נופים יפהפיים, היסטוריה עשירה, קולינריה מצטיינת ויין מעולה: באחד האזורים היפים בישראל, לצד גבעות רכס הכרמל, מוקם בימים אלה פארק היין של ישראל בזכרון יעקב - הפארק הכי מדובר במדינה.

"פארק היין", שעתיד להשתרע על פני כ-600 דונם של טוסקנה כחול - לבן, הינו אחד הפארקים המושקעים והמרהיבים ביותר שקמו במדינת ישראל ויכלול מגוון עצום של יקבים, כרמים, מלונות בוטיק, טיילת, שטחי מסחר ייחודיים, חנויות בוטיק ועוד.

בדומה לחבלי יין מפורסמים בעולם, הפארק יציע חווית ביקור ייחודית ובלתי נשכחת ויהווה מוקד תיירותי בין-לאומי שיציב את ישראל על מפת היין העולמית – בדיוק כפי שמגיע לה.

הפארק, אשר ממגנט אליו כבר משקיעים רבים  - כולל השקעה ממשלתית של מיליונים - עתיד למשוך אליו מאות אלפי מטיילים, משפחות, רוכבי אופניים וחובבי יין שרוצים ליהנות מנוף ציורי, סמטאות צבעוניות ומתחם פנאי ובילוי שונה מכל מה שמוכר באזורינו. משקיעי הנדל"ן המתוחכמים כמובן מגיעים בעקבותיהם.

מהו מתחם "רובע הבוסתן"?

מתחם "רובע הבוסתן" אשר ממוקם בתוך פארק היין, הינו אחד ממתחמי המסחר של הפארק אשר ישתרע על פני שלושה מפלסים, שטח של 20 דונם הכולל אזורי מסחר בהיקף של 8,000 מ"ר ושטחים ירוקים פתוחים.

בין היתר, המתחם יכלול מעדניות בוטיק של משקי גבינות ויין, פאבים, מסעדות, בתי קפה, חנויות אופנה וחנויות לממכר תוצרת חקלאית היישר מהאדמה. במתחם "רובע הבוסתן" ישמרו גם שטחים פתוחים הכוללים כרם גפנים הדגמתי, גינות תבלין ושטחי נוי ירוקים, בצמידות לאזורי חניה נרחבים. 

הזדמנות נדל"נית עם צפי השבחה גבוה

בימים אלו החל שיווק שטחי המסחר של מתחם "רובע הבוסתן" להשקעה נדל"נית או לשימוש עצמי - לכל מי שחלם על חנות בוטיק במיקום הכי משגשג ואיכותי בישראל. החנויות המוצעות למכירה הינן בגודל של 40 מ"ר ומעלה.

רובע הבוסתן - 2 (צילום: באדיבות רובע הבוסתן)
צילום: באדיבות רובע הבוסתן

מתחם "רובע הבוסתן" הינו מתחם מסחרי נוסף אשר נפתח עקב ביקושים של משקיעים ומשתמשי קצה רבים אשר הביעו עניין רב בפארק  היין – בהתאם לגודל הפארק עצום הממדים והטיילת הארוכה שלו.

מניסיון העבר, מדובר בשטחי מסחר בביקוש עצום שנחטפים במהרה. שטחי "רובע הבוסתן" כבר סומנו כשטחים מבוקשים במיוחד בשל מיקומם בנקודה האסטרטגית ביותר בפארק - בסמוך לכניסה הראשית, בצמוד לטיילת, לציר המרכזי המחבר את כל הפארק וכן בסמוך לחניה לרווחת המבקרים.

על פי הצפי, מחירי הנדל"ן המסחרי בפארק היין יעלו בשנים הקרובות על מחירי שטחי המסחר הקיימים כיום בזכרון יעקב הודות למיקומו יוצא הדופן ורצף האטרקציות והפעילויות שהוא מציע למבקרים העתידיים. בעוד שכיום מטר של שטח מסחרי בזכרון יעקב נמכר בממוצע בכ-30,000 שקלים, משקיעי הנדל"ן שיזהו את ההזדמנות בפארק היין ייהנו ממחיר נמוך יותר משמעותית של כ-16,000 ₪ למ"ר בקומה העליונה ובכ-21,000 ₪ בקומת הקרקע על הטיילת המרכזית לכן הצפי לעליית ערך והשבחה גבוהה מאוד.

זרם לקוחות נלהב

בואו לקחת חלק באזור המוקדש כולו לתיירות מקומית ובינלאומית המציע אין-ספור אירועים, חוויות וזרם לקוחות נלהב וקבוע שמוכן ליהנות יותר ולהוציא יותר. שימו לב, נדל"ן באזורי יין נחשקים נוטה לשמור היטב על ערכו ולהשתבח.

לעוד פרטים על שטחי הנדל"ן המסחרי במתחם "רובע הבוסתן" בפארק היין זכרון יעקב וההזדמנות ליהנות מהשקעה רווחית ייחודית - לחצו כאן >>

*הקרקע במתחם "רובע הבוסתן" מאושרת לבנייה וזמינה לבניה מיידית. התב"ע בתוקף.

*בימים אלו מסתיימות עבודות הפיתוח בפארק על ידי חברת ISTERN מבית וקסמן גוברין. תוכנית הפארק מאושרת לבנייה ובעלת תוקף משנת 2007.