עדי אולמנסקי - Amex | The Young Professionals

_פרויקטים

הבלוג של עדי אולמנסקי: הנה אני מתחילה

עדי אולמנסקי מתרגשת לקראת יציאת אלבום הסולו החדש ומספרת על כל ההכנות לקראת הגשמת החלום שלה.

עדי אולמנסקי | אמריקן אקספרס | פורסם 05/11/12 11:45:58

אז אני מתחילה!
כמה מרגש להיות הראשונה שכותבת בבלוג ולוקחת חלק בפרויקט הזה. 
אתחיל מלהציג את עצמי.. אני עדי אולמנסקי. 
מוזיקאית, מפיקה מוזיקלית, זמרת, כותבת ומלחינה. אני עומדת להוציא אלבום סולו בכורה בקרוב ואני גם חלק מלהקה שנקראת לורנה בי שהוציאה כבר אלבום, ואפילו הופענו באירופה, חיממנו אמנים מדהימים כמו בלונד רדהד ואפאראט. בקרוב אני טסה לאנגליה להופיע שוב, הפעם עם החומרים מאלבום הסולו שלי שכולו הופק, נכתב והולחן על ידי בבית.

לשמחתי יצא לי במהלך הדרך היצירתית שלי לעבוד עם כמה יוצרים צעירים מדהימים ומוכשרים מכל מיני תחומים, ואחד מהם, וניה היימן, שעושה עבודות מדהימות ומקבל לאט לאט הכרה של ממש, ביים לי את הקליפ לשיר שפותח את אלבום הסולו שלי. הקליפ כולו נעשה בעזרת הרבה אנשים מדהימים שלקחו בו חלק והוא מתרחש באולם חתונות אי שם בשנת 93'. יצא מצחיק שממש אחרי שצילמנו את הקליפ הזה, גיליתי שוניה נבחר לביים את קליפ הנושא של פרויקט הנבחרים הצעירים של אמריקן אקספרס עם השיר המהמם של TYP.

מאז שהפרויקט פורסם קיבלתי לא מעט תגובות שמדברות על התמסחרות בלקחת חלק בדבר הזה וביקורת על כך שמדובר בתאגיד. האמת שמה שלא יאמן בעיני בסיפור הזה זו המנטליות שלנו: תמיד לבקר דברים, תמיד לצאת נגד, תמיד להטיח האשמות. עד שסופסוף מגיעה חברה ענקית ומחליטה להשקיע מכספה וזמנה בצעירים בתחילת דרכם, גם אז יש לאנשים מה להגיד?

הרבה דברים קורים לאחרונה לקראת האלבום שאני עומדת להוציא: אני בהכנות אחרונות של המוזיקה - בימים אלה השירים עוברים מיקסים ומאסטרינג ואני עובדת עם מעצבת סופר מיוחדת ששמה שי יקינטון אריאלי על עיצוב העטיפה.

בגלל שהאלבום הולך לצאת דיגיטלית החלטנו לנצל את המדיה הזאת ולעשות עטיפת אלבום שתהיה בעצם גיף ולא רק תמונה רגילהכל הקו של העיצוב יהיה בהשראת הטקסטים וההפקה - היה לי חשוב שזה ידבר באותה שפה וילך לכיוון ציני, טראשי, צבעוני ועם זאת מתוחכם ומעמיק.

חוץ מזה בחודש האחרון חגגתי כפליים כשהופעתי לראשונה עם שירים מהאלבום בשתי הופעות שונות. האחת באינדינגב (כאורחת בהופעה של רותם אור המקסימה) והשנייה במסיבה בבלוק בליין שנקרא run the trap לפני דיג'יי מאד מגניב מארה"ב שהגיע לתקלט. היה יום עמוס בנסיעות אבל התחושה של לבצע את השירים האלה סוף סוף בלייב מול קהל שרוקד ונהנה - אין תחליף לה. אחרי הרבה מאד זמן שהופעתי עם הלהקה שלי לורנה בי, לראשונה הופעתי בהרכב אחר - אני ואלון לדר שהוא גם בן זוגי. עבדנו באינטנסיביות רבה לקראת ההופעות האלה - אינסוף חזרות, עד השעות הקטנות של הלילה בשביל לתרגם את הביצועים של השירים לביצועי הופעה שיזיזו ויתקשרו עם הקהל מצד אחד, אבל גם ישמרו על נאמנות מסוימת לגרסאות האלבום מצד שני. 

בקרוב אנחנו אמורים לטוס להופיע באנגליה. יש לי מנג'מנט אנגלי ולקראת הוצאת האלבום אמור להתחיל גם קמפיין יח"צ של חברת פי.אר אנגלית. 

קשה לי להסביר כמה אני מתרגשת מזה, כמה עבדתי קשה כדי להגיע לזה וסוף סוף אני מתחילה לראות את הפירות. כמובן שהעבודה עוד רבה ואינסופית ואני אפילו לא בתחילתה של ההתחלה (הכל כמובן ביחס למקום שאליו אני שואפת להגיע) אבל יש סיפוק גדול בתקופה האחרונה

אני ממש גאה לקחת חלק בפרויקט הזה. גאה שנבחרתי וגאה לנסות להגשים בעזרת אמריקן אקספרס את החלום שלי, שכנראה שהם מאמינים בו כמעט כמוני. 

עכשיו רק נשאר לי להוכיח לעצמי שהם לא טעו :)

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן