בסקר שנערך על ידי mako ו-easy במהלך חודש אפריל 2021, בקרב 102 מתקיני מזגנים, דורגה חברת 'אלקטרה' במקום הראשון בכל הפרמטרים של רמת השירות, אמינות ואיכות המוצר.

במדינה עם אקלים חם וים תיכוני כמו שלנו זה בכלל לא מובן מאליו, אז יצאנו לבדוק מה עומד מאחורי ההצלחה של חברת המיזוג המובילה בישראל.

"אלקטרה מיזוג אוויר נמצאת בקדמת הטכנולוגיה והחדשנות"

"כחברה המובילה את ענף המיזוג בישראל, חשוב לנו תמיד להוביל ולהיות בקדמת הטכנולוגיה והחדשנות", מספרת אפרת עזר מוסלי, מנהלת השיווק של אלקטרה מיזוג אוויר.

"לכן אנחנו מייחסים חשיבות עליונה לפיתוח מוצרים חדשניים ומתקדמים בתחום המיזוג, אשר יקנו ללקוחותינו את איכות החיים הגבוהה ביותר בבתיהם – כולל אלמנטים של נוחות, שמירה על איכות הסביבה, בריאות ושירות מהמעלה הראשונה".

"בנוסף, יש לנו מגוון סדרות חדשות שעושות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות שמבטיחות איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר. אם מוסיפים לזה שירות לקוחות יעיל, זריז ואיכותי, מקבלים את כל מה שנדרש על מה להבטיח חווית קירור אופטימאלית בקיץ הישראלי", היא אומרת.

סדרת מזגני EXCLUSIVE AIR – מביאים את המלון הביתה

באלקטרה לוקחים בחשבון לא מעט פרמטרים שהם מעבר לפעולה הברורה של קירור החלל, כפי שמסבירה עזר מוסלי. הדוגמא הכי טובה לזה היא סדרת המזגנים הייחודית ELECTRA EXCLUSIVE AIR, שמביאה את המלון הביתה עם חדשנות מוצרית המשלבת קפסולות ריח ייחודיות בניחוחות מלונות היוקרה של רשת ישרוטל.

"הרעיון נולד מעצם העובדה שבשנה האחרונה, בעקבות הקורונה, כולנו נסגרנו בבתים והתגעגענו לנפוש", מפרטת מנהלת השיווק של אלקטרה, "אז רצינו להביא ללקוחותינו את החופש הביתה".

מזגני אלקטרה (צילום: אלעד גונן, פיקוח וניהול פרויקטים בבניה: EDEN פיקוח)
תכנון וביצוע מיזוג אוויר: קשת המזגנים, אדריכלות ועיצוב: שפיגל אדריכלים | צילום: אלעד גונן, פיקוח וניהול פרויקטים בבניה: EDEN פיקוח

למעשה, EXCLUSIVE AIR היא סדרת מזגנים חדשנית בעלת פונקציונאליות כפולה: גם מיזוג אוויר יעיל וחדשני וגם מנגנון הפצת ריח יוקרה לריענון ובישום חלל האוויר.

"זהו שיתוף פעולה ייחודי בין 'אלקטרה' לרשת 'ישרוטל' – עם קבוצת מלונות היוקרה של ישרוטל – המאפשר בחירה של  קפסולות הריח באחד מניחוחות מלונות היוקרה  'בראשית', 'כרמים', 'יערות הכרמל' ו'מצפה הימים'", מספרת עזר מוסלי.

לפרטים נוספים על סדרת המזגנים החדשה של אלקטרה>>

"הסדרה הייחודית מגיעה עם קפסולות ריח ייחודיות ומיד בעת הפעלת המזגן, חלל הבית מתמלא ניחוח אקסקלוסיבי של אחד ממלונות היוקרה, בדיוק כמו הרגע בו נכנסים למלון. אפשר לומר שמדובר בשילוב בין מיזוג אוויר ללייף סטייל. באופן כזה, אנו מאפשרים ללקוח להתעורר כל בוקר לתחושה של חופש בתוך ביתו".

קירור החלל הוא רק חלק מהחוויה

השנה, יותר מתמיד, החשיבות לאוויר הנקי בחללים סגורים גברה ועל כן אלקטרה פיתחה פתרונות מיזוג עם טכנולוגיות לטיהור האוויר. המזגנים העיליים בסדרת ELECTRA MAGIC AIRשזכתה בתחרות מוצר השנה, היא הסדרה המתקדמת ביותר בקטגוריה הכוללת פיתוח חדשני להשבחת האוויר, תוך שימוש במערכת איונייזר ייחודית שמפחיתה עד 99% מכמות החיידקים והבקטריות  באוויר.

וזה עוד לא הכל: ראשית, המזגנים של אלקטרה מדורגים בדירוג אנרגטי A, אשר מבטיחים חיסכון ניכר בצריכת החשמל . שנית, במזגנים החדשים של חברת אלקטרה מותקן פיצ'ר של קירור מיוחד – BOOST, אשר מספק אפקט סופר-מהיר למי שמבקש קירור חזק ומשמעותי. בנוסף, המזגן מצויד בטכנולוגיה שמפזרת את האוויר באופן אחיד בכל חלל הבית.

התוצאה היא התאמה מושלמת של המזגן לקיץ הישראלי ולצרכן הישראלי מבחינת איכות חיים, חיסכון באנרגיה וחיבה לפיצ'רים טכנולוגיים. מעבר לכך, בכל אחד מהדגמים החדשים המיוצרים על ידי "אלקטרה" ניתן לעשות שימוש באפליקציית SMART, המאפשרת לשלוט במזגן 24/7 מכל מקום.

"אפשר להפעיל את המזגן מהעבודה ומהים, לשלוט בו בזמן שהילדים לבד בבית או לדאוג שיידלק בשעה 12:00 ויכבה בשעה 18:00", מתארת את עזר מוסלי. "כמו כן, הלקוח יכול לשלוט במספר מזגנים בו זמנית. כל אלו יוצרים חווית משתמש נוחה, טכנולוגית ונעימה המאפשרת גם חיסכון בחשמל".

עד כה למדנו שאלקטרה היא חברה שמובילה את ענף המיזוג ולא מפסיקה לחדש ולשדרג. אבל מה קורה אם בכל זאת יש תקלה? הסקר האחרון גילה שחברת אלקטרה מובילה גם בתחום השירות, הן אצל הטכנאים והן אצל הלקוחות.

מזגני אלקטרה (צילום: אלעד גונן, פיקוח וניהול פרויקטים בבניה: EDEN פיקוח)
תכנון וביצוע מיזוג אוויר: קשת המזגנים, אדריכלות ועיצוב: שפיגל אדריכלים | צילום: אלעד גונן, פיקוח וניהול פרויקטים בבניה: EDEN פיקוח

הזמנת טכנאי בקליק אחד

מזגן תקול הוא סיוט כל השנה ובעיקר בקיץ. החדשות הטובות: אלקטרה, המובילה בענף המיזוג, השיקה שירות בלעדי וייחודי של הזמנת טכנאי מזגנים בקליק באונליין.

בזכות אלקטרה כבר אין צורך לחכות על קו הטלפון ואפשר פשוט להזמין טכנאי מקצועי באמצעות הדיגיטל. נוסף על כך, ניתן לקבל שירות במגוון דרכים – וואטסאפ, צ'אט או מייל – או אפילו לצפות עצמאית בסדרת סרטונים והסברים המוצעים לשימוש באתר האינטרנט של החברה כדי לנסות ולסדר את התקלה לבד.

"השירות שלנו", מצהירה עזר מוסלי, "פונה גם ללקוח וגם לקהל המתקינים. מדובר בשירות אשר נמצא בממדי מצוינות בכל שנה מחדש – הן מבחינת הזמינות והמענה הן לצרכן והן לקהל המקצועי, כפי שמוכיח הסקר האחרון. אנחנו מעניקים גם שירות מצוין עבור המתקינים שעובדים עימנו על מנת להעניק לקהל לקוחותינו את המוצר והשירות הכי טובים".

מעצמה ישראלית – בשיתופי פעולה בינלאומיים

כזכור, לאחרונה נחתם הסכם בין 'אלקטרה מוצרי צריכה' מקבוצת אלקו בע"מ לבין בוש טכנולוגיות (Bosch Termotechnology), חברת בת של קונצרן בוש (Bosch) הגרמני, וספקית מובילה בתעשיית משאבות החום הפועלת ב-120 מדינות ברחבי העולם.

לפי ההסכם, בוש תהיה שותפה מלאה בפיתוח, ייצור ושיווק כלל מערכות הקירור והחימום במפעל אלקטרה, תוך התמקדות במשאבות חום מבוססות אינוורטר. כמו כן, בכוונת שתי החברות להקים באשקלון, עד שנת 2022, פארק טכנולוגי למערכות אקלים בהשקעה כוללת של 100 מיליון שקל וכהכנה להעסקת  כ-300 עובדי ועובדות ייצור ומהנדסים, בהם עשרות מהנדסי Bosch שיעשו רילוקיישן לישראל.

"אלקטרה היא מעצמה שנמצאת בשיא הקדמה והטכנולוגיה ויש לה כוח", מסכמת עזר מוסלי. "מי שקונה מ'אלקטרה' יודע שהוא קונה מחברה ישראלית שהיא מעצמה בינלאומית, הנמצאת בשיא הטכנולוגיה והקדמה. אנחנו גאים להוביל שנה אחר שנה בהמלצה על ידי מתקיני המזגנים שהם עם סדרות המזגנים המתקדמות ביותר.