מהפכת ה-AI כבר לא שייכת רק למומחי הטכנולוגיה, היום היא מגיעה לכל אחד ואחת מאיתנו. בפרק השני בסדרה AI for all, נעזור לכם להביא את הבינה המלאכותית למטבח. נלמד להכין מתכונים בעזרת מצרכים שנשארו במגירה במקרר, נראה איך נוכל לסדר את רשימת הקניות שלנו לפי קטגוריות ובעזרת הצעות יצירתיות נמצא תחליפים שונים במתכונים.

האורח הראשון שלנו בפרק יהיה הבלוגר והמתכונאי, רון יוחננוב, שאותו נעמיד באתגר לא פשוט אל מול הבינה המלאכותית - מי יכול להפיק מנה טעימה יותר ויצירתית מאותם מצרכים. מנגד יהיה לנו את דרור שיראה כיצד בעזרת הכנסת רשימת מרכיבים ל-ChatGPT נקבל מתכון מנצח. נלמד גם איך עם אפשרויות העריכה מבוססות ה-AI נוכל לערוך ולהעלות את התמונה המגרה ביותר לרשתות. 

נפגוש גם את דר, בשלנית ביתית ואמא עסוקה שצריכה לדאוג לארוחות מעניינות לבנות שלה לצד הלו"ז הצפוף בעבודה ואפשרויות הפאסט-פוד האינסופיות. נדגים לה כיצד בעזרת Galaxy AI, נוכל להפוך רשימת קניות מסורבלת לרשימה נוחה וברורה או מתכון מבולגן להוראות פשוטות שכל אחד יוכל להבין.

יש לנו את המתכון, אבל מה אם אנחנו לא אוהבים או אפילו אלרגיים לאחד מהמרכיבים? גם לזה יש פתרון שאותו נלמד יחד בפרק. מהפכת ה-AI ללא ספק הופכת עולמות, פורצת גבולות ומאפשרת לכל אחד מאיתנו לבטא את היצירתיות שלו גם במטבח.