הבינה המלאכותית וטכנולוגיית ה-AI כבר מזמן הוכיחו שהן הדבר החם הבא, בעיקר כשזה נוגע להקלה על חיינו בכל דרך אפשרית. כעת מגיעה המילה האחרונה בתחום הבינה המלאכותית לסדרת הסמארטפונים החדשה של סמסונג, סדרת Galaxy S24 עם ה-galaxy AI עומדת לשנות את חייכם לעד. איך? באמצעות גישה אינסופית ל-13 שפות שונות נכון לרגע זה, שיהפכו פערי שפה, מכשולי תרגום וכל אינטראקציה שהייתה מורכבת - לקלה, פשוטה, נעימה ונגישה.

אין אחד שלא מכיר את הרגע המתסכל במהלך טיול או נסיעה לחו"ל, בו פגשתם אדם מעניין, אבל אתם פשוט לא מצליחים לנהל איתו שיחה רציפה. שיחות עם נהגי אובר הופכות כמעט לסיטקום אמיתי או אפילו הכוונה מעובר אורח ברחוב מרגישה כמו משימה בלתי אפשרית. השילוב בין עברית לאנגלית, ספרדית או צרפתית, יוצר בליל לשוני שמקשה על הרכבת משפטים, ואינטראקציות שהיו יכולות לשנות את חייכם לעד הופכות לסיטואציה מאתגרת, משונה ומביכה למדי. הרשו לנו להפוך אתכם לדוברי השפה המקומית: עם GALAXY AI הקץ למחסומי השפה.

Galaxy S24 הוא הטלפון הראשון שמציע תרגום מיידי דו-כיווני של שיחות, בתוך יישום השיחות המובנה בטלפון. הפיצ'ר "תרגום חי" מציע תרגום מיידי של שיחות קוליות ושל הודעות טקסטואליות במכשיר עצמו עם תמיכה בלא פחות מ-13 שפות שונות. קיבלתם הודעה ארוכה מקולגה מסין? צריכים לנהל שיחה עם חבר ללימודים שמדבר צרפתית? מעכשיו לא צריך להעתיק את ההודעות או לנסות לפענח את המסרים הקוליים, כי התרגום נמצא ממש בתוך המכשיר שלכם. וזה לא הדבר היחיד שהוא עושה.

מכירים את הרגע הזה שאתם מתרגמים טקסט ארוך מהשפה שלכם לשפה אחרת, ופתאום מגלים שהמשמעות יצאה שונה לחלוטין ממה שהתכוונתם? או שההודעה שהתכוונתם לשלוח לחבר בשפה אחת, יצא רשמית מדי בשפה האחרת? זו בדיוק הבעיה שבסמסונג פתרו, באמצעות ה - AI המציג את הפיצ'ר המהפכני "Chat Assist". הפיצ'ר החדש, שמובנה בכל סדרת Galaxy S24, יאפשר לכם גם לשלוט במגוון שפות בהודעות טקסט בקלות, מהירות ופשוט.

סמסונג - תרגום  (צילום: סמסונג)
צילום: סמסונג

בעזרת המסייע תוכלו לתרגם טקסטים באופן מיידי, עם תרגום AI שנמצא ממש במקלדת. תוכלו להשתמש בתרגום גם במיילים, בפוסטים ברשתות החברתיות ובכל היישומים שמשמשים אתכם על בסיס יומיומי, ואם זה לא מספיק, הבינה המלאכותית של מקלדת Samsung תעזור לכם לקלוע לטון הדיבור הנכון. זקוקים לעזרה קלה בכתיבת הודעה עניינית לבוס? מחפשים כותרת קליטה עבור פוסט חדש ברשת? הבינה המלאכותית המובנית תעזור לכם להתאים את הטקסט לקהל היעד, ואפילו גם תעשה הגהה.

גם לסטודנטים ולתלמידים שבניכם ה-AI במכשירים החדשים של גלקסי ישמח לעזור, עם פיצ'רים מהפכניים שעד עכשיו היו קיימים רק בסרטי מדע בדיוני. מכשירי ה-Galaxy S24 עם ה- AI Galaxy מציעים תמלולים בזמן אמת, הכוללים טכנולוגיית המרת דיבור - לטקסט. מעתה לא צריך להסתבך ולהקליד כל מילה שהמרצה אומר בשיעור, ופגישה רבת משתתפים תהפוך לאירוע מרתק ומעשיר. כל מה שצטרכו לעשות הוא להיעזר בפונקציית "עזרה בתמלול'', שתעזור לכם לתמלל את הנאמר, לסכם את המסמך, ואפילו לתרגם את התמלול או את הקובץ שנוצר ממנו כמעט לכל שפה שתרצו*.

גם עוזר ההערות (Note Assist) ביישום Samsung Notes יסייע לכם ביצירת ועריכת סיכומים מבוססים על הפתקים שלכם ותבניות הערה שישמשו אתכם בפגישות או בשיעורים, ואף יוכל לייצר עבורכם כותרת אוטומטית עם תיאורים קצרים ומאורגנים, שיאפשרו לכם למצוא אותן בקלות בהמשך.

הפיצ'רים החדשים בסדרת Galaxy S24 משנים מקצה לקצה את הדרך בה נהגנו להתגבר על מכשולי השפה, מעכשיו הכול קל, מהיר ויעיל יותר.

*בשלב זה התמיכה היא ב-13 שפות בלבד (לא כולל השפה העברית).