השבועות האחרונים היו מוזרים וקשים עבור כולנו: המון שעות בבית בלי הרבה פעילות ומעט מאוד מפגשים עם האנשים שאנחנו אוהבים. אז בין המחסור בשעות בילוי עם חברים ומפגשים עם המשפחה, היו זוג אנשים שהיו חסרים לנו במיוחד – סבתא וסבא. אלה שתמיד פינקו אותנו והרעיפו עלינו אהבה מגיל צעיר, התבקשו להישאר בדירתם ולא לצאת ממנה כדי לא להידבק.

אז נכון שדאגתם להם, התקשרתם והתעניינתם, אבל אין כמו מפגש פנים מול פנים. אז בעקבות ההקלות בהנחיות של משרד הבריאות, ממש בקרוב נוכל לעשות מפגש איחוד, עדיין תוך שמירה על ריחוק. ביקשנו מכם לספר לנו על הדבר הראשון שתרצו לעשות כשתפגשו והתשובות שלכם לא השאירו אף עין יבשה.

פעילות סטורי

הילה שיתפה שתרצה לשבת איתם וללמוד מחוכמתם ואחר כך לצאת לסיבוב קניות, מרום סיפר שהוא משתוקק כבר לאכול מהתבשילים הטעימים אליהם התגעגע כל תקופת הבידוד, מאיה גם התגעגעה לאוכל של סבתא אבל היא לא רוצה רק להגיע ולאכול – אלא ממש לבשל ביחד וללמוד ממנה כמה סודות, שיר רוצה לקחת את סבתא ליום פינוק אמיתי שכולל מסאז', מספרה וארוחת צוהריים טעימה, התאומים עודד ועמית מחכים שסבתא תחזור להקריא להם סיפור לפני השינה כשהיא ממש יושבת לידם ולא דרך הטלפון של אמא, דנית מתרגשת לקראת ארוחת שישי עם סבא שיברך ויקבל את פני השבת וזיו החליט שחשוב ללמד את סבא וסבתא להיות קצת יותר טכנולוגיים כדי להצליח לשמור על קשר יותר בקלות, אבל יותר מכל הוא רוצה לחבק אותם חזק. ומה איתכם?