תקופת הבגרויות היא תמיד מאתגרת, ובשנה הנוכחית במיוחד. הפינויים, האזעקות וחוסר הוודאות גרמו לפגיעה בסביבת הלימודים וברציפותם, ועכשיו, כשמבחני הבגרות בפתח, נדרשים מאות אלפי בני נוער להשלים את הפערים. אם גם אתם עומדים בפני האתגר הזה, יש לנו חדשות טובות: יוזמה חדשה של בנק לאומי בשותפות עם קרן רש"י ובהפעלת בית יציב, יחד עם אתר GOOL בגרויות מציעה עזרה בדמות מורים פרטיים, מרכזי למידה במספר מוקדים ברחבי הארץ ומרתונים של הכנה לבגרות – ללא עלות.

את פרויקט הבגרויות הלאומי יזם בנק לאומי, בשותפות עם קרן רש״י יחד עם-GOOL בגרויות, אתר הלימודים המקוונים הגדול בישראל. במסגרת הפרויקט, יועמדו לטובת התלמידים מורים פרטיים במקצועות אנגלית, מתמטיקה ולשון. הוא מציע שלוש אפשרויות של תמיכה לתלמידים - כולן ללא תשלום, בהובלת בנק לאומי, הפועל מתוך אחריות חברתית כדי לעזור לתלמידים הזקוקים לכך כדי לצלוח את הבגרויות.

 1. מרתון לימודים לילדי המפונים: למידה פרונטלית של החומרים לבחינות הבגרות. מרכזי הלמידה בהובלת קרן רש״י יחד עם בית יציב, מיועדים לילדי מפונים מרחבי הארץ שרצף הלימודים שלהם נפגע עקב המלחמה.
 2. מרתון בזום באתר GOOL בגרויות: אתר הלימודים המוביל מציע פלטפורמת דיגיטל ארצית המיועדת לכל מי שמעוניין בכך. המורים הטובים ביותר יקיימו במסגתו כמה ימי לימוד רצופים של החומר לבחינות הבגרות. ההשתתפות חינמית לגמרי, כל מה שצריך זה להירשם מראש.
 3. מורה פרטי בוואטסאפ: קבוצות וואטסאפ עם מורים פרטיים לאנגלית, מתמטיקה ולשון, בהן אפשר לשאול שאלות, להתייעץ, לקבל הסברים וללמוד את החומר לבחינות הבגרות. הקבוצות פתוחות לכל התלמידים המעוניינים בכך, ללא כל תשלום.
  בנק לאומי - בגרויות (צילום: מיכה לובטון )
  צילום: מיכה לובטון

  המרתונים הפרונטליים, מיועדים לתלמידים שפונו מבתיהם, בעוד המרתונים המקוונים וקבוצות הוואטסאפ עם המורים הפרטיים פתוחים לכל התלמידים ברחבי הארץ. ההשתתפות היא, כאמור, ללא עלות - ובהרשמה מראש.

  ״תקופת הבגרויות היא מאתגרת תמיד - על אחת כמה וכמה השנה", אומרת מיטל שירן-הראל, סמנכ״לית השיווק בבנק לאומי. "אנחנו מקווים שהפרויקט יעניק לבני הנוער ולמשפחותיהם, בפרט לאלו מהם שפונו מבתיהם בעקבות המלחמה, את התמיכה המתאימה עבורם. המעטפת הרחבה של אנשי המקצוע תאפשר להם לקבל כלים משלימים לאלו שמספקת מערכת החינוך, וכך לצלוח בצורה קלה יותר את אתגרי התקופה, על אף האירועים הבלתי נתפסים שהם חוו מאז 7 באוקטובר״.

לדברי מיכל כהן, מנכ"לית קרן רש"י, "פרויקט בגרויות לאומי הוא תוצר של שותפות חשובה עם בנק לאומי ובכוחו לסייע ולהעניק תמיכה לאלפי בני נוער מפונים שחוו ועדיין חווים, תקופה מורכבת ומאתגרת. המהלך שאנחנו מובילים יחד עם בית יציב, נועד לייצר הזדמנות משמעותית להצלחה ובכך, להקל על התלמידות והתלמידים, ככל הניתן, במציאות הנוכחית."

"כגוף שתומך בתלמידי ישראל למעלה מעשור, אנו סמוכים ובטוחים שניתן לסייע לבני הנוער, גם בתקופה הלא פשוטה הזו", מסכם יוחאי טוויג, מנכ"ל GOOL בגרויות. "חשוב שידעו שיש להם למי לפנות בכל רגע נתון ובכל קושי. לשם כך אנחנו מתגייסים לפרויקט החשוב הזה".

הפרויקט המבורך מצטרף לפרויקטים נוספים שיזם בנק לאומי למען הקהילה מאז ה-7 באוקטובר, בהם: ההכרזה של לאומי לליווי של קיבוץ בארי ותושביו עד לשיקום מלא, פרויקט הסיוע לחקלאים שכלל מלגות לסטודנטים עבור קטיף במסגרת מלגת ״קטיף לאומי״ ועוד.

אז איך מצטרפים?

כל מה שצריך לעשות זה להיכנס ולמלא את הפרטים.

להרשמה ולפרטים נוספים היכנסו לאתר של בנק לאומי >>