זה אולי קצת מוזר, אבל וירוס אחד קטן שהגיע לעולם מלמד אותנו כל כך הרבה על הדברים הבסיסיים שיש לנו בחיים, כמו למשל על החשיבות של הקשר עם סבתא וסבא. אחרי שנים של דאגה ופינוקים אינסופיים מצידם, הגיע התור שלנו לשמור עליהם, לאפשר להישאר בבית ולהגן על בריאותם, כשאנו מופקדים על הצרכים שלהם – כי אין על סבתא וסבא.

ישנן אינספור דרכים לגרום להם להרגיש משמעותיים בתקופה הלא פשוטה הזו, ואנחנו בטוחים שאתם מספיק יצירתיים, אבל עדיין, בא לנו להציע לכם דרך קצת אחרת, כזו שתלמד אתכם לא מעט על הסבים והסבתות האהובים שלכם ועל הדרך גם תהפוך אותם לכוכבי רשת. 

אז מה צריך לעשות?

תפסו את סבתא וסבא לשיחה ותבקשו מהם לספר לכם על חמישה דברים מפתיעים שאתם לא יודעים עליהם. זה יכול להיות קשור למקצוע שלהם בעבר, לארץ ממנה עלו או למאכלים מיוחדים שרק הם יודעים להכין, הרי תמיד מעניין לדעת מי לימד את סבתא להכין את הכבד הקצוץ המפורסם שלה או מה הייתה המכונית הראשונה של סבא כשרק עלה על הכביש.

לאחר שיהיה לכם מספיק מידע, העלו אותו לפלטפורמת T5 של mako ותצרו רשימה שכולה מוקדשת רק להם. את הרשימות תוכלו לשלוח בוואטסאפ לכל המשפחה וחלק מהיצירות שלכם יזכו להתפרסם ב-mako ויהפכו את סבתא וסבא לכוכבים של ממש.