במה אנשים הכי מתקשים היום בשלבי חיפוש העבודה? בפרק הרביעי בסדרה AI for all, נבחן כיצד האופן בו אנחנו מתנהלים בעולם העבודה וכיצד אנחנו מקדמים את הקריירות שלנו – יכול להשתנות באמצעות כלים שונים שעושים שימוש ב-AI.

האורחת הראשונה שלנו הפרק היא מיכל צפיר, מאמנת לאורח חיים בריא. בעזרת כלי AI נבין כיצד מיכל וגם אנחנו יכולים לנצל את הזמן בצורה יעילה ואפקטיבית יותר ממה שאנחנו עושים היום - בקריירה, בתעסוקה ובלימודים. למשל, בעזרת פיצ'ר ה-transcribe בסדרת Galaxy AI נראה איך מקליטים שיחה שלמה, מקבלים תמלול וסיכום מלא של הדברים שנאמרו, ואפילו תקציר עם נקודות חשובות מהשיחה שישפרו גם את רמת ההתנסחות.

נפגוש גם את מאיה בוכיק, יועצת קריירה וחיפוש עבודה, שיחד איתה נדון בדברים החשובים ביותר שאנחנו צריכים לדעת לפני שליחת קורות החיים שלנו למעסיק, ונלמד איך לעשות זאת בצורה הטובה ביותר בעזרת שימוש בטכנולוגיות AI. נדגים בעזרת הבינה המלאכותית במקלדת של סדרת Galaxy S24 הודעה למעסיק שמצליחה לקלוע לטון הדיבור הנכון ביותר שישאיר רושם חיובי ללא ספק.

חיפוש עבודה הוא תהליך מתיש וארוך - בעיקר היום שמצד אחד נראה שיש המון משרות, מצד שני יש המון תחרות. אבל עם הכלים שנלמד בפרק, אין ספק שהתהליך הזה יכול להיות הרבה יותר נעים וידדותי.