כבר לפני עשרים שנה, מותג היופי ג'ורג'יו ארמני, טיפח את אג'נדת העצמת היופי הטבעי. כיום, כשכולם כבר יודעים שטרנד ה-'No Makeup, Makeup', הוא בשורת הביוטי הנחשקת ביותר בתעשייה, סדרת LUMINOUS SILK  , שנוצרה בדיוק כדי להעניק לעור את הזוהר הטבעי המושלם, מספקת מענה מושלם ומתכתבת עם הטרנד הכי חם ברשת.  

הכל התחיל עם המייק-אפ האייקוני ופורץ הדרך, שהכין את השטח ליצירת מראה איפור בעל אפקט זוהר וטבעי. התוספת האחרונה והנחשקת ביותר שסוף-סוף הגיעה גם לארץ היא הגלואו בלאש (Glow Blush) - סומק בעל פורמולה רכה וחדשנית, שנותן נגיעה טבעית של צבע לפנים, ומגיע ב-9 גוונים יפיפיים. 

בחזרה למתחם >>

אז מי הם כוכבי הסדרה ואיך תוכלי ליהנות מהם?

אל תוותרי על שלב הכנת העור, ותני 'פוש' קטן לפני הנחת המייק-אפ עם הפריימר LUMINOUS SILK HYDRATING PRIMER. מרחי את הפריימר באמצעות קצוות האצבעות וטשטשי בעדינות לתוך העור. עכשיו מגיע תורו של הבסיס לכל לוק: המייק-אפ לומינוס. מצאי את הגוון המתאים לך (נכון לרגע זה יש 25 גוונים!), והניחי את המייק אפ בעזרת מברשת ליצירת גימור אחיד וטבעי. את הקונסילר LUMINOUS SILK MULTI-PURPOSE CONCEALER את יכולה להניח לבדו, לתיקון נקודתי קליל או להשתמש בו לאחר הנחת המייק-אפ. הקונסילר מגיע ב-20 גוונים שונים שיאפשרו  לך להסתיר, להאיר או לטשטש אזורים קטנים, לבחירתך.

כדי להעצים את האפקט הטבעי והזוהר, הדגישי ופסלי את תווי הפנים שלך עם ה-FLUID SHEER, שמשמש כברונזר ולעיתים כסומק, ומגיע ב-7 גוונים במרקם נוזלי, מחמיא וקליל. תמשיכי לפידור קליל בעזרת ה-LUMINOUS SILK GLOW FUSION POWDER – הפודרה שתדאג שכל היופי הזה ישאר איתך גם לאורך זמן, וסיימי עם נגיעה עדינה של צבע עם הסומק החדש והטרנדי - LUMINOUS SILK GLOW BLUSH שיסגור לך את הלוק הטבעי, הטרנדי והמחמיא שיצרת. 

עכשיו, סדרת ה-LUMINOUS SILK כוללת את כל מה שצריך כדי להשיג את מראה האיפור הטבעי הוויראלי, ומספקת את הבסיס המושלם לשגרת איפור קלילה, פשוטה שנותנת תוצאה שהיא פשוט וואו.

ארמאני - מתחם (צילום: ארמני ביוטי)
צילום: ארמני ביוטי

את המוצרים של סדרת LUMINOUS SILK תוכלו לרכוש בבוטיק ARMANI BEAUTY בקניון רמת אביב ובסניפים נבחרים של 'סופר פארם Gallery' (מול הים אילת, ראשון לציון וקיריון).