המצווה לאכול מכל מין חדש של פירות מידי שנה, לא פוסחת כידוע גם על סופגניות חדשות. סימני ההתרגשות הראשונים שלנו לקראת חנוכה מופעים בכל נובמבר עם חשיפת קולקציית הסופגניות המפתיעה של רולדין, והפעם, הראשונים ליהנות מהחגיגות הם החיילים שנמצאים בחזית.
רולדין לחיילים - 10 (צילום: צחי קיבנשטיין)
צילום: צחי קיבנשטיין

כן, מתברר שאחרי אין-ספור משלוחי אוכל מבושל, משחות שיניים, תחתונים, גופיות ושמפו, הגיע הרגע בו הלוחמים שלנו יכולים ליהנות מפינוק מתוק בפה ולהיזכר בנס החג, שבוודאי יופיע גם במלחמה הזאת.

עגלת הקפה של רולדין בשירות החיילים

את הפודטראקס של רולדין רבים מהחיילים כבר מכירים מקרוב. מראשית הלחימה, הרשת מגיעה לאזורי הכינוס בצפון ובדרום עם עגלת קפה ודואגת לכוס משקה חם, מאפה וחיוך מעודד לחיילים הרבים ואנשי כוחות הביטחון וההצלה המוצבים בשטח. המשפט אגב שחוזר שם על עצמו הוא "איך הייתי צריך את הקפה הזה!".  

רולדין לחיילים - 2 (צילום: צחי קיבנשטיין)
צילום: צחי קיבנשטיין

ברולדין גם הזמינו את החיילים ואנשי כוחות הביטחון להגיע פיזית לסניפי הרשת ברחבי הארץ וליהנות מכוס קפה במתנה מתוך הכרת תודה על ההקרבה והמסירות האינסופית של כל אחד ואחת מהם.

סופגנייה עם מסר: חיוך אחד שווה אלף מחשבות טובות

עבור חיילים רבים, חנוכה המתקרב בעוד כשלושה שבועות הופך בימים אלה לסמל רלוונטי מתמיד לגבורה וניצחון של האור על החושך. את הטעימה הראשונה מהחג זכו הלוחמים לקבל יחד עם מסר של חיזוק מרולדין: "חיוך אחד שווה אלף מחשבות טובות".

רולדין לחיילים - 4 (צילום: מיי סושיאל)
צילום: מיי סושיאל

קולקציית חנוכה של הרשת, המכילה 12 סופגניות מופלאות, הגיעה עד לשטחי הכינוס בדרום ושמחה את החיילים במקום. יחד עם עובדי החברה, שחילקו לכוחות סופגניות, הגיע לשטח גם צוות הקונדיטורים של רולדין שהכין חלק מהסופגניות לעיניי החיילים ונתן למי שרצה מהלוחמים להשתתף בהכנה של הסופגניות.

מלבד סופגניית התות הקלאסית, ואפילו זו במילוי ריבת חלב שגם הפכה למסורת קבועה, החיילים פגשו בשטח כמה חידושים מקולקציית 2023. בין הלהיטים הבולטים השנה שרשמו התלהבות גדולה בקרב הלוחמים נמצאים הפרלינה פיסטוק, סופגניית גנאש מסקרפונה פיסטוק, קצפת וניל ופרלינה פיסטוק (כנראה שהצבא הירוק מככב גם בטעם).

רולדין לחיילים - 3 (צילום: צחי קיבנשטיין)
צילום: צחי קיבנשטיין

סופגניית ה-Choco Candy שרשמה ביקוש גדול. עם קרמו שוקולד חלב ומריר, גלסאז' נואר, קרם שוקולד אגוזי לוז וסוכריות צבעוניות. וסופגניית מסקרפונה פירות יער המכילה קרם מסקרפונה וניל ומרמלדת פירות יער בקראסט סוכר פטל.

סופגניות 2023: מרנג יוזו, קרם קסיס ועוגת גבינה

עוד הפתעה ייחודית השנה היא סופגנייה ממולאת בקרם דולצ'ה פלור דה סל וטופי קרמל בקראסט סוכר וניל, וסופגניית מרנג יוזו (שמעתם נכון) במילוי קצפת וניל, קרם לימון יוזו בקראסט סוכר וניל ומרנג צרפתי.

רולדין לחיילים - 6 (צילום: רונן מנגן)
צילום: רונן מנגן

בתוך מארזי הסופגניות הצבועים בדגל ישראל וצבעי כחול לבן, טעמנו בעצמנו גם את סופגניות הקסיס (בעלות הטעם החמוץ מתוק). הקוקונט קסיס - סופגנייה במילוי קרם קוקוס יוגורט, מרמלדת קסיס, מרנג צרפתי, גלסאז' קסיס קוקוס וקריספי יוגורט. ואתSweet Rose   הסופגנייה עם קרם המסקרפונה ורדים, מרמלדת הקסיס, קצפת הפירות האדומים, וגלסאז' הפטל והקריספי יוגורט. זה מרשים וטעים בדיוק כמו שזה נשמע.
רולדין לחיילים - 5 (צילום: מיי סושיאל)
צילום: מיי סושיאל

חובבי טעמי עוגת הגבינה ניגשו ישירות לגולדי קוקי קרים המכילה קרם ונילה צ'יז קייק, פרלינה ביסקוטינו, קצפת וקראמבל עוגיות קרמל. וכמובן, אי אפשר היה להתעלם מסופגניית הרושרס פרלינה וה- Black Cramble Cookies שחוסלו ע"י אוהבי אגוזי הלוז ועוגיות האוראו. מה שנקרא: חיסול מדויק.
_OBJ
כל הסופגניות ששימחו והרימו את המורל לגיבורים שלנו בחזית, זמינות כעת גם בסניפי רולדין ברחבי הארץ. לכו להרגיש את טעמי החג ולהתחזק במנה של מתיקות. חג שמח ומנצח!