כבר מספר שבועות שרשת הפטיסרי "בוטיק סנטרל" עסוקה בהכנות לחג הפסח. צוות הקונדיטורים והשפים, יחד עם עופר גל, הבעלים של הרשת ושף פטסרי בהתמחותו, רקחו קולקציה מושלמת של קינוחים: עוגות, עוגיות ומאפים כשרים שפשוט מתאהבים בהם.

המגוון טעים ולא רק יפה לעין, אלא מבהיר מיד כי מי שעומד מאחורי הנבחרת המושקעת והנפלאה הזו יודע מה הוא עושה וגם משקיע בהתאם בכל פרט ופרט. הרמוניית הטעמים והשילובים האינטליגנטים והאלגנטיים יבטיחו גם קריאות התפעלות של האורחים.

את "בוטיק סנטרל" אין צורך להציג, שמה הולך לפניה, כשהחנויות היפיפיות ברחובות תל אביב וירושלים כבר מזמן הפכו לנקודה המתוקה בעיר כשהן מציעות: עוגות, מאפים וכריכים לכל אירוע. 

ללא תחליפים מאולצים וללא פשרות

רשת "בוטיק סנטרל" הפועלת בישראל כבר קרוב ל-20 שנה נוסדה עם אהבה גדולה והנאה מאפייה, ויצירתיות קולינארית. בימים אלו ובהתאם להנחיות, הוחלט בקונדטוריה כי למרות הכל יושם דגש על מגוון עשיר ומעורר התפעלות של עוגות, עוגיות, עוגות פאי ומקרון כשרים לפסח. כל אלו נושאים מחויבות גבוהה לאיכות, ללא תחליפים מאולצים וללא פשרות.

קינוחים סנטרל (צילום: טל סיון-צפורין)
פבלובה פירות יער- "בוטיק סנטרל" | צילום: טל סיון-צפורין

כאשר "מה חדש?" הפך מזמן לדרישת השלום היומית בבוטיק, עופר גל מפתח מתכונים רבים וביניהם גם קינוחי פרווה, ללא גלוטן, ללא לקטוז וללא תוספת סוכר. במתכונים בהם הקמח הוא בסיס, רקחו בבוטיק תערובות קמחים איכותיות המורכבות מקמח על בסיס דורה, קמח שקדים, קמח טפיוקה ודוחן, המבטיחים מתכונים כשרים וטעימים להפליא.

אפילו עוגת קראנץ' שוקולד שמשגעת את העיר, הותאמה למהדורה כשרה עם שוקולד, קינמון וטעמיי אגוזים נפלאים.  

כל סניפי הבוטיק כשרים לפסח בהשגחת הרבנות ובד"צ בית יוסף.

בעקבות המצב הנוכחי, החלטנו להביא את המתוקים שלנו גם אליכם. למשלוחים והזמנות:

תל- אביב-  054-6568265

ירושלים- 054-2413365

ראשון לציון- 052-2022025

 

קינוחים בוטיק סנטרל (צילום: טל סיון-צפורין)
פאי לימון מרנג-"בוטיק סנטרל" | צילום: טל סיון-צפורין

לפרטים נוספים: 1-700-700-061 או היכנס לאתר שלנו, לעמוד הפייסבוק או לאינסטגרם.

למתכונים המלאים היכנסו לאתר.