שהם גרועים ובאו בכל זאת. אז קבלו את חמשת הסרטונים של האודישנים הגרועים שאנחנו בחרנו ותשפטו בעצמכם.

לחצו כאן והורידו את אפליקציית מבחן הבמה

 מלחמת התשה

האודישן הראשון הוא של דונלד שבא להתמודד בתוכנית: "Britain's Got Talent". דונלד בטוח שיש לו קול פעמונים וממשיך לשיר, עד שהוא מצליח להתיש אפילו את השופטים.

יצאה מאיזון

האודישן הבא הוא של מרי. מרי באה להיבחן ל"אמריקן איידול", כאשר היא מראה לאורך הדרך סימנים של חוסר שפיות מסוים. רק בסוף מגלים עד כמה מרי לא מאוזנת, אבל בהחלט מצחיקה.

למישהו כאן יש כישרון?

התוכנית "America's Got Talent", היא תוכנית לגילוי כישרונות באופן כללי. אנחנו הבאנו לכם אוסף של אודישנים של אנשים, או אולי בכלל חוצנים, שהחליטו שיש בהם משהו כישרוני ומוזיקלי. תחליטו בעצמכם:

התקף צחוק בלתי נשלט

כשג'יימס התחיל לשיר באודישן ל"אמריקן איידול", השופטים לא ממש הבינו אם הוא מתבדח או שר ברצינות. הם היו כל כך מבולבלים שהם התחילו בהתקף צחוק בלתי נשלט. אין ספק כי לג'יימס יש קול ייחודי שלא ישאיר אף אחד אדיש

אל תשירו

הסרטון הבא הוא פשוט רצף של אודישנים ממש לא טובים ב"אמריקן איידול". אין ספק כי מדובר באנשים שעדיף לכולנו אם ידעו שמוטב שלא ישירו לעולם.

גם בארץ לא חסרים אנשים שלא מודעים לעצמם. האודישן השנתי של אליקו כהן ב"כוכב נולד" ועכשיו גם ב"כוכב הבא" כבר הפכו לסמל מסחרי. כל שנה הוא טוען שהשופטים מפלים אותו כי הו מזרחי, כי הם לא מבינים במוזיקה ושאר תירוצים, אך השנה הם החליטו להעלות אותו למבחן הקהל על מנת שלא יטען על קיפוח בשנים הבאות. אז איך הצביע הקהל לאודישן של אליקו? לחצו כאן כדי לראות.

רוצים לפגוש את משתתפי "הכוכב הבא"?

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: אודישנים   סרטונים   שירה   שירים  
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן