המקרר מעדכן שנגמר החלב, הטלוויזיה הופכת לתמונה של פיקאסו, והרכב? הוא כבר מסיע את עצמו...
זה לא סוד שמהפכת ה-AI משפיעה על כל תחומי החיים. היא הפכה את היומיום לקל יותר, מובן יותר ופשוט יותר, עם לא מעט שינויים מהפכניים שכבר הפכו לשגרה. מחפשים לעלות שלב בהיכרות עם עולמות הבינה המלאכותית ולהצטרף גם למסיבה? סדרת רשת חדשה לא רק מציגה את כל החידושים הטכנולוגיים הכי מגניבים אלא גם את הדרכים לנצל מהם את המקסימום ביום-יום. 

בסדרה AI for all, בהנחייתו של דרור גלוברמן ובשיתוף סמסונג, תוכלו ללמוד איך להתחבר לבינה המלאכותית בכל תחום בחייכם. בעזרת לא מעט כוכבים שהגיעו להתארח באולפן, כמו רון יוחננוב, רוני דואני, נדב סלום, מיכל צפיר ומאיה בוכניק, מציג גלוברמן את תכונות ה-AI החדשות, והלא-פחות ממהפכניות, בסדרת המכשירים החדשה של סמסונג, וחושף איך גם אתם – תוכלו להשתמש בבינה המלאכותית לטובתכם.

עדיין סקפטיים? תנו לנו לסבר את אוזנכם. אם אתם מחפשים כבר תקופה ארוכה דרך לייעל את שגרת העבודה, בפרק שלם שיעסוק בקריירה חושף גלוברמן כיצד דרך ההתנהלות בעולם העבודה משתנה, וכיצד תוכלו לייעל את הלו"ז על מנת להזניק את הקריירה שלכם לשלב הבא. באמצעות כלים שונים שעושים שימוש ב-AI, וביניהם סדרת מכשירי Galaxy S24 החדשה, תלמדו איך ניתן להטמיע את הטכנולוגיה הכי חדישה ומתקדמת כיום, בעולם שלכם.

אם בישול ואפייה זה יותר הקטע שלכם, בפרק שלם שיעסוק בקולינריה תלמדו איך ה-AI ימצא עבורכם מתכונים חדשים, יעזור לכם במטבח, ואפילו ימצא עבורכם חלופה מקורית במקרה שאחד הרכיבים למתכון חסר.
גרופים של אורח חיים בריא? גם כאן ה-AI יכול להיות שחקן משמעותי עם בניית תפריט מאוזן ומותאם אישית, כולל תוכנית אימונים מיוחדת, שתעזור לכם להיכנס לשגרת כושר יעילה ותבטיח שתעמדו בכל היעדים (שהוא כמובן הציב עבורכם).

ואם אנחנו כבר סביב אורח חיים בריא, מה לגבי שגרת הטיולים והנופש שלכם? גם בעולמות הללו הבינה המלאכותית מגיעה כדי לעזור, עם סיוע ממשי בתכנון החופשה, מציאת היעדים, הזמנת הטיסות ולבסוף - גם צילום וקטלוג בגלריה, שיסייעו לכם לזכור אותה לנצח. 

מעבר לכלים השימושיים שהסדרה תעניק לכם במטבח, בקריירה, ואפילו בחייכם האישיים, תוכלו ללמוד במהלך הצפייה איך להפוך לדוברי איטלקית מושלמת - בלי יום אחד באקדמיה. רוצים לדעת איך? Galaxy S24 הוא המכישר הנייד האינטיליגנטי  הראשון המאפשר תרגום מיידי דו-כיווני של שיחות טלפון. הפיצ'ר "Live translate" יכול לתרגם הודעות טקסט והודעות קוליות ביישום עצמו, בלא פחות מ-13 שפות שונות (נכון לרגע זה).
קיבלתם הודעה ארוכה מקולגה מסין? צריכים לנהל שיחה עם חבר ללימודים שמדבר צרפתית? מעכשיו לא צריך להעתיק את ההודעות או לנסות לפענח את המסרים, כי התרגום נמצא ממש בתוך המכשיר שלכם. 

גם פונקציית ה-"Circle to search" של גוגל, המוטמעת בסדרת Galaxy S24 הינה חידוש שאתם ללא ספק חייבים להכיר. טכנולוגיית ה-AI המתקדמת, המוטמעת בסדרת דגמי Galaxy S24 החדשה, תאפשר לכם להשיג מידע על כל דבר שמופיע לנגד עיניכם גם אם אתם סתם מבלים בגלילה ממושכת באחת האפליקציות האהובות עליכם. נתקלתם בפסטה מפתה במיוחד באינסטגרם? ראיתם תמונה מאתר נופש חלומי בחו"ל? דרך פעולה פשוטה מכשיר הסמסונג שלכם ידאג לספק לכם את כל מה שאתם רוצים וצריכים לדעת.

מהי טכנולוגיית ה-AI הזו? איך תוכלו להעמיק את השימוש בה לטובתכם ואילו עוד יכולות של בינה מלאכותית יעזרו לכם לשכלל את השגרה בקלות? צפו ב-AI for all וגלו!